Jan Paweł II i medycyna

Książka

Jan Paweł II i medycyna

 • Wydawnictwo: ADAM
 • ISBN: 978-83-7232-775-8
 • Ilość stron: 179
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 21,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 21,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jan Paweł II ze szczególną miłością i zrozumieniem odnosił się zarówno do ludzi chorych, jak i będących w służbie medycyny. Z dużym zainteresowaniem podejmował w swoim nauczaniu współczesne wyzwania i sprawy związane ze sztuką leczenia ludzi. Można powiedzieć, że te zainteresowania, przynajmniej częściowo, odziedziczył po swoim starszym bracie śp. dr Edmundzie Wojtyle.?Dobrze się stało, że pan prof. dr hab. Jerzy Woj-Wojciechowski, znany i ceniony autorytet w świecie medycyny, podjął się owocnego trudu zebrania bogatego papieskiego nauczania dotyczącego współczesnych problemów medycyny, uporządkowania jego głównych treści, a następnie zespolenia ich w jeden systematyczny wykład w ww. książce. Nie było to łatwe zadanie, gdyż wielość tekstów papieskich poświęconych temu zagadnieniu zmusiła Autora do dokonania koniecznej selekcji.Ta wartościowa książka z pewnością stanie się pomocą dla ludzi pracujących w służbie zdrowia i pozostających w służbie ludziom chorym.


Szczegóły

Tytuł: Jan Paweł II i medycyna

Autor: Woy - Wojciechowski Jerzy

Wydawnictwo: ADAM

Kod paskowy: 9788372327758

ISBN: 978-83-7232-775-8

Języki: polski

Ilość stron: 179

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.318 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Woy - Wojciechowski Jerzy (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×