Dziennik 29

Książka

Dziennik 29

  • Wydawnictwo: Foxgames
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328065550
  • Ilość stron: 144
  • Format: 14.2x20.2cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (piątek 2019-08-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,48 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,48 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Dziennik 29 - Chassapakis Dimitris

Minął 28 tydzień tajnych prac wykopaliskowych, które miały przybliżyć ludzkość do poznania sekretu obcej cywilizacji.

W 29 tygodniu stało się jednak coś niezwykłego! Zniknął cały zespół, pozostawiając po sobie jedynie dziennik. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej tajemnicy. Rozwiązuj zagadki i łamigłówki, aby zdobyć kolejne klucze i móc kontynuować rozgrywkę.

Dziennik 29 to interaktywna książka, która jest równocześnie grą pełną niespodzianek. Czy odważysz się podjąć wyzwanie?

Zanurz się w niezwykłej przygodzie. Zmierz się z łamigłówkami i układankami. Do rozwiązania zagadek potrzebne jest niekonwencjonalne podejście. Pisz, rysuj, zginaj, łącz i szukaj, by odkryć prawdę. Dziennik 29 to 144 strony doskonałej zabawy z 63 wciągającymi wyzwaniami.

Innowacyjny pomysł

Niesamowity klimat

Wciągająca fabuła pełna zagadek


Szczegóły: Dziennik 29 - Chassapakis Dimitris

Tytuł: Dziennik 29
Autor: Chassapakis Dimitris
Wydawnictwo: Foxgames
ISBN: 9788328065550
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 144
Format: 14.2x20.2cm
Oprawa: twarda


Recenzje: Dziennik 29 - Chassapakis Dimitris

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

W ostatnich dniach pierwszy raz miałam okazję zetknąć się z interaktywną grą książkową. Na czym ona polega? Zasady są proste i już tłumaczę, tylko najpierw przybliżę Wam tło fabularne.
Grupa naukowców natrafiła na ślady obcej cywilizacji. Niestety przez 28 tygodnia ich prace nie przyniosły żadnych efektów, a w 29 tygodniu badacze zaginęli, pozostawiają po sobie jedynie „Dziennik 29”.
Tutaj wkraczamy my, telefon i ołówek.
Jest książka - w tym przypadku wspomniany wyżej „Dziennik 29”. Wewnątrz czekają na nas sześćdziesiąt trzy zagadki do rozwiązania. Poznajemy odpowiedź, wypisujemy ją w odpowiednie miejsce na podanej stronie internetowej i otrzymujemy „klucz”, który będzie nam potrzebny do rozwiązywania następnych tajemnic. Wniosek - musimy rozwiązać wszystkie łamigłówki, żadnej pominąć nie możemy, bo inaczej utkniemy w miejscu. Na szczęście ratuje nas „podpowiedź”, która na pewno się przyda (mi i moim znajomym (za dużo luźnych lekcji w szkole 😂) przydawała się niejednokrotnie).
W końcowym rozrachunku wykonanie „Dziennika 29” naprawdę się udało. Czasami było łatwiej, czasami trudniej, ale w tej potrzebie główkowania i wyszukiwania ciekawostek w internecie jest coś uzależniającego. Pewnie każdy w swoim życiu grał w łamigłówki, niektórzy z Was odwiedzili może escape room. Tutaj towarzyszą nam podobne „emocje”, tylko forma jest inna. Pomysł na stworzenie takiej książki był ciekawy i CZEKAM NA DRUGĄ CZĘŚĆ. Tło fabularne okazało się nie tak ważne jak myślałam na początku, dlatego chcę się przekonać, czy będzie miało jakieś rozwinięcie i zakończenie, ponieważ skończyło się w momencie... grrr.
Serdecznie polecam zainteresować się „Dziennikiem 29”. Jasne, niektórzy pomyślą, że zagadki można porozwiązywać ściągając pierwszą lepszą i darmową aplikację na telefon, a nie płacąc za książkę. Tak jak ktoś inny uzna, że zamiast płacić za kino, film można obejrzeć w telewizji. To już zależy od naszych gustów, ale jeżeli zastanawiacie się nad tą książką - ja mówię polecam!
2019-03-14 08:39:33


Podobne do: Dziennik 29 - Chassapakis DimitrisInne pozycje tego autora: Chassapakis Dimitris (1)