Ty Spółka Akcyjna Sztuka autopromocji

,

Książka

Ty Spółka Akcyjna
Sztuka autopromocji

,

 • Wydawnictwo: MT Biznes
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788388970597
 • Ilość stron: 239
 • Format: 14.1x21.9cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 39,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Autor klasycznych bestsellerów New York Timesa i Business Week: Sprzedać niewidzialne oraz Co lubią klienci, Harry Beckwith, pisze z wnikliwością wynikającą z ponad trzydziestu lat zdumiewającego sukcesu. A teraz on i specjalistka do spraw sprzedaży, Christine Clifford Beckwith, pokażą ci, jak zapakować i zareklamować najważniejszy na świecie produkt: Ciebie.Bez względu na to, czy chcesz zrobić dobre wrażenie na kliencie potencjalnym czy już pozyskanym, czy może na pracodawcy, zawarte w książce Ty, spółka akcyjna inspirujące historie, fascynujące przykłady i zaskakujące rady pomogą ci ulepszyć swoje życie w niewyobrażalnym stopniu. Zapoznasz się z nimi m.in. w takich jej częściach jak:

- Szesnaście świec i sprytne kelnerki: dlaczego życie bardziej przypomina szkołę niż uniwersytet i co z tym fantem zrobić.

- Od Robina Williamsa do doktora Jekylla: dlaczego zaskakiwanie ludzi nie jest wcale takim świetnym pomysłem.

- Kanapka za osiemnaście milionów: jak parę dolarów i kilka sekund potrafią zapewnić sukces.Nieważne, czy właśnie dostałeś awans, czy dopiero zaczynasz karierę zawodową te i setki innych pomysłów z tej książki pomogą ci szybciej osiągnąć sukces.


Szczegóły

Tytuł: Ty Spółka Akcyjna

Podtytuł: Sztuka autopromocji

Autor: Beckwith Harry, Beckwith Christine Clifford

Wydawnictwo: MT Biznes

ISBN: 9788388970597

Tytuł oryginału: YOU INC The Art. Of Selling Yourself

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Stąpor Irena

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 239

Format: 14.1x21.9cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.368 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×