Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów

,

Książka

Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał
Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów

,

  • Wydawnictwo: MT Biznes
  • Rok wydania: 2007
  • ISBN: 9788388970733
  • Ilość stron: 368
  • Format: 14.8x21 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 41,90 PLN
Nasza cena 34,40 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 41,90 PLN
Nasza cena 34,40 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał - Herb Greenberg, Patrick Sweeney

CO SPRAWIA, ŻE NIEKTÓRZY SĄ PRAWDZIWYMI LUDŹMI SUKCESU?

Czy to kwestia wyższego poziomu energii? Szczęścia? Zapału? Wizji? Tego właśnie można dowiedzieć się z wielce pouczającej książki Herba Greenberga i Patricka Sweeneya Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał

Greenberg i Sweeney poświęcili dwa lata podróżując do ponad dwudziestu państw i prowadząc wywiady z największymi znakomitościami tego świata, wśród których znaleźli się: słynny architekt Michael Graves; dyrektor finansowy Dun and Bradstreet, Sara Mathew; były zawodnik Dallas Cowboy, Roger Staubach; legendarny obrońca praw obywatelskich, kongresman John Lewis; aktor Ben Vereen; ocalały z holokaustu Samuel Pisar; prezes kanadyjskiego Home Depot, Annette Verschuren; alpinistka Rebecca Stephens; najniższy zawodnik NBA w historii, Muggsy Bogues; senator Barbara Boxer; Janet Lasley, która wyszła zwycięsko z walki z rakiem; oraz właściciel Philadelphia Eagles, Jeffrey Lurie. W tej inspirującej książce znajdziesz frapujące historie z ich życia.


Dzięki obszernym wywiadom i rezultatom prowadzonych przez siebie badań osobowości autorzy odkrywają istnienie pewnych cech, które wyróżniają każdą z tych wyjątkowych osób.
Znakomitości, z którymi przeprowadzono wywiady, uosabiają 19 cech, które decydują o sukcesie. Są to między innymi:
- optymizm - odporność - empatia - siła przekonywania - odwaga - wytrwałość - skłonność do podejmowania ryzyka - kreatywność - pragnienie współzawodnictwa - pewność siebie - samoświadomość.

Dzięki tej książce nauczysz się, w jaki sposób rozpoznać te cechy w sobie - poznasz swoje mocne strony i odkryjesz własny potencjał. Dowiesz się, jak aktywnie szukać sytuacji, które pozwalają wykorzystać własne naturalne możliwości, rozpoznać kluczowe momenty w życiu i chwytać wszystkie okazje, które pozwolą ci odnieść sukces na własnych warunkach.


JEST TYLKO JEDNA PRAWDZIWA DEFINICJA SUKCESU: TWOJA WŁASNA

O AUTORZE

dr HERB GREENBERG jest założycielem, prezesem i dyrektorem naczelnym, a PATRICK SWEENEY wiceprezesem wykonawczym międzynarodowej firmy konsultingowej Caliper. Przy wykorzystaniu własnych testów psychologicznych firma Caliper pomogła ponad 25 tysiącom przedsiębiorstw z całego świata w ocenie i rozwinięciu talentów ponad dwóch milionów kandydatów do pracy i pracowników. Z usług firmy korzystali między innymi: FedEx, Caterpillar, Johnson & Johnson, a nawet mistrzowska drużyna White Sox z Chicago. Greenberg i Sweeney są także współautorami wydanej już w sześciu językach książki How to Hire and Develop Your Next Top Performer.

OPINIE

-Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce znaleźć sposób na to, aby otoczyć się pracownikami, którzy w twojej firmie mogliby rozwinąć swój potencjał, czy też osobą, która sama chce odnieść sukces na własnych warunkach, ta książka jest idealna?.
? Roger Staubach, legendarny rozgrywający drużyny Dallas Cowboys i założyciel firmy Staubach Company

-Pełna głębokiej mądrości, interesujących historii i praktycznych rad, ta książka to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy chcą odnieść prawdziwy sukces?.
-  James D. Power III, założyciel firmy J.D. Power and Associates

-Aby odnieść sukces należy zrozumieć, co nami kieruje i jak wykorzystać własne wewnętrzne zalety. Ta wspaniała książka pokazuje, jak to zrobić?.
- Rush Holt, kongresmen USA

-Dzięki połączeniu dogłębnych wywiadów z celnymi uwagami natury psychologicznej, ta jedyna w swoim rodzaju książka każdemu pomoże odnieść sukces na własnych warunkach?.
- Jeffrey Lurie, właściciel, prezes i dyrektor naczelny Philadelphia Eagles

-Od ponad 25 lat znam i poważam pracę dr Greenberga oraz jego firmę. Ta książka jest dowodem geniuszu i znajdziecie w niej cenne wskazówki, które pozwalają odkryć w ludziach to, co najlepsze?.
- Gaston Caperton, prezes College Board i były gubernator Wirginii Zachodniej

-Autorzy pomogą zrozumieć, co kryje się pod pojęciem cech wyróżniających i jak wykorzystać kluczowe momenty w życiu. Ta wsp


Szczegóły: Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał - Herb Greenberg, Patrick Sweeney

Tytuł: Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał
Podtytuł: Wskazówki najwybitniejszych postaci naszych czasów
Autor: Herb Greenberg, Patrick Sweeney
Wydawnictwo: MT Biznes
Seria: Sukces w biznesie
ISBN: 9788388970733
Liczba tomów: 1
Numer tomu: 1
Tytuł oryginału: Succeed on your own terms
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 368
Format: 14.8x21 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Jak odnieść sukces i rozwinąć swój potencjał - Herb Greenberg, Patrick Sweeney

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: