Microsoft Office Excel 2007 dla każdego

Książka

Microsoft Office Excel 2007 dla każdego

 • Wydawnictwo: Videograf Edukacja
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 978-83-607-6319-3
 • Ilość stron: 96
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 13,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 13,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Arkusze kalkulacyjne należą do programów komputerowych często wykorzystywanych w domu i w biurze, ponieważ umożliwiają dokonywanie wszelkiego rodzaju obliczeń, również bardzo złożonych, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Arkusze kalkulacyjne są również bardzo pomocne w graficznej prezentacji danych liczbowych (wykresy). Kolejną z oferowanych przez arkusze możliwości jest tworzenie prostych baz danych, gdy nie dysponujemy specjalistyczną aplikacją do tego celu.Wszechstronność arkuszy sprawia, że znakomicie się sprawdzają w domu i pracy zawodowej. Stosuje się je m.in. przy prowadzeniu finansów i księgowości. Są także wykorzystywane jako pomoc naukowa. Za pomocą arkusza możesz np. dokonać analizy wyników pomiarów elektrycznych, narysować wykres wybranej funkcji matematycznej czy zaplanować budżet na wakacje.


Szczegóły

Tytuł: Microsoft Office Excel 2007 dla każdego

Autor: Bremer Aleksander Kula Roman

Wydawnictwo: Videograf Edukacja

Kod paskowy: 9788360763193

ISBN: 978-83-607-6319-3

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 96

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.16 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×