Obserwatorka
Książka
Wysyłka: 1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 39,90 PLN
Nasza cena: 26,83 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Obserwatorka - Sinicka Alicja

Ten, kto czytał jakąkolwiek książkę Alicji Sinickiej, doskonale wie, że w jej twórczości nie ma miejsca na nudę.Oto kolejna historia od autorki bestsellerów, która z pewnością ucieszy niejednego czytelnika - polska pisarka powraca z kolejną powieścią kryminalną! "Obserwatorka" to idealny wybór na wolne wieczory.Życie pisze różne scenariusze. Los nie zawsze jest łaskawy, a sprawiedliwość czasami zdaje się zasypiać wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. "Obserwatorka" to mrożąca krew w żyłach, nieprzewidywalna opowieść, przepełniona zwrotami akcji i trzymającą w napięciu fabułą. Iza i Arek to dawni znajomi, których życie znacząco od siebie oddaliło. Jedno z osiedli w Oławie to miejsce, którego mimo upływu lat i wielu zmian oboje nigdy nie zapomnieli. To właśnie tutaj narodziła się przyjaźń między dziewczyną z ubogiej rodziny a dzieckiem sukcesu. Niegdyś najlepsi przyjaciele, dziś praktycznie obcy sobie ludzie.Mimo że los przed laty zdecydował się ich rozdzielić, tym razem postanowił zmienić zdanie. Szpital w Oławie, izba przyjęć i ta dwójka, znacząco odmieniona przez życiowe doświadczenia. Doktor Arkadiusz Milski całkiem niedawno w wypadku stracił ukochaną. Podczas jednej ze swoich zmian przyjmuje pacjentkę, która wydaje mu się być kimś znajomym. W końcu, z ogromnym trudem rozpoznaje w niej swoją dawną przyjaciółkę. Iza trafiła do szpitala z licznymi śladami pobicia. Zrządzenie losu prowadzi do przebudzenia przeszłości. Między tym dwojgiem odradza się dawne uczucie, które przed laty nie miało prawa bytu.Gdy wszystko układa się jak w bajce, a Iza z Arkiem coraz bardziej się do siebie zbliżają, na horyzoncie pojawia się kolejny koszmar. Iza jest nękana dziwnymi wiadomościami z Facebooka, a pod jej drzwiami w tajemniczy sposób pojawiają się róże. Czy to tylko zbieg okoliczności? Co wspólnego z całą sytuacją ma Arkadiusz? Czy Iza na pewno może czuć się bezpieczna w ramionach dawnego przyjaciela?


Szczegóły: Obserwatorka - Sinicka Alicja

Tytuł: Obserwatorka
Autor: Sinicka Alicja
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 9788366520752
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 392
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Obserwatorka - Sinicka Alicja
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Po raz kolejny nie zawiodłam się twórczością Alicji Sinickiej -. Książka 📗 „Obserwatorka” skradła moje serce i niestety od początku źle obstawiałam, kto stoi za wszystkim co złe ;)
Zapraszam ponownie do Oławy ;)

Iza pochodzi z patologicznej rodziny. Matka i siostra Izy nadużywają alkoholu, ojciec nie jest w tym aspekcie lepszy, mimo, iż nie mieszka z nimi. Osiedle na którym Iza mieszka jest nowoczesnym, zamieszkiwanym przez ludzi z wyższych sfer – z wyjątkiem jej bloku. Na tej samej ulicy, niedaleko swojej matki wybudował się jej przyjaciel z dzieciństwa, Arek, który pracuje w miejscowym szpitalu jako lekarz. Ich przyjaźń nie przetrwała i to dzięki mamie Arka, która uważała, że nie powinien zadawać się z pochodzącą z patologii Izą. Iza próbuje wybić się i osiągnąć coś w życiu. Pracuje w centrum finansowym we Wrocławiu. Codziennie idąc ul. Migdałową na przystanek autobusowy mija dom Arka. Pewnego dnia Iza zostaje pobita i trafia do szpitala. Ma to szczęście kiedy okazuje się, że lekarzem, który się ma nią zająć jest … Arek 😲. Po badaniu odwozi ją do domu a ich przyjaźń ma szansę na nowo się narodzić. I naradza się, gdzie z czasem zamienia się w poważny związek. Iza ma jednak obawy, gdyż cały czas w życie Arka ingeruje jego matka, wchodzi do domu, kiedy jej się podoba, nie szczędzi Izie gorzkich słów, daje jej do zrozumienia, że nie jest odpowiednią partnerką dla Arka a Arek jest na każde jej zawołanie … Iza zaczyna dostawać białe róże. Obawiać się o swoje życie, gdyż rok temu na osiedlu zginęła (według policji nieszczęśliwy wypadek) Justyna, była dziewczyną Arka, która kilka dni przed śmiercią również otrzymywała białe róże 😲. Z początku temat Arek bagatelizuje ale Iza jest cała w strachu tym bardziej, że na Facebooku zaczęła być oznaczana w dziwnych postach.


⚡„Cóż możemy zyskać na cnocie kobiet?
To ich rozwiązłość służy naszych uciechom,
Natomiast ich dziewiczość interesuje nas najmniej”.
Donatien Alphonse Francois de Sade


Arek ma dziwne upodobania, lubi delikatnie mówić kochać się z kobietą przy zapalonym świetle i niezasłoniętych oknach. Postanawia założyć konto na Instagramie i publikować tam swoje roznegliżowane zdjęcia. Iza wnioskuje, że lubi kiedy ktoś na niego patrzy, na jego pół nagie, lub całkowicie nagie cało. Stara się namówić Arka na wyjazd do Szwecji ale on ma cały czas obawy o zdrowie swojej mamy, którą czeka niebawem operacja. W końcu Arek przystaje Izie i podejmują decyzje o wyjeździe. Mama Arka zaprasza ich na kawę, czują, że będzie chciała im wybić z głowy wyjazd. W trakcie kawy Arek zostaje pilnie wezwany do operacji a panie zostają same. Iza mówi jej o swoich obawach, o różach, które mogą źle wróżyć a mama Arka …❓ Mama Arka wyjawia Izie, że w jej sprawie wynajęła detektywna i ma w komórce zdjęcia osoby, która podrzucała te róże. Kim się okaże ta osoba❓ Czy pokrzyżuje to plany związane z wyjazdem za granicę❓


⚡„Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. Nawet jeśli wydaje ci się, że nie masz nic do ukrycia”.
-- Zaczytany Książkoholik
2020-05-14 20:46:06


~Iza została dotkliwie pobita, jej twarz jest opuchnięta i prawie nic nie widzi. Ostatkiem sił dociera na izbę przyjęć, tam zostaje zbadana przez lekarza, którym okazuje się przyjaciel z dzieciństwa. Arek namawia ją do zgłoszenia pobicia na policji, jednak ona odmawia, twierdząc że stróże prawa nią gardzą przez patologiczną rodzinę. Godzi się jednak, żeby mężczyzna odwiózł ją do domu. W ciągu najbliższych dni przyjaciel interesuje się jej stanem, przekonuje ją również do złożenia zeznań na policji. Cała ta sytuacja sprawia, że między Izą a Arkiem zaczyna iskrzyć jak za dawnych czasów, uczucie odżywa na nowo. Niestety spokój kobiety znów zostaje zburzony, gdy zostaje oznaczona w tajemniczym poście z cytatem, których z czasem pojawia się więcej. Osoba, która ją oznacza, skrywa się pod skrótem, którzy przypomina jej o tragicznie zmarłej koleżance, przez pewien czas związanej z Arkiem. Na dodatek na wycieraczce pojawiają się tajemnicze róże. Ktoś ją obserwuje i ostrzega, ale przed czym, a może przed kim?
~Macie ochotę na książkę, która mocno namiesza w głowie ? "Obserwatorka" idealnie się do tego nadaje. Wciąga od pierwszych stron, stwarza niesamowite napięcie, które potęguje z każdą stroną i trwa do samego końca. Zaskakuje i przeraża na każdym kroku. Zderza ze sobą dwa światy- bogatych i biednych, których problemy skrajnie się od siebie różnią. Teorie, które stworzycie okażą się błędne i będziecie zbici z tropu. Nic nie będzie oczywiste, podejrzanym będzie każdy. Dodatkowo autorka porusza trudne tematy takie jak uzależnienia, zaburzenia czy psychozy. Ludzkie zachowanie jest przecież takie nieprzewidywalne i nieobliczalne. Dowiecie się jak wiele można znieść i poświęcić, żeby osiągnąć swój cel.
2020-05-18 14:35:03

Książka

Obserwatorka

Ten, kto czytał jakąkolwiek książkę Alicji Sinickiej, doskonale wie, że w jej twórczości nie ma miejsca na nudę.

Oto kolejna historia od autorki bestsellerów, która z pewnością ucieszy niejednego czytelnika - polska pisarka powraca z kolejną powieścią kryminalną! "Obserwatorka" to idealny wybór na wolne wieczory.

Życie pisze różne scenariusze. Los nie zawsze jest łaskawy, a sprawiedliwość czasami zdaje się zasypiać wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. "Obserwatorka" to mrożąca krew w żyłach, nieprzewidywalna opowieść, przepełniona zwrotami akcji i trzymającą w napięciu fabułą. Iza i Arek to dawni znajomi, których życie znacząco od siebie oddaliło. Jedno z osiedli w Oławie to miejsce, którego mimo upływu lat i wielu zmian oboje nigdy nie zapomnieli. To właśnie tutaj narodziła się przyjaźń między dziewczyną z ubogiej rodziny a dzieckiem sukcesu. Niegdyś najlepsi przyjaciele, dziś praktycznie obcy sobie ludzie.

Mimo że los przed laty zdecydował się ich rozdzielić, tym razem postanowił zmienić zdanie. Szpital w Oławie, izba przyjęć i ta dwójka, znacząco odmieniona przez życiowe doświadczenia. Doktor Arkadiusz Milski całkiem niedawno w wypadku stracił ukochaną. Podczas jednej ze swoich zmian przyjmuje pacjentkę, która wydaje mu się być kimś znajomym. W końcu, z ogromnym trudem rozpoznaje w niej swoją dawną przyjaciółkę. Iza trafiła do szpitala z licznymi śladami pobicia. Zrządzenie losu prowadzi do przebudzenia przeszłości. Między tym dwojgiem odradza się dawne uczucie, które przed laty nie miało prawa bytu.

Gdy wszystko układa się jak w bajce, a Iza z Arkiem coraz bardziej się do siebie zbliżają, na horyzoncie pojawia się kolejny koszmar. Iza jest nękana dziwnymi wiadomościami z Facebooka, a pod jej drzwiami w tajemniczy sposób pojawiają się róże. Czy to tylko zbieg okoliczności? Co wspólnego z całą sytuacją ma Arkadiusz? Czy Iza na pewno może czuć się bezpieczna w ramionach dawnego przyjaciela?

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,83 PLN
Oszczędzasz 32%
Wysyłka: 1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Obserwatorka - Sinicka Alicja

Tytuł: Obserwatorka
Autor: Sinicka Alicja
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN: 9788366520752
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 392
Format: 13.5 x 20.5 cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Obserwatorka - Sinicka Alicja

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Po raz kolejny nie zawiodłam się twórczością Alicji Sinickiej -. Książka 📗 „Obserwatorka” skradła moje serce i niestety od początku źle obstawiałam, kto stoi za wszystkim co złe ;)
Zapraszam ponownie do Oławy ;)

Iza pochodzi z patologicznej rodziny. Matka i siostra Izy nadużywają alkoholu, ojciec nie jest w tym aspekcie lepszy, mimo, iż nie mieszka z nimi. Osiedle na którym Iza mieszka jest nowoczesnym, zamieszkiwanym przez ludzi z wyższych sfer – z wyjątkiem jej bloku. Na tej samej ulicy, niedaleko swojej matki wybudował się jej przyjaciel z dzieciństwa, Arek, który pracuje w miejscowym szpitalu jako lekarz. Ich przyjaźń nie przetrwała i to dzięki mamie Arka, która uważała, że nie powinien zadawać się z pochodzącą z patologii Izą. Iza próbuje wybić się i osiągnąć coś w życiu. Pracuje w centrum finansowym we Wrocławiu. Codziennie idąc ul. Migdałową na przystanek autobusowy mija dom Arka. Pewnego dnia Iza zostaje pobita i trafia do szpitala. Ma to szczęście kiedy okazuje się, że lekarzem, który się ma nią zająć jest … Arek 😲. Po badaniu odwozi ją do domu a ich przyjaźń ma szansę na nowo się narodzić. I naradza się, gdzie z czasem zamienia się w poważny związek. Iza ma jednak obawy, gdyż cały czas w życie Arka ingeruje jego matka, wchodzi do domu, kiedy jej się podoba, nie szczędzi Izie gorzkich słów, daje jej do zrozumienia, że nie jest odpowiednią partnerką dla Arka a Arek jest na każde jej zawołanie … Iza zaczyna dostawać białe róże. Obawiać się o swoje życie, gdyż rok temu na osiedlu zginęła (według policji nieszczęśliwy wypadek) Justyna, była dziewczyną Arka, która kilka dni przed śmiercią również otrzymywała białe róże 😲. Z początku temat Arek bagatelizuje ale Iza jest cała w strachu tym bardziej, że na Facebooku zaczęła być oznaczana w dziwnych postach.


⚡„Cóż możemy zyskać na cnocie kobiet?
To ich rozwiązłość służy naszych uciechom,
Natomiast ich dziewiczość interesuje nas najmniej”.
Donatien Alphonse Francois de Sade


Arek ma dziwne upodobania, lubi delikatnie mówić kochać się z kobietą przy zapalonym świetle i niezasłoniętych oknach. Postanawia założyć konto na Instagramie i publikować tam swoje roznegliżowane zdjęcia. Iza wnioskuje, że lubi kiedy ktoś na niego patrzy, na jego pół nagie, lub całkowicie nagie cało. Stara się namówić Arka na wyjazd do Szwecji ale on ma cały czas obawy o zdrowie swojej mamy, którą czeka niebawem operacja. W końcu Arek przystaje Izie i podejmują decyzje o wyjeździe. Mama Arka zaprasza ich na kawę, czują, że będzie chciała im wybić z głowy wyjazd. W trakcie kawy Arek zostaje pilnie wezwany do operacji a panie zostają same. Iza mówi jej o swoich obawach, o różach, które mogą źle wróżyć a mama Arka …❓ Mama Arka wyjawia Izie, że w jej sprawie wynajęła detektywna i ma w komórce zdjęcia osoby, która podrzucała te róże. Kim się okaże ta osoba❓ Czy pokrzyżuje to plany związane z wyjazdem za granicę❓


⚡„Lepiej zasłaniaj okna po zmroku. Nawet jeśli wydaje ci się, że nie masz nic do ukrycia”.
-- Zaczytany Książkoholik
2020-05-14 20:46:06


~Iza została dotkliwie pobita, jej twarz jest opuchnięta i prawie nic nie widzi. Ostatkiem sił dociera na izbę przyjęć, tam zostaje zbadana przez lekarza, którym okazuje się przyjaciel z dzieciństwa. Arek namawia ją do zgłoszenia pobicia na policji, jednak ona odmawia, twierdząc że stróże prawa nią gardzą przez patologiczną rodzinę. Godzi się jednak, żeby mężczyzna odwiózł ją do domu. W ciągu najbliższych dni przyjaciel interesuje się jej stanem, przekonuje ją również do złożenia zeznań na policji. Cała ta sytuacja sprawia, że między Izą a Arkiem zaczyna iskrzyć jak za dawnych czasów, uczucie odżywa na nowo. Niestety spokój kobiety znów zostaje zburzony, gdy zostaje oznaczona w tajemniczym poście z cytatem, których z czasem pojawia się więcej. Osoba, która ją oznacza, skrywa się pod skrótem, którzy przypomina jej o tragicznie zmarłej koleżance, przez pewien czas związanej z Arkiem. Na dodatek na wycieraczce pojawiają się tajemnicze róże. Ktoś ją obserwuje i ostrzega, ale przed czym, a może przed kim?
~Macie ochotę na książkę, która mocno namiesza w głowie ? "Obserwatorka" idealnie się do tego nadaje. Wciąga od pierwszych stron, stwarza niesamowite napięcie, które potęguje z każdą stroną i trwa do samego końca. Zaskakuje i przeraża na każdym kroku. Zderza ze sobą dwa światy- bogatych i biednych, których problemy skrajnie się od siebie różnią. Teorie, które stworzycie okażą się błędne i będziecie zbici z tropu. Nic nie będzie oczywiste, podejrzanym będzie każdy. Dodatkowo autorka porusza trudne tematy takie jak uzależnienia, zaburzenia czy psychozy. Ludzkie zachowanie jest przecież takie nieprzewidywalne i nieobliczalne. Dowiecie się jak wiele można znieść i poświęcić, żeby osiągnąć swój cel.
2020-05-18 14:35:03


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×