Las zły

Książka

Las zły

  • Wydawnictwo: Dolnośląskie
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788324583690
  • Ilość stron: 240
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 23,65 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 23,65 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Las zły - pseudonim Grek

 Świat się zmienia, ale prawdziwe zło nie zmienia się nigdy.

Końcówka lat dziewięćdziesiątych na pograniczu polsko-niemieckim. Gangsterzy i przemytnicy czują się bezkarnie, policja działa nieudolnie, a społeczeństwo na dorobku interesuje się przede wszystkim zarabianiem pieniędzy, by jakoś wiązać koniec z końcem.

Pewnego dnia w tę rutynę wkracza on – zwyrodnialec, który porywa i ćwiartuje autostopowiczki, a ich zwłoki zakopuje w lesie. Nikt nie może go znaleźć. Do czasu…

Powieść inspirowana jest autentycznymi wydarzeniami, a autor – jako były gangster – aż za dobrze wie, o czym pisze. Bohaterów wzorował na prawdziwych kryminalistach, których spotkał w swoim życiu.

 „Seryjni mordercy kojarzą nam się z amerykańskimi horrorami i bohaterami poczytnych kryminałów. Mało kto dopuszcza do siebie myśl, że takie osoby, mogą żyć także wokół nas, tu w Polsce. Jednak w policyjnych kartotekach co jakiś czas pojawiają się sprawy, w których ludzie przepadają bez śladu i mimo upływu lat nie dają żadnych oznak życia. Wyjechali? Uciekli? A może padli ofiarą zwyrodnialca, który skrzętnie ukrył zwłoki?

Las zły to mroczna, momentami przerażająca opowieść o seryjnym zabójcy, gangsterach i policjantach.”

 Filip Czerwiński, redaktor naczelny online-mafa.pl, najpopularniejszego serwisu o przestępczości zorganizowanej w Polsce


Szczegóły: Las zły - pseudonim Grek

Tytuł: Las zły
Autor: pseudonim Grek
Wydawnictwo: Dolnośląskie
ISBN: 9788324583690
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 240
Oprawa: Miękka


Recenzje: Las zły - pseudonim Grek

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×