Miłość aż po rozwód

Książka
  • Wydawnictwo: Filia
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka: Jutro (środa 2021-06-16)
Sugerowana cena detaliczna 39,90 PLN
Nasza cena: 24,94 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Miłość aż po rozwód - Gąska Kinga

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania małżeństwa.Młoda, ambitna bizneswoman, starsza bibliotekarka, instamama z dyplomem czeladnika fryzjerstwa w szufladzie. Trafiają na różnych mężczyzn, ale z żadnym z nich nie da się żyć.

Mimo że wszystko skrupulatnie zaplanowały, starannie dokonywały wyborów, łańcuszek przyczynowo-skutkowy sam rozwinął się do rozmiarów Jezusa w Świebodzinie. I nie było już odwrotu.Prędzej czy później nadejdzie ten dzień. Przyjdzie SMS, zapika komunikator lub ktoś życzliwy zapuka do drzwi. Czasami po prostu rzucisz na coś okiem i niestety, nie możesz już tego odzobaczyć. Nie da się odsłyszeć, odwidzieć, nie zapamiętać.

I świat zawali ci się na głowę.A może przeciwnie? Stanie przed tobą otworem?


Szczegóły: Miłość aż po rozwód - Gąska Kinga

Tytuł: Miłość aż po rozwód
Autor: Gąska Kinga
Wydawnictwo: Filia
ISBN: 9788381950619
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 384
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Miłość aż po rozwód - Gąska Kinga

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Życie małżeńskie nigdy nie jest usłane różami. W miłość wkrada się rutyn, pierwsze kłótnie z czasem kłamstwa, zdrady, nałogi. Tylko nieliczni potrafią przezwyciężyć takie problemy.
Przed takim dylematem stają główne bohaterki książki Miłość aż po rozwód.: Joanna Jadwiga i Ewelina.
Choć są w różnym wieku, różni je staż związku, wszystkie łączy zbliżający się rozwód.
Miłość aż po rozwód jest to książka, która porusza ważne elementy sfery życiowej: miłości, oraz szacunku.
Książka podzielona jest na trzy części, której każda z nich odpowiada poszczególnej bohaterce. Bardzo dobrym pomysłem jest tytułowanie rozdziałów hasztagami, gdyż jedna z kobiet jest instamamą. Każda z nich opowiada swoją historię małżeństwa. Ukazują swoje problemy, oraz błędy. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Początkowo myślałam, że będzie to jakaś opowieść o zbrodni, ale miło się zaskoczyłam. Polecam tę książkę każdej kobiecie. Jest ona swoistym przewodnikiem po problemach małżeńskich jak i pokazuje jakich błędów nie należy popełniać
2020-03-17 13:08:14

Podchodziłam trochę sceptycznie do tej książki, ale muszę przyznać, że to bardzo udany debiut. Autorka tworzy obrazy trzech charakterystycznych kobiet, których łączy jeden mężczyzna. Żona, matka I siostra – każda inna, ale każda musi zmierzyć się z porażką jaką jest rozwód. Na uwagę zasługuje bardzo przyjemny styl, poprawna forma I język autorki. Jestem zaskoczona jak fenomenalnie wręcz zmienia sposób pisania i myślenia, w zależności od bohaterki. Rzadko się zdarza by ktoś debiutujący potrafił dobrze kreować bohaterów. Polecam. 2020-03-24 12:40:40

Ta książka bardzo mile mnie zaskoczyła i zdecydowanie spędziłam z nią kilka przyjemnych wieczorów. Mamy w niej historię trzech kobiet, która na sam koniec łączy się w jedno. Już po opisie wiemy, że spotkamy się z żoną, siostrą i matką pewnego mężczyzny, który w swoim i innych życiu sporo namieszał!

Powieść podzielona jest na trzy rozdziały i każdy z nich pisany jest z perspektywy innej osoby. Na początku poznamy Joannę, samotną kobietę, która w życiu zawodowym dużo osiągnęła. Taka nasza biznes woman, na jej drodze staje Paweł i wszystko zaczyna się zmieniać. Następne losy to historia Jadwigi, widzimy, że los nie był dla niej nawet przez moment łaskawy i samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Na koniec jest Ewelina, młoda matka, która ma wiele dylematów i sama nie wie, czy tak naprawdę jest szczęśliwa w swoim małżeństwie.

Cała książka napisana jest lekkim językiem i szybko się ja czyta. Mnie wszystkie trzy historie bardzo wciągnęły i zdecydowanie jest to 100% kobieca literatura, która na pewno się Wam spodoba! Uważam, że jest to bardzo udany debiut!
2020-04-08 18:25:51

Trzy rożne kobiety, trzy odmienne charaktery, trzy historie - co je łączy - jeden mężczyzna! Umiejętnie skrywane tajemnice muszą ujrzeć światło dzienne wcześniej czy później, kłamstwo ma krótkie nogi, a jakie będą tego konsekwencje? Jak każda z bohaterek poradzi sobie z nową, dość trudną sytuacją? Lektura pozwoliła mi wejść w skórę każdej z nich, poczuć te emocje. Kreacja bohaterek zasługuje na pochwałę , autorka ze szczegółami opisuje emocje i przeżycia, w ten sposób, że możemy obiektywnie ocenić zachowanie kobiet, tak różne niż można by się spodziewać. Ie charakterów, tyle sposobów myślenia i przeżywania emocji. Książkę czyta się szybko, sprawnie i niezwykle przyjemnie, a to za sprawą składnego stylu okraszonego nieco sarkazmem i humorem. Powieść stała się bliska mojemu sercu ze względu na przedstawione w niej problemy, które dotyczą właśnie nas - współczesnych kobiet, a takie historie z życia wzięte, nie tworzone na potrzeby fikcyjnej fabuły czytelnik wyczuwa nosem na kilometr. Aż chciałoby się powiedzieć - Pani Kingo czekam na kolejną książkę. 2020-04-09 12:41:01

Książka "Miłość aż po rozwód" jest udanym debiutem literackim Kingi Gąski. Ukazuje różne oblicza związku, który najpierw rozkwita i promienieje ale z czasem zaczyna się psuć. Napisana jest lekko, z nutą humoru, co sprawiło, że całkowicie mnie pochłonęła.

Autorka przedstawia historię trzech kobiet, które łączy jeden, pełen tajemnic mężczyzna, o imieniu Paweł. Dla Joanny był mężem, dla Jadwigi jest synem, a dla Eweliny bratem. Joanna jest młodą, atrakcyjną i pełną ambicji właścicielką dobrze prosperującej firmy. To typowa businesswoman, kobieta sukcesu, która na pierwszym miejscu stawia sprawy zawodowe. Jadwiga natomiast jest doświadczoną przez życie kobietą. Rozwódką próbującą ułożyć je sobie na nowo z innym mężczyzną. Pracuje w bibliotece, a w wolnych chwilach zajmuje się uprawą roślin i gotowaniem. Swoim hobby dzieli się na Instagramie założonym za namową córki. Jest matką dwójki dzieci i osobą dla której szczęście bliskich jej osób jest ważniejsze od własnego. Ewelina z kolei jest młodą mamą, a zarazem Instagramerką. Uwielbia dzielić się swoim życiem z innymi. Na co dzień zajmuje się domem i wychowaniem córki – Zuzi. Utrzymanie rodziny należy do jej sporo starszego męża – Sebastiana, nastoletniej miłości Eweliny.

"Zazwyczaj coś się psuje powoli, czasami niezauważalnie, po cichu, ale każdego dnia. Pojawiają się małe tajemnice, niedomówienia, bariery. I złe słowa, które zżerają od środka. I jeszcze gorsze czyny. Wszystko kumuluje się, narasta, a ludzie od siebie oddalają. Żyją, jak co dzień, tylko wciąż przeciągając strunę."

Książka opowiada o współczesnych relacjach damsko-męskich. Pokazuje związek w całym jego przekroju. Od niewinnego, szalonego i pełnego emocji początku, kiedy wszystko jest idealne, przez prozę życia codziennego, po pojawiające się problemy, prowadzące do jego rozpadu. Wykreowani bohaterowie są tak naturalni, że mogą być osobami, które spotykamy na co dzień, nawet o tym nie wiedząc. Bardzo podoba mi się nowoczesny sposób przedstawienia historii. Hasztagi użyte przed każdym fragmentem pozwalają czytelnikowi dowiedzieć się, z czym za chwilę przyjdzie mu się zmierzyć. Autorka w swojej powieści ukazała wiele przyczyn prowadzących do rozpadu małżeństwa, które mogą dotyczyć każdego z nas. Nakreśliła także problem trwania w związkach, które ograniczają, rozczarowują lub krzywdzą. Książka wywołuje całe spektrum emocji. Od niedowierzania, poprzez śmiech, złość, aż po współczucie. Zmuszając jednocześnie do przemyśleń nad własnym życiem i związkiem. Ze swojej strony polecam wszystkim kobietom. Myślę, że jest to lektura, przy której można miło spędzić czas.
2020-04-27 00:53:45

Książka

Miłość aż po rozwód

  • Wydawnictwo: Filia
  • Oprawa: Miękka

Trzy kobiety, które łączy ten sam mężczyzna. Dla jednej był mężem, dla drugiej jest synem, dla trzeciej bratem. Ale nie to jest najważniejsze. Każda z nich przeżywa rozpad swojego związku i staje w obliczu złowieszczego słowa na „r”, często podawanego jako główny powód niechęci do zawierania małżeństwa.

Młoda, ambitna bizneswoman, starsza bibliotekarka, instamama z dyplomem czeladnika fryzjerstwa w szufladzie. Trafiają na różnych mężczyzn, ale z żadnym z nich nie da się żyć.
Mimo że wszystko skrupulatnie zaplanowały, starannie dokonywały wyborów, łańcuszek przyczynowo-skutkowy sam rozwinął się do rozmiarów Jezusa w Świebodzinie. I nie było już odwrotu.

Prędzej czy później nadejdzie ten dzień. Przyjdzie SMS, zapika komunikator lub ktoś życzliwy zapuka do drzwi. Czasami po prostu rzucisz na coś okiem i niestety, nie możesz już tego odzobaczyć. Nie da się odsłyszeć, odwidzieć, nie zapamiętać.
I świat zawali ci się na głowę.

A może przeciwnie? Stanie przed tobą otworem?

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 24,94 PLN
Oszczędzasz 37%
Wysyłka: Jutro (środa 2021-06-16)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Miłość aż po rozwód - Gąska Kinga

Tytuł: Miłość aż po rozwód
Autor: Gąska Kinga
Wydawnictwo: Filia
ISBN: 9788381950619
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 384
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Miłość aż po rozwód - Gąska Kinga

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Życie małżeńskie nigdy nie jest usłane różami. W miłość wkrada się rutyn, pierwsze kłótnie z czasem kłamstwa, zdrady, nałogi. Tylko nieliczni potrafią przezwyciężyć takie problemy.
Przed takim dylematem stają główne bohaterki książki Miłość aż po rozwód.: Joanna Jadwiga i Ewelina.
Choć są w różnym wieku, różni je staż związku, wszystkie łączy zbliżający się rozwód.
Miłość aż po rozwód jest to książka, która porusza ważne elementy sfery życiowej: miłości, oraz szacunku.
Książka podzielona jest na trzy części, której każda z nich odpowiada poszczególnej bohaterce. Bardzo dobrym pomysłem jest tytułowanie rozdziałów hasztagami, gdyż jedna z kobiet jest instamamą. Każda z nich opowiada swoją historię małżeństwa. Ukazują swoje problemy, oraz błędy. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Początkowo myślałam, że będzie to jakaś opowieść o zbrodni, ale miło się zaskoczyłam. Polecam tę książkę każdej kobiecie. Jest ona swoistym przewodnikiem po problemach małżeńskich jak i pokazuje jakich błędów nie należy popełniać
2020-03-17 13:08:14

Podchodziłam trochę sceptycznie do tej książki, ale muszę przyznać, że to bardzo udany debiut. Autorka tworzy obrazy trzech charakterystycznych kobiet, których łączy jeden mężczyzna. Żona, matka I siostra – każda inna, ale każda musi zmierzyć się z porażką jaką jest rozwód. Na uwagę zasługuje bardzo przyjemny styl, poprawna forma I język autorki. Jestem zaskoczona jak fenomenalnie wręcz zmienia sposób pisania i myślenia, w zależności od bohaterki. Rzadko się zdarza by ktoś debiutujący potrafił dobrze kreować bohaterów. Polecam. 2020-03-24 12:40:40

Ta książka bardzo mile mnie zaskoczyła i zdecydowanie spędziłam z nią kilka przyjemnych wieczorów. Mamy w niej historię trzech kobiet, która na sam koniec łączy się w jedno. Już po opisie wiemy, że spotkamy się z żoną, siostrą i matką pewnego mężczyzny, który w swoim i innych życiu sporo namieszał!

Powieść podzielona jest na trzy rozdziały i każdy z nich pisany jest z perspektywy innej osoby. Na początku poznamy Joannę, samotną kobietę, która w życiu zawodowym dużo osiągnęła. Taka nasza biznes woman, na jej drodze staje Paweł i wszystko zaczyna się zmieniać. Następne losy to historia Jadwigi, widzimy, że los nie był dla niej nawet przez moment łaskawy i samotnie wychowywała dwójkę dzieci. Na koniec jest Ewelina, młoda matka, która ma wiele dylematów i sama nie wie, czy tak naprawdę jest szczęśliwa w swoim małżeństwie.

Cała książka napisana jest lekkim językiem i szybko się ja czyta. Mnie wszystkie trzy historie bardzo wciągnęły i zdecydowanie jest to 100% kobieca literatura, która na pewno się Wam spodoba! Uważam, że jest to bardzo udany debiut!
2020-04-08 18:25:51

Trzy rożne kobiety, trzy odmienne charaktery, trzy historie - co je łączy - jeden mężczyzna! Umiejętnie skrywane tajemnice muszą ujrzeć światło dzienne wcześniej czy później, kłamstwo ma krótkie nogi, a jakie będą tego konsekwencje? Jak każda z bohaterek poradzi sobie z nową, dość trudną sytuacją? Lektura pozwoliła mi wejść w skórę każdej z nich, poczuć te emocje. Kreacja bohaterek zasługuje na pochwałę , autorka ze szczegółami opisuje emocje i przeżycia, w ten sposób, że możemy obiektywnie ocenić zachowanie kobiet, tak różne niż można by się spodziewać. Ie charakterów, tyle sposobów myślenia i przeżywania emocji. Książkę czyta się szybko, sprawnie i niezwykle przyjemnie, a to za sprawą składnego stylu okraszonego nieco sarkazmem i humorem. Powieść stała się bliska mojemu sercu ze względu na przedstawione w niej problemy, które dotyczą właśnie nas - współczesnych kobiet, a takie historie z życia wzięte, nie tworzone na potrzeby fikcyjnej fabuły czytelnik wyczuwa nosem na kilometr. Aż chciałoby się powiedzieć - Pani Kingo czekam na kolejną książkę. 2020-04-09 12:41:01

Książka "Miłość aż po rozwód" jest udanym debiutem literackim Kingi Gąski. Ukazuje różne oblicza związku, który najpierw rozkwita i promienieje ale z czasem zaczyna się psuć. Napisana jest lekko, z nutą humoru, co sprawiło, że całkowicie mnie pochłonęła.

Autorka przedstawia historię trzech kobiet, które łączy jeden, pełen tajemnic mężczyzna, o imieniu Paweł. Dla Joanny był mężem, dla Jadwigi jest synem, a dla Eweliny bratem. Joanna jest młodą, atrakcyjną i pełną ambicji właścicielką dobrze prosperującej firmy. To typowa businesswoman, kobieta sukcesu, która na pierwszym miejscu stawia sprawy zawodowe. Jadwiga natomiast jest doświadczoną przez życie kobietą. Rozwódką próbującą ułożyć je sobie na nowo z innym mężczyzną. Pracuje w bibliotece, a w wolnych chwilach zajmuje się uprawą roślin i gotowaniem. Swoim hobby dzieli się na Instagramie założonym za namową córki. Jest matką dwójki dzieci i osobą dla której szczęście bliskich jej osób jest ważniejsze od własnego. Ewelina z kolei jest młodą mamą, a zarazem Instagramerką. Uwielbia dzielić się swoim życiem z innymi. Na co dzień zajmuje się domem i wychowaniem córki – Zuzi. Utrzymanie rodziny należy do jej sporo starszego męża – Sebastiana, nastoletniej miłości Eweliny.

"Zazwyczaj coś się psuje powoli, czasami niezauważalnie, po cichu, ale każdego dnia. Pojawiają się małe tajemnice, niedomówienia, bariery. I złe słowa, które zżerają od środka. I jeszcze gorsze czyny. Wszystko kumuluje się, narasta, a ludzie od siebie oddalają. Żyją, jak co dzień, tylko wciąż przeciągając strunę."

Książka opowiada o współczesnych relacjach damsko-męskich. Pokazuje związek w całym jego przekroju. Od niewinnego, szalonego i pełnego emocji początku, kiedy wszystko jest idealne, przez prozę życia codziennego, po pojawiające się problemy, prowadzące do jego rozpadu. Wykreowani bohaterowie są tak naturalni, że mogą być osobami, które spotykamy na co dzień, nawet o tym nie wiedząc. Bardzo podoba mi się nowoczesny sposób przedstawienia historii. Hasztagi użyte przed każdym fragmentem pozwalają czytelnikowi dowiedzieć się, z czym za chwilę przyjdzie mu się zmierzyć. Autorka w swojej powieści ukazała wiele przyczyn prowadzących do rozpadu małżeństwa, które mogą dotyczyć każdego z nas. Nakreśliła także problem trwania w związkach, które ograniczają, rozczarowują lub krzywdzą. Książka wywołuje całe spektrum emocji. Od niedowierzania, poprzez śmiech, złość, aż po współczucie. Zmuszając jednocześnie do przemyśleń nad własnym życiem i związkiem. Ze swojej strony polecam wszystkim kobietom. Myślę, że jest to lektura, przy której można miło spędzić czas.
2020-04-27 00:53:45


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×