Likwidator

Książka

Likwidator

  • Wydawnictwo: Muza
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328711983
  • Ilość stron: 416
  • Format: 13.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 42,90 PLN
Nasza cena 27,49 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 42,90 PLN
Nasza cena 27,49 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Likwidator - Un-su Kim

Najnowsze dzieło autora okrzykniętego ?koreańskim Henningiem Mankellem? to znakomity thriller, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu, gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację.
Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca ? patron. Patroni potajemnie kierują poczynaniami najbardziej bezwzględnych zabójców w mieście, ale uchodzą za postacie z pogranicza fantazji. Kim tak naprawdę są? I co ważniejsze, do czego dążą?
Reseng jest zabójcą. Wychowany przez zrzędliwego likwidatora zwanego Starym Jenotem, dorastał w bibliotece pełniącej funkcję przestępczej centrali. Reseng nigdy nie kwestionował poleceń ? dokąd ma się udać i kogo ma zabić. Nie zastanawiał się także, dlaczego jego dom jest pełen książek, których nikt nie czyta. Jednak pewnego dnia odrzuca zawodową dyscyplinę, doprowadzając do katastrofy starannie opracowany plan. A kiedy odkrywa niewiarygodną intrygę, za którą stoi trójka ekscentrycznych kobiet ? ekspedientka ze sklepu spożywczego, jej przykuta do wózka inwalidzkiego siostra i zezowata bibliotekarka ? musi podjąć decyzję, czy pozostanie pionkiem, czy przejmie kontrolę nad grą.


Szczegóły: Likwidator - Un-su Kim

Tytuł: Likwidator
Autor: Un-su Kim
Wydawnictwo: Muza
ISBN: 9788328711983
Tytuł oryginału: The Plotters
Tłumacz: Madejski Radosław
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 416
Format: 13.0x20.5cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Likwidator - Un-su Kim

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×