Noah po prostu jest

Książka

Noah po prostu jest

  • Wydawnictwo: Zielona Sowa
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788381541428
  • Ilość stron: 384
  • Format: 12.8x19.8cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 21,42 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 21,42 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Noah po prostu jest - Simon James Green

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występuje na scenie jako imitatorka Beyonc, wprawiając go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry'ego, a szkoła to no cóż, szkoła to czyste piekło.

Dlaczego Noah nie może być normalny jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek na przykład z Sophie, która jest idealna i cudowna byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż każdemu może się zdarzyć, ale czy to oznacza, że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie to przede wszystkim Harry całował Noah, a nie Noah Harry'ego, więc się nie liczy, prawda? Przezabawna, pełna czarnego humoru i sarkazmu powieść o trudach nastoletniego życia i poszukiwaniu siebie.


Szczegóły: Noah po prostu jest - Simon James Green

Tytuł: Noah po prostu jest
Autor: Simon James Green
Wydawnictwo: Zielona Sowa
ISBN: 9788381541428
Tytuł oryginału: Noah Can't Even
Tłumacz: Byra Agata
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 384
Format: 12.8x19.8cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.366 kg


Recenzje: Noah po prostu jest - Simon James Green

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Zazwyczaj jak wydawca podaje na okładce, że książka jest zabawna i pełna czarnego humoru, okazuje się, że oprócz jednego, dwóch dowcipów nic w niej nie śmieszy. "Noah po prostu jest" jest inna! Tak, śmiałam się w głos kilka razy. Cóż za biedny bohater, jak można na jednego człowieka tyle ponakładać - przecież to gotowy przepis na katastrofę. Matka, ojciec, teneteges, młodzieńcze dolegliwości i banany, na które przypadkiem można usiaść...ehhh. Wspaniała postać mądrej i postępowej babci, pokochałam tą kobietę włącznie z jej teoriami spiskowymi. Temat trudny, mało popularny, dla wielu niesmaczny a może i tabu, jednak przedstawiony w taki sposób, że nawet młody czytelnik zrozumie, że nie warto popadać w paranoję, oglądać się na innych, dopasowywać do ram, co muszę, co już powinienem robić. Najważniejsze przecież jest być sobą. Nawet to, co teraz w nastoletnim wieku wydaje się takie ostateczne nie oznacza, że tak już będzie na zawsze. Jeśli czuję niepewność, nie do końca wiem, co sprawa mi radość i w czyim towarzystwie, to przecież cokolwiek zrobię - są to moje doświadczenia i próby. To co mnie w tej książce smuci to obraz uczniów w szkole, wyśmiewających, lekceważących, szydzących, przyklejających łatki - niestety bardzo prawdziwych.
Bardzo polecam każdemu!
2019-01-30 19:37:56


Podobne do: Noah po prostu jest - Simon James GreenInne pozycje tego autora: Simon James Green (1)