Bajerom wbrew

Książka

Bajerom wbrew

 • Wydawnictwo: PRÓSZYŃSKI i S-KA
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788374695114
 • Ilość stron: 392
 • Format: 14.2x20.2 cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 31,40 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,40 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Co łączy "blombę laserową" z zagubioną spódnicą? Jakie upiory wiatry śródlądowe przyganiają na Mazury? Co tak naprawdę wisi w szafie? Ślubny garnitur, zapomniany trup? Czy łosie uprawiają strusią politykę? Jakie inne zastosowania ma superklej? Kim jest wszechwładny Szef? I w czym myślenie szkodzi?
Żywe, pełne humoru dialogi, specyficzny sposób narracji, nietuzinkowi bohaterowie - wszystko to sprawia, że "Bajerom wbrew" czyta się z przyjemnością i śmiechem nawet w najbardziej ponure dni.

Anna Ziętara
urodziła się i mieszka w Łodzi. Tam też pracuje w wyuczonym zawodzie - lekarz dentysta. Od dzieciństwa czyta książki, według własnych słów, maniacko i nałogowo. Sama zaczęła pisać jeszcze w liceum, ale do przysłowiowej szuflady. Najwieksze marzenia pani Ani? - zdrowie, święty spokój i wydanie książkowe jednej z jej opowieści. O zdrowie i święty spokój musi zadbać sama, ale nagroda w Wielkim Konkursie Literackim "Claudii" dla "Bajerom wbrew" pomogła zrealizować trzecie marzenie.


Szczegóły

Tytuł: Bajerom wbrew

Autor: Ziętara Anna

Wydawnictwo: PRÓSZYŃSKI i S-KA

ISBN: 9788374695114

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 392

Format: 14.2x20.2 cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×