Historia naszych pożegnań

Książka

Historia naszych pożegnań

  • Wydawnictwo: Czwarta Strona
  • Rok wydania: 2019
  • EAN: 9788379761852
  • Ilość stron: 352
  • Format: 13.5x20.5 cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,95 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 23,95 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Historia naszych pożegnań - Przybyłek Agata

Historia naszych pożegnań to przejmująca opowieść o miłości, która zawsze jest pięknym uczuciem, bez względu na okoliczności, w jakich się zdarza.

Basia pracuje jako kucharka i mieszka z bratem. Rodzeństwu nie powodzi się najlepiej, dlatego kobieta podejmuje dodatkową pracę – ma zaopiekować się pewną staruszką, swoją imienniczką. Niewidoma Barbara opowiada jej historię wielkiej i romantycznej miłości…

Zaczęło się od przypadkowego spotkania z Tadeuszem. Rodzące się pomiędzy nimi uczucie niespodziewanie splotło się z romantyczną historią niemieckiego malarza sprzed wojny – wspólnie chcieli poznać tajemnicę ostatniego dzieła artysty.

Ta piękna historia ma jednak pewną rysę… Czy Basia odkryje prawdę?Agata Przybyłek jest autorką lekkich i zabawnych serii powieściowych oraz poruszających i romantycznych historii, które dotykają tematów bliskich każdej z nas.

Jest wielką fanką literatury obyczajowej, komedii romantycznych oraz dramatów psychologicznych. Z jednej strony interesuje ją humorystyczna, rodzinna codzienność, ukazana w przerysowany sposób, a z drugiej – jak przystało na absolwentkę psychologii – pisanie o bardziej problematycznej stronie natury człowieka.

Na koncie ma kilka cykli powieści obyczajowych, w tym najbardziej znane, wzruszające historie miłosne: Bądź przy mnie zawsze, W promieniach szczęścia, Dlatego od ciebie odeszłam i Najlepsze, co mnie spotkało.


Szczegóły: Historia naszych pożegnań - Przybyłek Agata

Tytuł: Historia naszych pożegnań
Autor: Przybyłek Agata
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Kod paskowy: 9788379761852
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 352
Format: 13.5x20.5 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Historia naszych pożegnań - Przybyłek Agata

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×