za niebawem

Muzyka CD

za niebawem

  • Producent: Agora
  • EAN: 5903111492953
  • Oprawa: Pudełko CD
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 37,53 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 44,99 PLN
Nasza cena 37,53 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: za niebawem

Po spokojnej, klimatycznej płycie ?7? Voo Voo wraca z nowym albumem ?Za niebawem?. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka ?Się poruszam 1?. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.


Szczegóły: za niebawem

Nazwa: za niebawem
Producent: Agora
Kod paskowy: 5903111492953
Języki: polski
Oprawa: Pudełko CD
Wykonawca: Voo Voo
Rodzaj nagrania: album
Typ głównego nośnika: AC


Recenzje: za niebawem

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×