Książka
  • Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788366310063
  • Ilość stron: 228
  • Format: 14.0x21.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 77,10 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 77,10 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Urodynamika. To proste - Chapple Ch.R., Hillary Ch.J, Patel A., MacDiarmid S.A.

Wiadomość, że wśród przypadków egzaminacyjnych jest również urodynamika przez lata paraliżowała skutecznie nawet dobrze wyszkolonych kandydatów. Jak wynika z moich obserwacji, znajomość zagadnień urodynamiki wśród urologów średniego i starszego pokolenia jest również ograniczona. Liczba zainteresowanych urodynamiką nie ogranicza się przecież do urologów. Są wśród nich neurolodzy, ginekolodzy, rehabilitanci, a także personel pielęgniarski i technicy medyczni, którzy współpracują przy wykonywaniu badań urodynamicznych. Dlaczego zatem urodynamika jest nadal tematem niepopularnym i trudnym? Wydaje mi się, że odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Otóż, brakuje źródła wiedzy, które w czytelny sposób przedstawiałoby wiedzę urodynamiczną.
URODYNAMIKA. TO PROSTE to dobrze przemyślany przewodnik, który zakłada, że Czytelnik nie znając tematu, potrzebuje informacji pozwalających mu na skuteczne zgłębianie tajników badań urodynamicznych. W chwili zrozumienia istoty procesów fizjologicznych, dołączenie metodologii badania urodynamicznego, kilku prostych pojęć opisujących ten proces staje się nadzwyczaj łatwe. Akcentowanie prostoty, wewnętrznej logiki badań urodynamicznych ? oto zalety po mistrzowsku napisanej książki. URODYNAMIKA. TO PROSTE, zgodnie z obietnicą zawartą w tytule, odczarowuje misterium urodynamiki jako tajemnicy, otwiera przed Czytelnikiem piękno i prostotę jej wnętrza, co powoduje, że po zakończeniu lektury odczuwa się rodzaj ulgi związanej z niewymuszonym przekonaniem, że wreszcie Wiem o co w tym wszystkim chodzi!
Czytelniku, sięgnij po ten tytuł, zaprzyjaźnij się z nim na dłużej i spróbuj za jego pośrednictwem sam stać się ekspertem w urodynamice. Niezależnie od tego, czy uprawiasz zawód chirurga, czy konsultujesz chorych w przychodni ? jedno jest pewne ? po przeczytaniu książki URODYNAMIKA. TO PROSTE badanie urodynamiczne nie będzie już dla Ciebie tajemnicą!
Z Przedmowy do wydania polskiego


Szczegóły: Urodynamika. To proste - Chapple Ch.R., Hillary Ch.J, Patel A., MacDiarmid S.A.

Tytuł: Urodynamika. To proste
Autor: Chapple Ch.R., Hillary Ch.J, Patel A., MacDiarmid S.A.
Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
ISBN: 9788366310063
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 228
Format: 14.0x21.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.3 kg


Recenzje: Urodynamika. To proste - Chapple Ch.R., Hillary Ch.J, Patel A., MacDiarmid S.A.

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: