Muzyka CD
  • Producent: Agora
  • Oprawa: Pudełko CD
Wysyłka: Jutro (wtorek 2019-09-17)
Sugerowana cena detaliczna 44,99 PLN
Nasza cena: 37,53 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Radar - FISZ EMADE TWORZYWO

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie „Drony", FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”.

Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem - zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem.
Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.
Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski.

Lista utworów:

1 Wolne dni
2 Jestem w niebie
3 Radar
4 Sweter
5 Morskie lwy
6 Dwa ognie
7 Polityka
8 Melatonina
9 Odwilż
10 Meduzy
11 Basen


Szczegóły: Radar - FISZ EMADE TWORZYWO

Nazwa: Radar
Autor: FISZ EMADE TWORZYWO
Producent: Agora
Kod paskowy: 5903111493172
Języki: polski
Oprawa: Pudełko CD
Wykonawca: Fisz Emade Tworzywo


Recenzje: Radar - FISZ EMADE TWORZYWO

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Inne pozycje tego autora: FISZ EMADE TWORZYWO (1)

Muzyka CD
  • Producent: Agora
  • Oprawa: Pudełko CD

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie „Drony", FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem - zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Lista utworów: 1 Wolne dni 2 Jestem w niebie 3 Radar 4 Sweter 5 Morskie lwy 6 Dwa ognie 7 Polityka 8 Melatonina 9 Odwilż 10 Meduzy 11 Basen

Cena 44,99 PLN
Nasza cena 37,53 PLN
Oszczędzasz 16%
Wysyłka: Jutro (wtorek 2019-09-17)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×