Zemsta gangstera

Książka
Wysyłka: 2-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 38,90 PLN
Nasza cena: 26,70 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Paypo
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Zemsta gangstera - Anna Wolf

"Zemsta gangstera” autorstwa Anny Wolf to drugi tom serii książek zatytułowanej "Gangsterzy”, która wdarła się na listy bestsellerowych powieści w Polsce.Jeżeli jesteś fanem mafijnej rzeczywistości, w której nie brakuje wątków miłosnych, to ta książka idealnie wpasuje się w Twoje gusta. Pisarka serwuje czytelnikom kolejną dawkę niespodziewanych wydarzeń oraz zaskakujących zwrotów akcji. Co tym razem wydarzy się w świecie braci Tarasow? Czym jeszcze zaskoczy nas autorka?Jeden z bliźniaków, Aleksiej, w końcu znajduje swoje miejsce i przywraca ład w swoim życiu. Z kolei drugi z braci, Anton Tarasow, zaangażowany w życie mafijne, na zlecenie przełożonych dokonuje zabójstw z zimną krwią, pozbawiony jakichkolwiek emocji. Jego przeszłość powraca w postaci kobiety, której już nigdy w życiu nie chciał oglądać na oczy. Paradoksalnie to jednak Jordan Phoenix jest jedyną osobą, która wprawiła jego serce w szybsze bicie. Jeżeli uczucie było czymś w rodzaju miłości, to jedyne co po sobie zostawiło, to nienawiść i przepełniający żal.Anton obiecał sobie, że odkryje, w jakim celu kobieta przypomniała sobie o jego istnieniu po upływie tylu lat. Poprzysiągł zemścić się na niej za to wszystko, co mu uczyniła. Mężczyzna nie jest świadomy, że Jordan ma podobny plan, z drobnymi rozszerzeniami. Kobieta pragnie wyrównać rachunki z jednym z braci za wszystkie krzywdy, które zostały jej przez niego wyrządzone. Ona nie zapomniała. Wkrótce okaże się, że oboje łączy coś więcej niż czysta nienawiść. Posiadają bowiem wspólne sekrety, o których nie mają pojęcia. Czy ich oskarżenia względem siebie są na pewno słuszne?


Szczegóły: Zemsta gangstera - Anna Wolf

Tytuł: Zemsta gangstera
Autor: Anna Wolf
Wydawnictwo: NieZwykłe
ISBN: 9788381782982
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 280
Format: 14 x 20.5 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Zemsta gangstera - Anna Wolf

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Zemsta Gangstera" jest drugą częścią cyklu " Gangsterzy". Kilka słów o pierwszej części "Serce gangstera" znajdziecie na blogu. Okładka książki jest świetna.
"Zemsta Gangstera" nie jest typowym romansem mafijnym. Główni bohaterowie mają wspólną przeszłość. Tajemnice, które do tej pory skrywały się w mroku przeszłości, zaczynają wychodzić na światło dzienne. Wydarzenia z przeszłości, zaczynają mieć coraz większy wpływ na teraźniejszość. Kocham książki, które na długo zostają w mojej pamięci. "Zemsta Gangstera" z pewnością jest jedną z nich. Poczucie humoru Autorki przeplata się z dynamicznymi wydarzeniami, trudnymi sytuacjami i tajemnicą, do której brakuje klucza. Książka napisana jest w bardzo dynamiczny, humorystyczny, lekki sposób. Wydarzenia w niej opisane uświadamiają bohaterom, że życie to nie zawsze łatwa droga do szczęścia i do miłości. Historia zaskakuje przebiegiem akcji. Tajemnica goni tajemnicę, czego skutkiem są ogromne fajerwerki, i to dosłownie. Bardzo lubię styl Autorki, ponieważ zostawia pewną swobodę odbioru wydarzeń przez czytelnika. Wydawać by się mogło, że mafia stwarza pewne schematy postępowania, jednak Autorka w sprytny sposób się im opiera. Książkę czyta się niezwykle szybko. Bohaterowie są bardzo charakterystyczni, dynamiczni, zadziorni. Ich utarczki słowne bawią i na długo zapadają czytelnikowi w pamięci. Nie można się z nimi nudzić. Anton i Jordan zostali uwikłani w wydarzenia, o których nie mają pojęcia. Zostali marionetkami w rękach ludzi, o których istnieniu nie wiedzieli. Zabawa zaczyna się w momencie, kiedy postanawiają odciąć sznurki. Podoba mi się, w jaki sposób Autorka podkreśla znacznie więzi rodzinnych łączących braci. Nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji, nie odwracają się od siebie.
Książkę czytało się świetnie. Jest dynamiczna, zabawna, wciągająca, napisana w ciekawy sposób. Bardzo lubię warsztat Anny Wolf, zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie. Podoba mi się jej podejście do poruszanego w tekście tematu. Nic nie jest schematyczne i przewidywalne. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii, koniecznie nadrabiajcie zaległości.
2020-04-22 22:21:16

Czasem zdarza się, że prawda bywa wyzwoleniem, ale i samym piekłem. Potrafi złamać człowieka, ale i uczynić go silniejszym. Potrafi również pozostawić w sercu zgliszcza, tak jak zrobiła to w moim.

Zemsta Gangstera
Anton Tarasow którego znamy już z pierwszej części jest nieobliczalny i zaskakujący. Na zlecenia Mafii zabija każdego bez skrupułów i wyrzutów sumienia. Nie należy z nim zadzierać. Gangster morderca taki przed niczym się nie cofnie zupełnie jak jego brat. Bohater pierwszej części.
Nie myśli o założeniu rodziny bo tylko raz w życiu był zakochany. Jednak przeszłość okazała się silniejsza. Dodatkowo ma teraz nowego wroga.
Jordan Phoenix. Szuka zemsty za złamane serce, kłamstwa i grzech jakiego nie idzie wybaczyć. Wiadome było że zaczęcie jakiejkolwiek relacji na kłamstwie skończy się rozpadem, nienawiścią. Zraniona duma kobiety postanawia go odnaleźć i ukarać, jednak to nie będzie takie proste.
Może dlatego że on chce ją odzyskać? Łączy się nagle miłość z nienawiścią, chęcią zemsty i powrotu. Ale jak to wszystko może się skończyć.
Anton nie okłamał jej również bez powodu. Wszystko miało podporę w trosce ale czy to usprawiedliwia kłamcę? Zaufania nie da się odbudować tak szybko. Więc co stanie się z dziwnym uczuciem naszych bohaterów?
Chęć zemsty ze strony Jordan czy naprawa zaufania, wytłumaczenie i powrót Antona?
Czy kobieta będzie w stanie wybaczyć mężczyźnie który kilka lat temu odebrał jej radość z życia i do reszty je zniszczył?
Jak wspomniałam jest to druga część. Moim zdaniem lepsza od pierwszej która również była świetna.
Z jednej strony rozumiem Antona ale z drugiej nie jest przeze mnie obdarzony szczególną sympatią.I co czekamy na 3 części ,która ma być w lipcu
2020-05-19 21:25:06

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było żeby nie przebywali razem ze sobą bo to nigdy nie wróżyło niczemu dobremu. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, iż przez taki zawód nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie, za to co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że to się tak szybko kończy. Ale jak to mówią „Wszystko co dobre szybko się kończy”.

Co możemy „wynieść” z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie by na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytani w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część 😍.
2020-07-27 22:30:25

Książka

Zemsta gangstera

"Zemsta gangstera” autorstwa Anny Wolf to drugi tom serii książek zatytułowanej "Gangsterzy”, która wdarła się na listy bestsellerowych powieści w Polsce.

Jeżeli jesteś fanem mafijnej rzeczywistości, w której nie brakuje wątków miłosnych, to ta książka idealnie wpasuje się w Twoje gusta. Pisarka serwuje czytelnikom kolejną dawkę niespodziewanych wydarzeń oraz zaskakujących zwrotów akcji. Co tym razem wydarzy się w świecie braci Tarasow? Czym jeszcze zaskoczy nas autorka?

Jeden z bliźniaków, Aleksiej, w końcu znajduje swoje miejsce i przywraca ład w swoim życiu. Z kolei drugi z braci, Anton Tarasow, zaangażowany w życie mafijne, na zlecenie przełożonych dokonuje zabójstw z zimną krwią, pozbawiony jakichkolwiek emocji. Jego przeszłość powraca w postaci kobiety, której już nigdy w życiu nie chciał oglądać na oczy. Paradoksalnie to jednak Jordan Phoenix jest jedyną osobą, która wprawiła jego serce w szybsze bicie. Jeżeli uczucie było czymś w rodzaju miłości, to jedyne co po sobie zostawiło, to nienawiść i przepełniający żal.

Anton obiecał sobie, że odkryje, w jakim celu kobieta przypomniała sobie o jego istnieniu po upływie tylu lat. Poprzysiągł zemścić się na niej za to wszystko, co mu uczyniła. Mężczyzna nie jest świadomy, że Jordan ma podobny plan, z drobnymi rozszerzeniami. Kobieta pragnie wyrównać rachunki z jednym z braci za wszystkie krzywdy, które zostały jej przez niego wyrządzone. Ona nie zapomniała. Wkrótce okaże się, że oboje łączy coś więcej niż czysta nienawiść. Posiadają bowiem wspólne sekrety, o których nie mają pojęcia. Czy ich oskarżenia względem siebie są na pewno słuszne?

Cena 38,90 PLN
Nasza cena 26,70 PLN
Oszczędzasz 31%
Wysyłka: 2-3 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Paypo

Szczegóły: Zemsta gangstera - Anna Wolf

Tytuł: Zemsta gangstera
Autor: Anna Wolf
Wydawnictwo: NieZwykłe
ISBN: 9788381782982
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 280
Format: 14 x 20.5 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Zemsta gangstera - Anna Wolf

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Zemsta Gangstera" jest drugą częścią cyklu " Gangsterzy". Kilka słów o pierwszej części "Serce gangstera" znajdziecie na blogu. Okładka książki jest świetna.
"Zemsta Gangstera" nie jest typowym romansem mafijnym. Główni bohaterowie mają wspólną przeszłość. Tajemnice, które do tej pory skrywały się w mroku przeszłości, zaczynają wychodzić na światło dzienne. Wydarzenia z przeszłości, zaczynają mieć coraz większy wpływ na teraźniejszość. Kocham książki, które na długo zostają w mojej pamięci. "Zemsta Gangstera" z pewnością jest jedną z nich. Poczucie humoru Autorki przeplata się z dynamicznymi wydarzeniami, trudnymi sytuacjami i tajemnicą, do której brakuje klucza. Książka napisana jest w bardzo dynamiczny, humorystyczny, lekki sposób. Wydarzenia w niej opisane uświadamiają bohaterom, że życie to nie zawsze łatwa droga do szczęścia i do miłości. Historia zaskakuje przebiegiem akcji. Tajemnica goni tajemnicę, czego skutkiem są ogromne fajerwerki, i to dosłownie. Bardzo lubię styl Autorki, ponieważ zostawia pewną swobodę odbioru wydarzeń przez czytelnika. Wydawać by się mogło, że mafia stwarza pewne schematy postępowania, jednak Autorka w sprytny sposób się im opiera. Książkę czyta się niezwykle szybko. Bohaterowie są bardzo charakterystyczni, dynamiczni, zadziorni. Ich utarczki słowne bawią i na długo zapadają czytelnikowi w pamięci. Nie można się z nimi nudzić. Anton i Jordan zostali uwikłani w wydarzenia, o których nie mają pojęcia. Zostali marionetkami w rękach ludzi, o których istnieniu nie wiedzieli. Zabawa zaczyna się w momencie, kiedy postanawiają odciąć sznurki. Podoba mi się, w jaki sposób Autorka podkreśla znacznie więzi rodzinnych łączących braci. Nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji, nie odwracają się od siebie.
Książkę czytało się świetnie. Jest dynamiczna, zabawna, wciągająca, napisana w ciekawy sposób. Bardzo lubię warsztat Anny Wolf, zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie. Podoba mi się jej podejście do poruszanego w tekście tematu. Nic nie jest schematyczne i przewidywalne. Jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii, koniecznie nadrabiajcie zaległości.
2020-04-22 22:21:16

Czasem zdarza się, że prawda bywa wyzwoleniem, ale i samym piekłem. Potrafi złamać człowieka, ale i uczynić go silniejszym. Potrafi również pozostawić w sercu zgliszcza, tak jak zrobiła to w moim.

Zemsta Gangstera
Anton Tarasow którego znamy już z pierwszej części jest nieobliczalny i zaskakujący. Na zlecenia Mafii zabija każdego bez skrupułów i wyrzutów sumienia. Nie należy z nim zadzierać. Gangster morderca taki przed niczym się nie cofnie zupełnie jak jego brat. Bohater pierwszej części.
Nie myśli o założeniu rodziny bo tylko raz w życiu był zakochany. Jednak przeszłość okazała się silniejsza. Dodatkowo ma teraz nowego wroga.
Jordan Phoenix. Szuka zemsty za złamane serce, kłamstwa i grzech jakiego nie idzie wybaczyć. Wiadome było że zaczęcie jakiejkolwiek relacji na kłamstwie skończy się rozpadem, nienawiścią. Zraniona duma kobiety postanawia go odnaleźć i ukarać, jednak to nie będzie takie proste.
Może dlatego że on chce ją odzyskać? Łączy się nagle miłość z nienawiścią, chęcią zemsty i powrotu. Ale jak to wszystko może się skończyć.
Anton nie okłamał jej również bez powodu. Wszystko miało podporę w trosce ale czy to usprawiedliwia kłamcę? Zaufania nie da się odbudować tak szybko. Więc co stanie się z dziwnym uczuciem naszych bohaterów?
Chęć zemsty ze strony Jordan czy naprawa zaufania, wytłumaczenie i powrót Antona?
Czy kobieta będzie w stanie wybaczyć mężczyźnie który kilka lat temu odebrał jej radość z życia i do reszty je zniszczył?
Jak wspomniałam jest to druga część. Moim zdaniem lepsza od pierwszej która również była świetna.
Z jednej strony rozumiem Antona ale z drugiej nie jest przeze mnie obdarzony szczególną sympatią.I co czekamy na 3 części ,która ma być w lipcu
2020-05-19 21:25:06

Z ogromną chęcią sięgnęłam po drugi tom "Gangsterów" Anny Wolf i oczywiście się nie zawiodłam.

W tym tomie mamy historię Antona (brata Aleksieja) i Jordan. Ta para jest tak wybuchowa, że czasem myślałam, że lepiej by było żeby nie przebywali razem ze sobą bo to nigdy nie wróżyło niczemu dobremu. Jednak upór zrobił swoje i nawet oni mimo dawnych uraz potrafili się dogadać.

On- morderca na zlecenie. Wydawać by się mogło, iż przez taki zawód nie ma uczuć. A jednak pozory mylą. Może i potrafi zabić z zimną krwią, jednak co do najbliższych to dla nich serce ma ogromne.

Ona- planuje zemstę na Antonie, za to co zrobił jej 5 lat temu. On kompletnie nie ma pojęcia o co dokładnie Jordan ma do niego żal.

Z bohaterami z poprzedniej części nie pożegnaliśmy się na długo, bo w tej również ich spotkamy tylko na drugim planie. To bardzo mnie ucieszyło bo ich polubiłam. Chociaż głowni bohaterowie z tego tomu wcale nie są gorsi.

Uwielbiam pióro Anny Wolf. Jej historie czyta się w ekspresowym tempie, wciągają nas w sam środek książki już od pierwszych stron. Zawsze gdy zbliżam się do końca jej książek żałuję, że to się tak szybko kończy. Ale jak to mówią „Wszystko co dobre szybko się kończy”.

Co możemy „wynieść” z tej historii? Na pewno to, że rodzina jest najważniejsza. Choćby nie wiadomo jakie zagrożenie by na nas czekało, to rodzina zawsze powinna stać za nami murem. I warto walczyć o tych, których kochamy.

Polecam z całego serca jako coś lekkiego do poczytani w ramach oderwania się od codziennych obowiązków. A ja już zacieram łapki na trzecią część 😍.
2020-07-27 22:30:25


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×