Złożoność obliczeniowa

Książka

Złożoność obliczeniowa

 • Wydawnictwo: WNT
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788320433357
 • Ilość stron: 540
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 66,15 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 66,15 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jest to najlepszy podręcznik z teorii złożoności obliczeniowej. Autor w bardzo przystępny sposób wprowadza Czytelnika w tajniki algorytmów i barier obliczalności. Omawia najważniejsze problemy związane z maszynami Turinga, obliczalnością, problemem P=NP, obliczeniami równoległymi i ich związkami z obliczeniami w małej pamięci. Przedstawia też zagadnienia dotyczące hierarchii wielomianowej, zliczania i obliczeń z ograniczoną pamięcią.

Książka jest przeznaczona dla studentów informatyki. Powinna być podstawowym podręcznikiem do przedmiotów: ?Algorytmy i struktury danych?, ?Języki, automaty i obliczenia?, ?Teoria złożoności obliczeniowej? i ?Modele obliczeń?. Dzisiaj każdy, kto zajmuje się informatyką, musi zrozumieć naturę obliczeń, a co za tym idzie zdawać sobie sprawę z możliwości i ograniczeń współczesnych komputerów.


Szczegóły

Tytuł: Złożoność obliczeniowa

Autor: Papadimitriou Christos H.

Wydawnictwo: WNT

Seria: KLASYKA INFORMATYKI

ISBN: 9788320433357

Tytuł oryginału: Computational Complexity

Język oryginału: angieklski

Tłumacz: Kanarek Przemysława, Loryś Krzysztof

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 540

Oprawa: Twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Papadimitriou Christos H. (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×