Rubens van Dyck Jordaens

Książka

Rubens van Dyck Jordaens

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 125,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 125,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Równolegle z otwarciem wystawy "Złoty wiek malarstwa flamandzkiego. Rubens, van Dyck, Jordaens 1608-1678" w Muzeum Narodowym w Warszawie ukazała się niniejsza książka będąca obszernym omówieniem, a przede wszystkim zilustrowaniem tematu. Wspaniale wydany album, z doskonałymi zdjęciami dzieł flamandzkich mistrzów jest znaczącą publikacją na polskim rynku wydawniczym. Zawiera on także rozdział będący katalogiem autorów i dzieł prezentowanych na wystawie.


Szczegóły

Tytuł: Rubens van Dyck Jordaens

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita S.A.

Kod paskowy: 9788360192337

ISBN: 978-83-601-9233-7

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 290

Format: 25.0x30.0cm

Oprawa: Twarda z obwolutą

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×