Córka Króla Piratów

Książka

Córka Króla Piratów

  • Wydawnictwo: Filia
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788380756885
  • Ilość stron: 400
  • Format: 14.0x20.0cm
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2019-08-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,14 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,14 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Córka Króla Piratów - Levenseller Tricia

Pójdziesz z nami.

Myślę, że szybko się nauczysz, kapitanie, że nie lubię, gdy ktoś mi mówi, co mam robić.

Wysłana na misję, by odnaleźć starą mapę stanowiącą klucz do legendarnego skarbu, siedemnastoletnia piratka Alosa, celowo pozwala się uprowadzić, aby móc przeszukać statek konkurenta.

Dziewczyna zmaga się z bezwzględną piracką załogą. Dostępu do mapy broni jej porywacz, nadspodziewanie bystry i nieprzyzwoicie atrakcyjny, pierwszy oficer, Riden. Alosa ma jednak kilka asów w rękawie. Żaden marynarz nie zdoła pokrzyżować planów córki Króla Piratów.


Szczegóły: Córka Króla Piratów - Levenseller Tricia

Tytuł: Córka Króla Piratów
Autor: Levenseller Tricia
Wydawnictwo: Filia
ISBN: 9788380756885
Tytuł oryginału: Daughter of the Pirate King
Tłumacz: Dyrek Katrzyna Agnieszka
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 400
Format: 14.0x20.0cm
Oprawa: miękka
Waga: 0.312 kg


Recenzje: Córka Króla Piratów - Levenseller Tricia

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Tricia Levenseller stworzyła książkę, którą pochłonięcie w mgnieniu oka! Zanim się zorientowałam już byłam w połowie historii, a chwile później ją skończyłam.

Alosa, córka Króla Piratów, pozwala uprowadzić się wrogiej załodze, aby odnaleźć mapę prowadzącą do skarbu. Nieustraszona i bystra siedemnastolatka ma plan, który pozwoli osiągnąć jej swoje cele i zaimponować ojcu. Chyba, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem i zadanie okaże się trudniejsze niż przypuszczała. Czy poradzi sobie w pojedynkę ze swoimi wrogami?

Pierwsza część przygód Alosy liczy niecałe trzysta stron, ale kompetnie mi to nie przeszkadzało (chociaż nie narzekałabym na obszerniejsze przedstawienie tego świata). Ta książka jest ciekawa i można przy niej miło spędzić kilka godzin. Nie będę ukrywać, że raczej żadnym wydarzeniem, czy zwrotem akcji mnie nie zaskoczyła. Ale morski klimat, piraci i opowieści o syrenach zdecydowanie mnie do siebie przekonują. Główna bohaterka to zabójczyni, złodziejka, ale i silna młoda kobieta, która potrafi odróżnić dobro od zła. Jej wspólny wątek z Ridenem bardzo dobrze współgra z całością książki. Dostałam to, czego potrzebowałam: fabułę, która zapadnie mi w pamięć, postaci (chociaż szkoda, że tak mało), które polubię i opowieści, których chcę usłyszeć więcej! Mogę tylko się domyślać co wydarzy się w następnym tomie i wyczekiwać go na naszym polskim rynku wydawniczym jak najszybciej. ❤️
2019-08-04 19:39:22


Inne pozycje tego autora: Levenseller Tricia (1)