Wyprawy marzeń Chiny

,

Książka

Wyprawy marzeń Chiny

,

 • Wydawnictwo: PASCAL
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788375131772
 • Ilość stron: 176
 • Format: 21.0x30.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 20,00 PLN
Nasza cena 15,00 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 20,00 PLN
Nasza cena 15,00 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Chiny najbardziej zaludnione państwo na świecie fascynują specyficznym kolorytem kulturowym i nieprzebranym bogactwem zabytków. Kraj pałeczek, herbaty, rowerów,

kung-fu i cesarskich ogrodów jest kolebką jednej z najstarszych cywilizacji, która pozostawiła cenną spuściznę artystyczną architektoniczną i językową. Każdy, kto zdecyduje się na podróż do Państwa Środka, pragnie zobaczyć Wielki Mur Chiński, Terakotową Armię, klasztor Shaolin oraz pałac Potala. Przybyszów z Zachodu zadziwiają cudowne krajobrazy niezwykłe doliny rzek Huang He i Jangcy, pokryte śniegiem północne stoki Everestu w Tybecie, malownicze jeziora na dnie kraterów wulkanicznych. Kontrastują z nimi wielkie, tętniące życiem metropolie Pekin, Szanghaj i Hongkong gdzie na każdym kroku tradycja splata się ze współczesnością.


Szczegóły

Tytuł: Wyprawy marzeń Chiny

Autor: Bryzek Ryszard, Siewak-Sojka Zofia

Wydawnictwo: PASCAL

ISBN: 9788375131772

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 176

Format: 21.0x30.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.006 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×