Wilcze dziedzictwo Cienie przeszłości

Książka

Wilcze dziedzictwo Cienie przeszłości

 • Wydawnictwo: RUNA
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788389595331
 • Ilość stron: 430
 • Format: 12.4x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 31,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Przypuszczalnie atak niedżwiedzia" - podaje prasowa notatka. Cóź, ludzie przyjmą kaźde wyjaśnienie, byle nie padło słowo "wilkołak". Mieszkańca niewielkiego miasteczka w Górach Skalistych teoretycznie mógł zabić niedżwiedż, Colin nie wierzy jednak w takie zbiegi okoliczności. Tak się bowiem składa, źe właśnie w tym miasteczku przebywają pod opieką wujostwa jego przyrodni brat i siostra. Czy są w jakiś sposób powiązani z tajemniczą śmiercią?Colin rozstał się z rodzeństwem przed siedmiu laty, kiedy ich rodzice - jego ojciec i macocha - zostali brutalnie zamordowani. Jest wdzięczny stryjowi Gordonowi, który go przygarnął i wyprowadził na prostą. Jest teź, choć nie lubi się do tego przyznawać nawet przed sobą - wdzięczny nieznanemu mordercy, gdyź źycie z nienawidzącym go ojcem-psychopatą nie było sielanką.Niespokojny o siostrę i brata, Colin wyrusza, aby na własną rękę wyjaśnić sprawę, która pozornie wydaje się prosta. Zaraz po przybyciu na miejsce przekonuje się, źe miał rację: niedżwiedż to "fakt prasowy". Spokojne, bogobojne miasteczko przeźywa istny najazd wilkołaków. Policja jest równie nieświadoma prawdziwego stanu rzeczy jak mieszkańcy, jednak Colin i tak nie zamierzał prosić nikogo o pomoc. Problem wilkołaków chce rozwiązać na swój sposób.


Szczegóły

Tytuł: Wilcze dziedzictwo Cienie przeszłości

Autor: Parus Magda

Wydawnictwo: RUNA

ISBN: 9788389595331

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 430

Format: 12.4x19.5cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×