Największy Dar

Film DVD
  • Producent: Rafael
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka: Jutro (wtorek 2019-09-17)
Sugerowana cena detaliczna 34,90 PLN
Nasza cena: 21,99 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Największy Dar

Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już ?Ziemia Maryi?, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji. ?Największy dar? to fabularyzowany dokument w konwencji... westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie?
?Największy dar? to ogromna dawka wzruszenia, ciepłych emocji, i... duża porcja humoru. To film z gatunku tych, które naprawdę potrafią zmienić życie.


Szczegóły: Największy Dar

Tytuł: Największy Dar
Producent: Rafael
ISBN: 9788366250383
Języki: polski
Rok produkcji: 2019
Ilość stron: 24
Format: 14.0x19.0cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.1 kg
Scenariusz: Cotelo Juan Manuel


Recenzje: Największy Dar

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Film DVD

Największy Dar

  • Producent: Rafael
  • Oprawa: Twarda

Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już ?Ziemia Maryi?, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji. ?Największy dar? to fabularyzowany dokument w konwencji... westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie? ?Największy dar? to ogromna dawka wzruszenia, ciepłych emocji, i... duża porcja humoru. To film z gatunku tych, które naprawdę potrafią zmienić życie.

Cena 34,90 PLN
Nasza cena 21,99 PLN
Oszczędzasz 36%
Wysyłka: Jutro (wtorek 2019-09-17)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×