Access 2019 PL. Biblia

,

Książka

Access 2019 PL. Biblia

,

  • Wydawnictwo: Helion
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 9788328355767
  • Ilość stron: 920
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 149,00 PLN
Nasza cena 103,13 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 149,00 PLN
Nasza cena 103,13 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Access 2019 PL. Biblia - Michael Alexander, Richard Kusleika

Informacja zawarta w danych jest niezwykle cenna, jednak jej pozyskiwanie jest trudną sztuką. Aby do niej dotrzeć, trzeba poradzić sobie z coraz większą ilością danych. Rośnie więc zapotrzebowanie na zaawansowane techniki analizy danych. W niektórych przypadkach wystarczającym narzędziem do tego celu jest arkusz kalkulacyjny. Rozwiązanie to ma jednak ograniczenia, które pokonać może jedynie znakomity system do obsługi baz danych: Microsoft Access. Jest to oprogramowanie, które pozwala na bardzo wydajne zarządzanie dużymi zbiorami danych oraz budowanie relacji między tabelami, ułatwia też zaawansowaną analizę danych.

Ta książka, będąca kolejnym, przejrzanym i uaktualnionym wydaniem kultowego przewodnika po Accessie, jest odpowiednia dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania. Znalazły się tu wskazówki dotyczące podstaw baz danych, rozpoczynania pracy z Accessem, tworzenia własnych aplikacji bazodanowych, a także programowania w języku VBA. Układ treści zaprojektowano w taki sposób, aby można było korzystać z tego przewodnika na wiele sposobów: czytać rozdziały po kolei lub skupić się na konkretnym zagadnieniu. W książce zawarto szczegółowe instrukcje tworzenia efektywnych tabel, zaawansowanych kwerend analitycznych, solidnych aplikacji i atrakcyjnych raportów. Dodatkowo omówiono kwestię integracji Accessa z platformą SharePoint.

Najważniejsze zagadnienia:

solidne wprowadzenie do baz danych i Accessa
tworzenie tabel i kwerend Accessa
techniki analizy danych i ich zastosowanie
formularze i raporty Accessa
programowanie w VBA dla Accessa
Access: zaawansowana analiza danych dla profesjonalistów!
O autorach
Michael Alexander szczyci się tytułem Microsoft Certified Application Developer (MCAD) i ma ponad czternaście lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji biznesowych na podstawie Microsoft Office, VBA oraz .NET. Obecnie mieszka we Frisco w Teksasie, gdzie pracuje jako starszy kierownik programowania w firmie technologicznej. W wolnym czasie prowadzi bezpłatną stronę z poradami, www.datapigtechnologies.com, na której dzieli się wskazówkami na temat Accessa i Excela z innymi użytkownikami.

Dick Kusleika od ponad dziesięciu lat zdobywa tytuł Microsoft MVP. Od wielu lat zajmuje się opracowywaniem rozwiązań bazujących na MS Excel i Access. Jest cenionym szkoleniowcem w dziedzinie obsługi pakietu Office w Australii i w USA.


Szczegóły: Access 2019 PL. Biblia - Michael Alexander, Richard Kusleika

Tytuł: Access 2019 PL. Biblia
Autor: Michael Alexander, Richard Kusleika
Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788328355767
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 920
Oprawa: Twarda


Recenzje: Access 2019 PL. Biblia - Michael Alexander, Richard Kusleika

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: