Microsoft Office Access 2007 dla każdego

Książka

Microsoft Office Access 2007 dla każdego

 • Wydawnictwo: Videograf Edukacja
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788360763186
 • Ilość stron: 128
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 6,10 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 6,10 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dzięki dostępnym na rynku systemom zarządzania bazami danych możemy równiez sami tworzyć funkcjonalne bazy danych. Jednym z takich systemów jest Microsoft Office Access 2007, który udostępnia użytkownikom wszystkie niezbędne narzędzia stosowane przy tworzeniu baz danych.

Oferuje także narzędzia ułatwiające początkującym użytkownikom projektowanie baz i ich obiektów. Dlatego też, jesli chcesz rozpocząć naukę tworzenia baz danych, powinieneś ją rozpocząć właśnie w programie Access.Pomoże Ci w tym książka "Microsoft Office Access 2007 dla każdego".


Szczegóły

Tytuł: Microsoft Office Access 2007 dla każdego

Autor: Sławik Mirosław

Wydawnictwo: Videograf Edukacja

ISBN: 9788360763186

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 128

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.21 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×