Encyklopedia statków żaglowych od 2000 p.n.e. do 2007 n.e.

,

Książka

Encyklopedia statków żaglowych od 2000 p.n.e. do 2007 n.e.

,

 • Wydawnictwo: BELLONA
 • ISBN: 9788311106383
 • Ilość stron: 318
 • Format: 16.7x24.2cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 65,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 65,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Encyklopedia statków żaglowych przedstawia szczegółową historię statków morskich, od prymitywnych początków aż do dziś. Bogato ilustrowana, opisuje poszczególne okresy rozwoju i ewolucji łodzi żaglowych. Najbardziej reprezentatywne dla każdego okresu typy statków opisano w najdrobniejszych szczegółach, wzbogacając opis doskonałymi ilustracjami wykonanymi przez jednego z najznamienitszych rysowników brytyjskich. Można tu znaleźć wyczerpujące informacje na temat wszystkich sławnych żaglowców (np. Santa Maria, Krzysztofa Kolumba, HMS Victory Admirała Nelsona, słynny herbaciany kliper Cutty Sark) oraz mniej znanych statków pirackich, fregat czy współcześnie pływających żaglowców szkoleniowych.

Książka w umiejętny sposób prowadzi czytelnika przez 4000 lat historii żeglarstwa, stanowiąc kompendium informacji na temat morza i wielkich żaglowców.Szczegóły

Tytuł: Encyklopedia statków żaglowych od 2000 p.n.e. do 2007 n.e.

Autor: Batchelor John, Chant Christopher

Wydawnictwo: BELLONA

ISBN: 9788311106383

Tytuł oryginału: The Complete Encyclopedia of Sailing Ships

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Noworolska Magdalena

Języki: polski

Ilość stron: 318

Format: 16.7x24.2cm

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×