Rzeź bezkręgowców

Książka

Rzeź bezkręgowców

 • Wydawnictwo: Kobra
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788388791888
 • Ilość stron: 238
 • Format: 13.0x22.0cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowa powieść niekwestionowanej pierwszej damy polskiego kryminału. Kolejna zagadka do rozwikłania.Fragment: -

- Ostrowski z tej strony, pani Joanno, z zamordowaniem Wejchenmanna nie ma pani chyba nic wspólnego... Może zbyt szczerze się pani wypowiadała, bo jakoś wszystkim się pani na myśl nasuwa...

Tadzio:

- Pani Joanno, co jest Słyszała pani o tym Agnieszka mnie podpuszcza, żeby panią zapytać, to chyba nie pani rąbnęła tego Wejchenmanna... Nic nie wiemy, ale sensacja wszędzie!

Paweł:

- Joanna Cześć! Zdaje się, ze twoja ulubiona postać z tego świata zeszła Gdyby ci było potrzebne jakieś alibi, to my chętnie...

Nie czułam się zaskoczona, z góry wiedziałam, że będę pierwszą podejrzaną. Może i rzeczywiście nie należało do tego stopnia kłapać gębą publicznie... Z drugiej strony nie szkodzi, jeśli na mnie padnie, prawdziwemu sprawdzy ujdzie na sucho i niech w zdrowiu kwitnie! Może rozpęd weźmie i na tym jednym szlachetnym czynie nie poprzestanie...

Tak mi się jakoś pomyślało w złą godzię...


Szczegóły

Tytuł: Rzeź bezkręgowców

Autor: Chmielewska Joanna

Wydawnictwo: Kobra

ISBN: 9788388791888

Języki: polski

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 238

Format: 13.0x22.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.306 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×