Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów

,

Książka

Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał
Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów

,

 • Wydawnictwo: MT Biznes
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788388970733
 • Ilość stron: 368
 • Format: 14.8x21 cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 41,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 41,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

CO SPRAWIA, ŻE NIEKTÓRZY SĄ PRAWDZIWYMI LUDŹMI SUKCESU?

Czy to kwestia wyższego poziomu energii? Szczęścia? Zapału? Wizji? Tego właśnie można dowiedzieć się z wielce pouczającej książki Herba Greenberga i Patricka Sweeneya Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał

Greenberg i Sweeney poświęcili dwa lata podróżując do ponad dwudziestu państw i prowadząc wywiady z największymi znakomitościami tego świata, wśród których znaleźli się: słynny architekt Michael Graves; dyrektor finansowy Dun and Bradstreet, Sara Mathew; były zawodnik Dallas Cowboy, Roger Staubach; legendarny obrońca praw obywatelskich, kongresman John Lewis; aktor Ben Vereen; ocalały z holokaustu Samuel Pisar; prezes kanadyjskiego Home Depot, Annette Verschuren; alpinistka Rebecca Stephens; najniższy zawodnik NBA w historii, Muggsy Bogues; senator Barbara Boxer; Janet Lasley, która wyszła zwycięsko z walki z rakiem; oraz właściciel Philadelphia Eagles, Jeffrey Lurie. W tej inspirującej książce znajdziesz frapujące historie z ich życia.


Dzięki obszernym wywiadom i rezultatom prowadzonych przez siebie badań osobowości autorzy odkrywają istnienie pewnych cech, które wyróżniają każdą z tych wyjątkowych osób.
Znakomitości, z którymi przeprowadzono wywiady, uosabiają 19 cech, które decydują o sukcesie. Są to między innymi:
- optymizm - odporność - empatia - siła przekonywania - odwaga - wytrwałość - skłonność do podejmowania ryzyka - kreatywność - pragnienie współzawodnictwa - pewność siebie - samoświadomość.

Dzięki tej książce nauczysz się, w jaki sposób rozpoznać te cechy w sobie - poznasz swoje mocne strony i odkryjesz własny potencjał. Dowiesz się, jak aktywnie szukać sytuacji, które pozwalają wykorzystać własne naturalne możliwości, rozpoznać kluczowe momenty w życiu i chwytać wszystkie okazje, które pozwolą ci odnieść sukces na własnych warunkach.


JEST TYLKO JEDNA PRAWDZIWA DEFINICJA SUKCESU: TWOJA WŁASNA

O AUTORZE

dr HERB GREENBERG jest założycielem, prezesem i dyrektorem naczelnym, a PATRICK SWEENEY wiceprezesem wykonawczym międzynarodowej firmy konsultingowej Caliper. Przy wykorzystaniu własnych testów psychologicznych firma Caliper pomogła ponad 25 tysiącom przedsiębiorstw z całego świata w ocenie i rozwinięciu talentów ponad dwóch milionów kandydatów do pracy i pracowników. Z usług firmy korzystali między innymi: FedEx, Caterpillar, Johnson & Johnson, a nawet mistrzowska drużyna White Sox z Chicago. Greenberg i Sweeney są także współautorami wydanej już w sześciu językach książki How to Hire and Develop Your Next Top Performer.

OPINIE

-Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce znaleźć sposób na to, aby otoczyć się pracownikami, którzy w twojej firmie mogliby rozwinąć swój potencjał, czy też osobą, która sama chce odnieść sukces na własnych warunkach, ta książka jest idealna?.
? Roger Staubach, legendarny rozgrywający drużyny Dallas Cowboys i założyciel firmy Staubach Company

-Pełna głębokiej mądrości, interesujących historii i praktycznych rad, ta książka to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy chcą odnieść prawdziwy sukces?.
-  James D. Power III, założyciel firmy J.D. Power and Associates

-Aby odnieść sukces należy zrozumieć, co nami kieruje i jak wykorzystać własne wewnętrzne zalety. Ta wspaniała książka pokazuje, jak to zrobić?.
- Rush Holt, kongresmen USA

-Dzięki połączeniu dogłębnych wywiadów z celnymi uwagami natury psychologicznej, ta jedyna w swoim rodzaju książka każdemu pomoże odnieść sukces na własnych warunkach?.
- Jeffrey Lurie, właściciel, prezes i dyrektor naczelny Philadelphia Eagles

-Od ponad 25 lat znam i poważam pracę dr Greenberga oraz jego firmę. Ta książka jest dowodem geniuszu i znajdziecie w niej cenne wskazówki, które pozwalają odkryć w ludziach to, co najlepsze?.
- Gaston Caperton, prezes College Board i były gubernator Wirginii Zachodniej

-Autorzy pomogą zrozumieć, co kryje się pod pojęciem cech wyróżniających i jak wykorzystać kluczowe momenty w życiu. Ta wsp


Szczegóły

Tytuł: Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał

Podtytuł: Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów

Autor: Herb Greenberg, Patrick Sweeney

Wydawnictwo: MT Biznes

Seria: Sukces w biznesie

ISBN: 9788388970733

Liczba tomów: 1

Numer tomu: 1

Tytuł oryginału: Succeed on your own terms

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 368

Format: 14.8x21 cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×