Mój przyjaciel tarot

Książka

Mój przyjaciel tarot

 • Wydawnictwo: VESPER
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788360159392
 • Ilość stron: 188
 • Format: 12.5x19.5 cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 20,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 20,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Chęć poznania przyszłości ma swe źródło w strachu przed nieznanym, połączonym z normalnym, ludzkim marzeniem o szczęściu. Podchodząc do tarota jak do przyjaciela, od którego oczekujemy dobrej rady, konsultacja może rzeczywiście okazać się przydatna i ułatwić nam analizę problemu, z którym nie możemy sobie poradzić. W żadnym wypadku nie znajdziemy w tarocie - ani w jakiejkolwiek innej metodzie wróżbiarskiej - gotowej recepty na szczęście. Rola tarota ogranicza się do pomocy we względnie obiektywnej ocenie istniejącej sytuacji. Decyzję dotyczącą dalszego postępowania możemy podjąć jednak tylko my sami. Jesteśmy kowalami własnego losu. Dobrze pojęty, może więc odgrywać ważną rolę w zrozumieniu więzi z otaczającym nas światem i przynieść nieocenioną pomoc w jasnym formułowaniu "nieuczesanych myśli".

Szczegóły

Tytuł: Mój przyjaciel tarot

Autor: Deyotte Ewa Krystyna

Wydawnictwo: VESPER

ISBN: 9788360159392

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 188

Format: 12.5x19.5 cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×