Mister

Promocja

Mister

  • Wydawnictwo: Sonia Draga
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788381108409
  • Ilość stron: 368
  • Format: 12.3x19.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Promocja:

Zaplanuj wakacje - lektury na urlop

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,36 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,36 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Mister - James E L


Zatrać się w pasjonującej historii miłości.

Najnowsza, porywająca powieść E L James, autorki międzynarodowego fenomenu – bestsellerowej trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya.


Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości... a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć.


Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczna, skomplikowana przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?


Od serca wielkomiejskiego Londynu przez dzikie wrzosowiska Kornwalii aż do zimnych, budzących grozę bałkańskich krajobrazów, Mister to pełna niebezpieczeństw i pożądania podróż zapierająca dech w piersiach aż do samego końca.




Szczegóły: Mister - James E L

Tytuł: Mister
Autor: James E L
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 9788381108409
Tytuł oryginału: The Mister
Tłumacz: Dobosz Violetta, Petecka-Jurek Katarzyna, Kuczyńska-Szymala Daria
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 368
Format: 12.3x19.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Mister - James E L

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Mister - James E L