Książka
Wysyłka: Jutro (poniedziałek 2021-06-21)
Sugerowana cena detaliczna 41,90 PLN
Nasza cena: 26,19 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Darmowa dostawa
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę, jakiej jeszcze nie znacie!Powiedzieć, że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło, to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę, została zupełnie sama, gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.Teraz, gdy jest dorosła, chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy, adrenalina, pedał gazu pod nogą, szalona jazda prosto w noc.Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula, najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana, ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła, a ich przyjaźń przetrwała.Jest pewna, że niczego więcej jej w życiu nie trzeba. Do czasu, gdy w klubie spotyka Wiktora Tuli, którego pamięta z dzieciństwa.Syn dawnego wspólnika jej ojca dziś jest spadkobiercą rodzinnej fortuny, statecznym panem prezesem. Spokojnym i opanowanym… dopóki ona nie pojawia się w jego życiu.Molly wnosi w jego poukładane życie nieznane emocje i szaleństwo. Wiktor daje jej poczucie bezpieczeństwa, którego nigdy nie zaznała. Jednak po wszystkim, co przeszła, tak bardzo boi się mu zaufać.Pochodzą z dwóch różnych światów. Drobna złodziejka i szanowany biznesmen. Trudno o bardziej elektryzujące połączenie. Nic dziwnego, że wszyscy próbują stanąć im na drodze.Wiktor jest pewien – w walce o swoją Molly stawi czoła choćby i całemu światu. Tylko czy ona mu zaufa? Tym bardziej że pomiędzy nimi są jeszcze niewyjaśnione tajemnice z przeszłości…Szczegóły: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tytuł: Molly
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Książki)
Kod paskowy: 9788380537422
ISBN: 978-83-8053-742-2
Tytuł tomu: Molly
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 416
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.3 kg


Recenzje: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Molly" jest słodko-gorzką historią, w której widać jak na dłoni jak można na opak pojmować miłość, ile ona znaczy dla człowieka i do czego są zdolni ludzie, gdy ją źle rozumieją. To również opowieść o przyjaźni, przeradzającej się w drogę do samozatracenia w imię lojalności. Agnieszka Lingas-Łoniewska odkrywa przed czytelnikiem skomplikowaną stronę uczuć, w których nie ma niczego oczywistego, chociaż dla wielu wydają się proste i takie może są pod warunkiem, iż nie towarzyszą im sekrety. Melania, Wiktor i Robson, troje ludzi tkwiący w emocjonalnym klinczu, jacy w innej sytuacji mogliby stworzyć paczkę przyjaciół. Bohaterowie są wrażliwi, chcący pomóc innym, jednak wszyscy mają w ręce znaczone karty i tylko chwila dzieli ich od wpadki. Każde z nich boi się powiedzieć głośno to, co tkwi w nim jak zadra. Pisarka genialnie pokazuje siłę skomplikowanych uczuć, uzależniających i raniących, lecz będących jedyną ostoją jaką dostrzega się w ślepej, życiowej, uliczce. Postacie nie pamiętają innych wzorców, a pojawienie się kogoś odmiennego od nich stwarza konflikt pomiędzy tym, co jest i co mogłoby się wydarzyć, pokazuje także, że będą musieli dokonać wyboru czy stawią czoła temu, co ich spotkało i pójdą dalej czy dalej będą się pogrążać. „Molly” ma w sobie wiele radości, ale nie takiej beztroskiej, lecz podszytej strachem przed przyszłością i pragnieniem przeżycia jak najwięcej tu i teraz, bo jutro jest niepewne oraz stoi pod znakiem zapytania. Tytułowa bohaterka chwyta życie garściami i stara się niego wycisnąć jak najwięcej, wielu dostrzega tylko ochronną maskę, a nie to, co kryje się pod nią. Lektura "Molly" jest niesamowitym przeżyciem, emocje obecne są cały czas, a czytelnik czuje się jak na huśtawce, raz pędzi w dół i żołądek podchodzi mu do gardła jak zakończy się scena, by za chwilę znowu wspinać się na sam emocjonalny szczyt. Agnieszka Lingas-Łoniewska nakręca uczuciową sprężynę do granic możliwości, a kiedy wydaje się, że już więcej się da jeszcze dokręca jeszcze śrubę. "Molly" to top topów. Wzruszająca, gorzka, słodka, pełna ciętego humoru, ale przede wszystkim do bólu prawdziwa i szczera. Niesamowita książka, w której widać jak na dłoni jak łatwo zranić człowieka, zniszczyć go i jednocześnie jak trudna bywa droga do zaleczenia ran. "Molly" nie jest historią o prostym uczuciu, ale o miłości prawdziwej, jaka jest szansą uwierzenia w przyszłość. To również powieść o ludziach, którzy popełniają błędy, mają tajemnice, lecz pragnących miłości jak niczego innego w życiu. 2020-10-28 21:20:32

Molly
"Jestem Molly. I tworzę swój własny świat"

Pamiętają się z dzieciństwa. Po wielu latach spotykają się w klubie. Wiktor przystojny, ułożony i opanowany. Melania, czyli Molly szaloną i nieznośna, piękna kobietą. Molly w życiu, przeżyła piekło, nie potrafi nikomu zaufać, boi się ulokować uczucia. On jednak postanowił o nią zawalczyć.
Dwa różne światy.
Uczucie.
Tajemnica.

Ahhh co to była za piękną książka 🙊 jestem nią wprost zachwycona. Autorka zaserwowała nam taka historie w której emocji nie brakuje. Od śmiechu do łez, pełna gama uczuć na 400 stronach. Trudne dzieciństwo, rodzinna tragedia, tajemnica która przekreśli dopiero co zbudowane zaufanie i szczęście, śmierć bliskiej osoby, aż w końcu też "szczęście w nieszczęściu" . Historia opisana w książce, chwyta za serce i nie daje o sobie zapomnieć. Czytając, strony same lecą do przodu, od książki ciężko się oderwać bo ciągle coś się dzieje i zaskakuje. A to co się działo pod koniec, kompletnie mnie rozbroiło, łzy, szybsze bicie serca aż w pewnym momencie bałam się czytać dalej ponieważ obawiałam się że pęknie mi serce. Lecz jednak historia skończyła się inaczej niż myślałam i mogę powiedzieć, że książka jest fenomenalna! Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za te emocje. Historia niebanalna, przepięknie napisana, a postać Molly idealnie wykreowana. A Wiktor? Marzenie każdej kobiety ❤️
2020-11-13 23:59:58

Książka

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę, jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć, że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło, to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę, została zupełnie sama, gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Teraz, gdy jest dorosła, chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy, adrenalina, pedał gazu pod nogą, szalona jazda prosto w noc.

Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula, najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana, ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła, a ich przyjaźń przetrwała.

Jest pewna, że niczego więcej jej w życiu nie trzeba. Do czasu, gdy w klubie spotyka Wiktora Tuli, którego pamięta z dzieciństwa.

Syn dawnego wspólnika jej ojca dziś jest spadkobiercą rodzinnej fortuny, statecznym panem prezesem. Spokojnym i opanowanym… dopóki ona nie pojawia się w jego życiu.

Molly wnosi w jego poukładane życie nieznane emocje i szaleństwo. Wiktor daje jej poczucie bezpieczeństwa, którego nigdy nie zaznała. Jednak po wszystkim, co przeszła, tak bardzo boi się mu zaufać.

Pochodzą z dwóch różnych światów. Drobna złodziejka i szanowany biznesmen. Trudno o bardziej elektryzujące połączenie. Nic dziwnego, że wszyscy próbują stanąć im na drodze.

Wiktor jest pewien – w walce o swoją Molly stawi czoła choćby i całemu światu. Tylko czy ona mu zaufa? Tym bardziej że pomiędzy nimi są jeszcze niewyjaśnione tajemnice z przeszłości…

Cena 41,90 PLN
Nasza cena 26,19 PLN
Oszczędzasz 37%
Wysyłka: Jutro (poniedziałek 2021-06-21)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Darmowa dostawa

Szczegóły: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tytuł: Molly
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Książki)
Kod paskowy: 9788380537422
ISBN: 978-83-8053-742-2
Tytuł tomu: Molly
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 416
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.3 kg


Recenzje: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

"Molly" jest słodko-gorzką historią, w której widać jak na dłoni jak można na opak pojmować miłość, ile ona znaczy dla człowieka i do czego są zdolni ludzie, gdy ją źle rozumieją. To również opowieść o przyjaźni, przeradzającej się w drogę do samozatracenia w imię lojalności. Agnieszka Lingas-Łoniewska odkrywa przed czytelnikiem skomplikowaną stronę uczuć, w których nie ma niczego oczywistego, chociaż dla wielu wydają się proste i takie może są pod warunkiem, iż nie towarzyszą im sekrety. Melania, Wiktor i Robson, troje ludzi tkwiący w emocjonalnym klinczu, jacy w innej sytuacji mogliby stworzyć paczkę przyjaciół. Bohaterowie są wrażliwi, chcący pomóc innym, jednak wszyscy mają w ręce znaczone karty i tylko chwila dzieli ich od wpadki. Każde z nich boi się powiedzieć głośno to, co tkwi w nim jak zadra. Pisarka genialnie pokazuje siłę skomplikowanych uczuć, uzależniających i raniących, lecz będących jedyną ostoją jaką dostrzega się w ślepej, życiowej, uliczce. Postacie nie pamiętają innych wzorców, a pojawienie się kogoś odmiennego od nich stwarza konflikt pomiędzy tym, co jest i co mogłoby się wydarzyć, pokazuje także, że będą musieli dokonać wyboru czy stawią czoła temu, co ich spotkało i pójdą dalej czy dalej będą się pogrążać. „Molly” ma w sobie wiele radości, ale nie takiej beztroskiej, lecz podszytej strachem przed przyszłością i pragnieniem przeżycia jak najwięcej tu i teraz, bo jutro jest niepewne oraz stoi pod znakiem zapytania. Tytułowa bohaterka chwyta życie garściami i stara się niego wycisnąć jak najwięcej, wielu dostrzega tylko ochronną maskę, a nie to, co kryje się pod nią. Lektura "Molly" jest niesamowitym przeżyciem, emocje obecne są cały czas, a czytelnik czuje się jak na huśtawce, raz pędzi w dół i żołądek podchodzi mu do gardła jak zakończy się scena, by za chwilę znowu wspinać się na sam emocjonalny szczyt. Agnieszka Lingas-Łoniewska nakręca uczuciową sprężynę do granic możliwości, a kiedy wydaje się, że już więcej się da jeszcze dokręca jeszcze śrubę. "Molly" to top topów. Wzruszająca, gorzka, słodka, pełna ciętego humoru, ale przede wszystkim do bólu prawdziwa i szczera. Niesamowita książka, w której widać jak na dłoni jak łatwo zranić człowieka, zniszczyć go i jednocześnie jak trudna bywa droga do zaleczenia ran. "Molly" nie jest historią o prostym uczuciu, ale o miłości prawdziwej, jaka jest szansą uwierzenia w przyszłość. To również powieść o ludziach, którzy popełniają błędy, mają tajemnice, lecz pragnących miłości jak niczego innego w życiu. 2020-10-28 21:20:32

Molly
"Jestem Molly. I tworzę swój własny świat"

Pamiętają się z dzieciństwa. Po wielu latach spotykają się w klubie. Wiktor przystojny, ułożony i opanowany. Melania, czyli Molly szaloną i nieznośna, piękna kobietą. Molly w życiu, przeżyła piekło, nie potrafi nikomu zaufać, boi się ulokować uczucia. On jednak postanowił o nią zawalczyć.
Dwa różne światy.
Uczucie.
Tajemnica.

Ahhh co to była za piękną książka 🙊 jestem nią wprost zachwycona. Autorka zaserwowała nam taka historie w której emocji nie brakuje. Od śmiechu do łez, pełna gama uczuć na 400 stronach. Trudne dzieciństwo, rodzinna tragedia, tajemnica która przekreśli dopiero co zbudowane zaufanie i szczęście, śmierć bliskiej osoby, aż w końcu też "szczęście w nieszczęściu" . Historia opisana w książce, chwyta za serce i nie daje o sobie zapomnieć. Czytając, strony same lecą do przodu, od książki ciężko się oderwać bo ciągle coś się dzieje i zaskakuje. A to co się działo pod koniec, kompletnie mnie rozbroiło, łzy, szybsze bicie serca aż w pewnym momencie bałam się czytać dalej ponieważ obawiałam się że pęknie mi serce. Lecz jednak historia skończyła się inaczej niż myślałam i mogę powiedzieć, że książka jest fenomenalna! Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za te emocje. Historia niebanalna, przepięknie napisana, a postać Molly idealnie wykreowana. A Wiktor? Marzenie każdej kobiety ❤️
2020-11-13 23:59:58Podobne do: Molly - Agnieszka Lingas-Łoniewska


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×