Ranma 1/2 t. 16

Książka

Ranma 1/2 t. 16

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788323729112
 • Ilość stron: 184
 • Format: 15.0x18.0cm
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 17,85 PLN
Nasza cena 13,40 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,85 PLN
Nasza cena 13,40 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Szesnasty już tom mangi komediowej - opowieści o młodym karatece, Ranmie Saotome, który po pechowym treningu, nieopodal przeklętych źródełek leżących w Chinach, po każdym kontakcie z zimną wodą zmienia się w dziewczynę! Tym razem w wiosce Zekkyo organizowany jest wyścig z przeszkodami z okazji święta gorących źródeł. Nagrodą jest podróż do dowolnie wybranego kurortu słynnego właśnie z gorących źródeł. Ranma bierze w nim udział z nadzieją, że wygra i wreszcie będzie mógł stać się "normalnym facetem". Jednak organizatorzy wyścigu wcale nie planują niczyjego zwycięstwa W drugiej części przygód Ranma będzie się uczył nowej techniki jedzenia bojowego, przy czym będzie się musiał wcielić w rolę narzeczonej Piocoleta - francuskiego mistrza w jedzeniu bojowym! Będziemy też mogli zobaczyć naszego bohatera w żelaznym gorsecie! Dlaczego Ranma znalazł się w tej beznadziejnej sytuacji i czy pomyślnie przejdzie trening


Szczegóły

Tytuł: Ranma 1/2 t. 16

Autor: Takahashi Rumiko

Wydawnictwo: Egmont

Seria: RANMA

ISBN: 9788323729112

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 184

Format: 15.0x18.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.13 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×