Gofrowe serce Lena i ja w Zatoce Pękatej Matyldy

Książka

Gofrowe serce
Lena i ja w Zatoce Pękatej Matyldy

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788310113702
 • Ilość stron: 200
 • Format: 12.0x18.6cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 26,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gofrowe serce

Lena i Kręciołek to dwójka niezwykle pomysłowych dziewięciolatków. Kręciołek jest sąsiadem Leny a może nawet najlepszym przyjacielem. Bo skąd właściwie wiadomo, ile się znaczy dla drugiego człowieka Lena nigdy nie mówi, że jest jego najlepszą przyjaciółką, ale może jednak nią jest Po wielu przemyśleniach Kręciołek zaczyna rozumieć, co to znaczy, że wszyscy się od siebie różnimy.Tym, którzy zadają sobie pytanie, gdzie się podziały ciepłe, mądre i błogie opowiadania w stylu Dzieci z Bullerbyn, gorąco polecamy Gofrowe serce zabawny, a jednocześnie pełen poezji debiut Marii Parr.Maria Parr (rocznik 1981) studiuje filologię nordycką na Uniwersytecie w Bergen. Jej debiut pisarski, Gofrowe serce, zyskał same entuzjastyczne recenzje oraz nominację do prestiżowej norweskiej nagrody literackiej Brageprisen. Maria Parr dostała za książkę literacką nagrodę fundacji Alfreda Anderssona-Ryssta na rok 2006. Przyznawana jest ona młodym obiecującym pisarzom. Komisja przyznająca nagrodę napisała: W książce tej Parr zademonstrowała entuzjazm oraz radość płynącą z pisarstwa i opowiadania historii, jakimi, mamy nadzieję, wielu czytelników będzie się cieszyć w nadchodzących latach.W Norwegii pojawiły się głosy, że Maria Parr to nowa gwiazda literatury dziecięcej, a Gofrowe serce to nowa klasyka. Książka ta ma taki potencjał, ponieważ jest napisana w tradycyjnym, ukochanym stylu i atmosferze Astrid Lindgren, a główni bohaterowie przypominają lindgrenowskich Pippi i Emila. Jednocześnie, tematyka jest aktualna akcja rozgrywa się współcześnie na wsi norweskiej, a język Parr jest świeży i oryginalny


Szczegóły

Tytuł: Gofrowe serce

Podtytuł: Lena i ja w Zatoce Pękatej Matyldy

Autor: Parr Maria

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

ISBN: 9788310113702

Tytuł oryginału: Vaffelhjarte

Język oryginału: norweski

Tłumacz: Haldorsen Aneta W.

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 200

Format: 12.0x18.6cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.24 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×