Jej piękna twarz

Książka
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 38,00 PLN
Nasza cena: 27,11 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Paypo
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Jej piękna twarz - Harding Robyn

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice. Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu. To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph. Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances - piękna, bogata, silna i pewna siebie - ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością. Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem. Robyn Harding, autorka "Złego towarzystwa", snuje na kartach swojej nowej powieści gęstą sieć kłamstw, mistyfikacji i zdrady, aby postawić przed czytelnikiem pytanie: czy człowiek jest w stanie się zmienić? A nawet jeśli tak, to czy można mu wybaczyć winy z przeszłości? To może być thriller tego lata. "Toronto Star" Harding mistrzowsko buduje delikatne poczucie zagrożenia. Przeraża i robi wrażenie. "Kirkus" Harding odkrywa tajemnice powoli, niczym Liane Moriarty w "Wielkich kłamstewkach". Podobieństw między tymi dwiema książkami jest zresztą więcej. "Booklist" Domowy thriller, doskonały dla fanów B. A. Paris, Meg Mirandy i Liane Moriarty. Czyta się z przyjemnością. Napięcie serwowane jest w takich dawkach, że nie sposób się oderwać. A to, czego się powoli dowiadujemy, szokuje coraz bardziej. "BookReporter" Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką, autorką między innymi międzynarodowego bestsellera "Złe towarzystwo". Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.


Szczegóły: Jej piękna twarz - Harding Robyn

Tytuł: Jej piękna twarz
Autor: Harding Robyn
Wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN: 9788381691314
Tytuł oryginału: Her Pretty Face
Tłumacz: Juszkiewicz Michał
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 360
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.305 kg


Recenzje: Jej piękna twarz - Harding Robyn

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Książka

Jej piękna twarz

Dwie przyjaciółki. Jedna z nich nie jest osobą, za którą się podaje. Obie mają mroczne tajemnice. Dla Frances Metcalfe każdy dzień to walka o przetrwanie. Frances nie pracuje zawodowo, a cały swój czas poświęca synowi, który od przedszkola sprawia problemy wychowawcze. Kiedy został przyjęty do prestiżowej prywatnej szkoły, kobieta miała nadzieję, że teraz będzie mogła żyć normalnie. Usilnie stara się dopasować i odnaleźć w gronie rodziców, pomimo swoich kompleksów związanych z nadwagą, samotnością i brakiem wiary w siebie. Wkrótce jednak niemiły incydent z udziałem jej syna stawia ich oboje poza nawiasem szkolnej społeczności. Frances czuje się samotna jak jeszcze nigdy w życiu. To się zmienia, kiedy poznaje Kate Randolph. Kate jest dokładnym przeciwieństwem Frances - piękna, bogata, silna i pewna siebie - ale z jakiegoś powodu chce przyjaźnić się tylko z nią. Łączy je lekceważenie dla snobek ze szkoły i gorąca miłość do swoich synów. Wkrótce jednak wyjdzie na jaw pewna mroczna tajemnica, która zachwieje tą wartościową znajomością. Bo jedna z tych dwóch kobiet nie jest osobą, za którą się podaje. Nosiła kiedyś inne nazwisko. Nazwisko związane z głośnym morderstwem. Robyn Harding, autorka "Złego towarzystwa", snuje na kartach swojej nowej powieści gęstą sieć kłamstw, mistyfikacji i zdrady, aby postawić przed czytelnikiem pytanie: czy człowiek jest w stanie się zmienić? A nawet jeśli tak, to czy można mu wybaczyć winy z przeszłości? To może być thriller tego lata. "Toronto Star" Harding mistrzowsko buduje delikatne poczucie zagrożenia. Przeraża i robi wrażenie. "Kirkus" Harding odkrywa tajemnice powoli, niczym Liane Moriarty w "Wielkich kłamstewkach". Podobieństw między tymi dwiema książkami jest zresztą więcej. "Booklist" Domowy thriller, doskonały dla fanów B. A. Paris, Meg Mirandy i Liane Moriarty. Czyta się z przyjemnością. Napięcie serwowane jest w takich dawkach, że nie sposób się oderwać. A to, czego się powoli dowiadujemy, szokuje coraz bardziej. "BookReporter" Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką, autorką między innymi międzynarodowego bestsellera "Złe towarzystwo". Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.

Cena 38,00 PLN
Nasza cena 27,11 PLN
Oszczędzasz 28%
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Paypo

Szczegóły: Jej piękna twarz - Harding Robyn

Tytuł: Jej piękna twarz
Autor: Harding Robyn
Wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN: 9788381691314
Tytuł oryginału: Her Pretty Face
Tłumacz: Juszkiewicz Michał
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 360
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.305 kg


Recenzje: Jej piękna twarz - Harding Robyn

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×