Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD

,

Książka

Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD

,

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788301151157
 • Ilość stron: 524
 • Format: 16.7x24.1cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 94,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 94,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowe wydanie oficjalnego podręcznika Akademii Sieci Cisco przeznaczonego na drugi semestr kursu CCNA v3.1.1. Autorzy napisali książkę całkiem na nowo, aby zapewnić świeże spojrzenie na kurs dostępny on-line w sieci. Publikacja obejmuje wszystkie tematy szkolenia uzupełnione o dodatkowe przykłady i przedstawia alternatywne podejście do niektórych zagadnień. Wszystko to ma pomóc w zrozumieniu tematyki związanej z pojęciami i technologiami sieci.Nowe elementy książki pomagają w nauce w ramach tego kursu:- Cele rozdziału przegląd podstawowych pojęć zawartych w rozdziale, przedstawiony w postaci pytań.

- Ważne terminy odwołania do uaktualnionej listy pojęć wprowadzanych w rozdziale ze wskazaniem ich definicji w tekście.

- Słownik terminów nowy słownik pojęć liczący ponad 400 terminów.

- Sprawdzian nabytej wiedzy, pytania i odpowiedzi na końcu rozdziału znajduje się zestaw pytań sprawdzających stopień opanowania poruszanej tematyki. Pytania podane są w postaci zgodnej z treścią kursu on-line. Na końcu książki umieszczone są odpowiedzi.

- Pytania i zadania problemowe zestaw pytań i czynności do wykonania w postaci przypominającej złożone pytania wchodzące w skład egzaminów CCNA. W dodatku podano odpowiedzi na wszystkie pytania.

- Dodatkowe zadania praktyczne dodatkowe opisy procesów i wzory opisujące praktyczne problemy z zakresu sieci są zgromadzone w dodatku C.

Ponadto w treści rozdziałów wyróżniono kolejne kroki wykonywanych działań, ćwiczenia wykonywane z użyciem programu Packet Tracer oraz odwołania do ćwiczeń laboratoryjnych.Płyta CD-ROM dołączona do książki zawiera dodatkowe tematy związane z kursem, wizualną wersję ćwiczeń z książki oraz pełną wersję programu Packet Tracer v3.2. Materiały na płycie są w wersji oryginalnej w języku angielskim.Książka stanowi część serii podręczników do programu Akademii sieci Cisco związanej z kursami on-line przygotowanymi przez firmę Cisco.


Szczegóły

Tytuł: Akademia Sieci Cisco CCNA semestr 2 Routery i podstawy routingu + CD

Autor: Odom Wendell, McDonald Rick

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Kod paskowy: 978830115115701

ISBN: 9788301151157

Tytuł oryginału: ROUTERS AND ROUTING BASICS CCNA 2 COMPANION GUIDE

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Baranowski Maciej

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 524

Format: 16.7x24.1cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.885 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×