Neurointeligencja Jak świadomie wykorzystywać powiązania między umysłem, mózgiem i ciałem, aby zwiększyć swoją sprawność intelektualną.

Książka

Neurointeligencja
Jak świadomie wykorzystywać powiązania między umysłem, mózgiem i ciałem, aby zwiększyć swoją sprawność intelektualną.

 • Wydawnictwo: Medium
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788387025755
 • Ilość stron: 184
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 15,92 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 15,92 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ta książka w sposób prosty i praktyczny pokazuje, jak kierować swoimi myślami, aby pokonać niepożądane schematy i nawyki i osiągnąć lepszą jakość życia. Ciało, umysł i emocje współpracują ze sobą, łącząc się w spójną jedność. Zrozumienie tego i podjęcie pewnej pracy nad sobą pozwoli nam odkryć smak wolności tworzenia, korzystać z wyobraźni i kontaktować się z naszą wyższą świadomością. Wyższa świadomość to część naszego umysłu, która wiąże nas z wyższym poziomem myślenia - a gdy je pobudzamy, nasze życie staje się bardziej aktywne, twórcze i inspirujące.

Szczegóły

Tytuł: Neurointeligencja

Podtytuł: Jak świadomie wykorzystywać powiązania między umysłem, mózgiem i ciałem, aby zwiększyć swoją sprawność intelektualną.

Autor: Blyth Laureli

Wydawnictwo: Medium

ISBN: 9788387025755

Tytuł oryginału: Neuro Intelligence

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Grajkowska Wanda

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 184

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.227 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Blyth Laureli (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×