Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3

Książka

Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3

  • Wydawnictwo: Tadam
  • EAN: 978839452499901
  • Ilość stron: 590
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 65,80 PLN
Nasza cena 42,99 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 65,80 PLN
Nasza cena 42,99 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3 - Maciej Jasiński

Książki pod patronatem czytam.pl!

Cena zawiera 3 tomy przygód Kasi i sympatycznego stwora Cthulhu. To nie są zwykłe książki, jak wszystkie inne. W tych książkach to czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominająca bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść. A te można czytać wielokrotnie i za każdym razem uczestniczyć w nieco innej przygodzie – zależnej od dokonywanych wyborów.

Tom 1.

Kasia spędza weekend u dziadka i to wtedy odkrywa, że za regałem z książkami jest ukryte pomieszczenie, w którym schowana jest magiczna księga, będącą w rodzinie od wielu pokoleń. Dzięki niej Kasia sprowadzi na ziemię gościa z odległego świata, który będzie mógł stać się jej największym przyjacielem, ale także źródłem wielu problemów i przygód.

Tom 2.

Kontynuacja przygód Kasi, która gości u siebie Cthulhu - sympatycznego, ale też niesfornego stwora z innego wymiaru!  Kasia i Cthulhu zostają najlepszymi przyjaciółmi, dlatego nawet wakacje spędzają razem. A w tym roku czeka ich wyjazd na wieś do cioci Zenobii. Tam przekonają się, że podróże w czasie są bardzo ryzykowne i niebezpieczne. Trafią również do starego i mrocznego domu skrywającego wiele tajemnic, które bohaterowie wraz z czytelnikami będą musieli odkryć.

Tom 3.

Po niezapomnianych wakacjach u cioci Zenobii, Kasia i Cthulhu wrócili do domu. Wkrótce zaczął się nowy rok szkolny, który będzie obfitował w serię niesamowitych zdarzeń. Kasia przypadkiem odnajdzie magiczny przedmiot, który stanie się źródłem wielu problemów. Czy stary, opuszczony lunapark stanie się bezpiecznym schronieniem dla bohaterów, czy też pułapką, z której nie będzie wyjścia?Ilość zestawów ograniczona.


Szczegóły: Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3 - Maciej Jasiński

Tytuł: Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3
Autor: Maciej Jasiński
Wydawnictwo: Tadam
Kod paskowy: 978839452499901
Ilość stron: 590
Oprawa: miękka


Recenzje: Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3 - Maciej Jasiński

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Jak wytresować Cthulhu? Tomy 1-3 - Maciej Jasiński