Zbigniew Boniek Mecze mojego życia
Książka
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena detaliczna 44,99 PLN
Nasza cena: 32,61 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz

“Zbigniew Boniek" to historia życia jednej z największych legend polskiej piłki nożnej.Wyjątkowa, ponieważ opowiedziana przez samego zainteresowanego. Dzięki temu dowiesz się wielu pikantnych szczegółów i ciekawostek o najważniejszych wydarzeniach z życia piłkarza, ale również dotyczących historii polskiego futbolu.Lektura pozwoli każdemu czytelnikowi odkryć, jakie mecze legendarny piłkarz uważa za najważniejsze w swojej karierze. Zbigniew Boniek rozpoczyna opowieść od młodzieńczych czasów, w których to urywał się z lekcji. Opowie również o ciekawych, mało znanych wątkach z życia, takich jak zatarg z majorem Wojska Polskiego czy talonie na Malucha, który był nagrodą za transfer do Widzewa.Jednak to dopiero początek. W książce znajduje się również zakulisowy opis legendarnego meczu o trzecie miejsce na mundialu, na który - jak się okazuje - polska kadra nie potrafiła się zmobilizować. Boniek sięgnie pamięcią również do 2014 roku, kiedy to odbył się niezapomniany mecz z Niemcami. Zdradzi, co działo się wewnątrz reprezentacji oraz dlaczego jego przygoda jako trenera kadry zakończyła się tak szybko.Boniek opowie również o czasach bliskich teraźniejszości, kiedy został już mianowany na prezesa PZPN. Dlaczego postawił na Adama Nawałkę? Co się stało, że chłopak z bydgoskich ulic w końcu trafił na stołek prezesa? O tym wszystkim traktuje ta książka.„Cześć, witam serdecznie!Pakujcie się, bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna, ale nie wszyscy wiedzą, które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i „urywaniu” się z lekcji, zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha, który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce, na który naszej kadrze - w co trudno uwierzyć - trudno było się zmobilizować.Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji, dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawiłem na selekcjonera Adama Nawałkę? Dowiecie się o tym z pierwszej ręki. Przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach w moim piłkarskim życiu, a jednocześnie - jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki.Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez "Bello di Notte", po selekcjonera kadry i prezesa PZPN”.

- Zbigniew Boniek[Opinie o książce]

„Polecam książkę, która jest jedną z ważniejszych w historii polskiej piłki nożnej”.

- Robert Lewandowski„Ta książka jest taka, jak jej bohater - błyskotliwa i niesztampowa. Subiektywny wybór najważniejszych zdarzeń często zaskakuje, co potwierdza tak charakterystyczną dla „Zibiego” wyjątkowość widzenia futbolu i świata. Pasjonująca i bardzo osobista opowieść, a w niej wiele nieznanych dotąd wydarzeń i anegdot”.

- Olaf Lubaszenko„Zbyszek na boisku, ja przy mikrofonie… Po latach razem na stanowiskach komentatorskich. Komentowałem z nim finały mistrzostw świata w 1990 roku. Przekonałem się wtedy, jak bardzo kochają go Włosi, jaką ma tam markę. Błyskotliwy na placu gry, ale i przy mikrofonie - profesjonalizm, umiejętność błyskawicznej analizy i pointy. Wspomnienia jego wybitnych meczów, których część miałem zaszczyt relacjonować dla Pańswa… Bezcenne!”

- Dariusz Szpakowski„Zbyszek na boisku, jak i poza nim to po prostu urodzony lider, potrafiący pociągnąć za sobą całą drużynę. Fantastyczny kumpel. Piłkarsko - kompletny. Wielka szybkość, swoboda, umiejętność dryblingu na maksymalnym "gazie", a przy tym odpowiedzialny taktycznie. Nie wiem, czy wśród piłkarzy z którymi grałem spotkałem kogoś równie charyzmatycznego, co "Zibi"”.

- Adam NawałkaNad finalną wersją dzieła pracowali Zbigniew Boniek oraz Janusz Basałaj. Wybrane subiektywnie przez Bońka wydarzenia potęgują wyjątkowość jego historii. Zainteresowani polską piłką nożną powinni także sięgnąć po "Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim" oraz "Sebastian Mila. Autobiografia".


Szczegóły: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz

Tytuł: Zbigniew Boniek
Podtytuł: Mecze mojego życia
Autor: Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz
Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788381296182
Tytuł tomu: Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Format: 15 x 21,5 cm
Oprawa: twarda
Waga: 1.2 kg


Recenzje: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Inne pozycje tego autora: Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz (1)

Książka

Zbigniew Boniek
Mecze mojego życia

,

“Zbigniew Boniek" to historia życia jednej z największych legend polskiej piłki nożnej.

Wyjątkowa, ponieważ opowiedziana przez samego zainteresowanego. Dzięki temu dowiesz się wielu pikantnych szczegółów i ciekawostek o najważniejszych wydarzeniach z życia piłkarza, ale również dotyczących historii polskiego futbolu.

Lektura pozwoli każdemu czytelnikowi odkryć, jakie mecze legendarny piłkarz uważa za najważniejsze w swojej karierze. Zbigniew Boniek rozpoczyna opowieść od młodzieńczych czasów, w których to urywał się z lekcji. Opowie również o ciekawych, mało znanych wątkach z życia, takich jak zatarg z majorem Wojska Polskiego czy talonie na Malucha, który był nagrodą za transfer do Widzewa.

Jednak to dopiero początek. W książce znajduje się również zakulisowy opis legendarnego meczu o trzecie miejsce na mundialu, na który - jak się okazuje - polska kadra nie potrafiła się zmobilizować. Boniek sięgnie pamięcią również do 2014 roku, kiedy to odbył się niezapomniany mecz z Niemcami. Zdradzi, co działo się wewnątrz reprezentacji oraz dlaczego jego przygoda jako trenera kadry zakończyła się tak szybko.

Boniek opowie również o czasach bliskich teraźniejszości, kiedy został już mianowany na prezesa PZPN. Dlaczego postawił na Adama Nawałkę? Co się stało, że chłopak z bydgoskich ulic w końcu trafił na stołek prezesa? O tym wszystkim traktuje ta książka.

„Cześć, witam serdecznie!

Pakujcie się, bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna, ale nie wszyscy wiedzą, które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i „urywaniu” się z lekcji, zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha, który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce, na który naszej kadrze - w co trudno uwierzyć - trudno było się zmobilizować.

Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji, dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawiłem na selekcjonera Adama Nawałkę? Dowiecie się o tym z pierwszej ręki. Przeczytacie o najważniejszych wydarzeniach w moim piłkarskim życiu, a jednocześnie - jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki.

Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez "Bello di Notte", po selekcjonera kadry i prezesa PZPN”.
- Zbigniew Boniek

[Opinie o książce]
„Polecam książkę, która jest jedną z ważniejszych w historii polskiej piłki nożnej”.
- Robert Lewandowski

„Ta książka jest taka, jak jej bohater - błyskotliwa i niesztampowa. Subiektywny wybór najważniejszych zdarzeń często zaskakuje, co potwierdza tak charakterystyczną dla „Zibiego” wyjątkowość widzenia futbolu i świata. Pasjonująca i bardzo osobista opowieść, a w niej wiele nieznanych dotąd wydarzeń i anegdot”.
- Olaf Lubaszenko

„Zbyszek na boisku, ja przy mikrofonie… Po latach razem na stanowiskach komentatorskich. Komentowałem z nim finały mistrzostw świata w 1990 roku. Przekonałem się wtedy, jak bardzo kochają go Włosi, jaką ma tam markę. Błyskotliwy na placu gry, ale i przy mikrofonie - profesjonalizm, umiejętność błyskawicznej analizy i pointy. Wspomnienia jego wybitnych meczów, których część miałem zaszczyt relacjonować dla Pańswa… Bezcenne!”
- Dariusz Szpakowski

„Zbyszek na boisku, jak i poza nim to po prostu urodzony lider, potrafiący pociągnąć za sobą całą drużynę. Fantastyczny kumpel. Piłkarsko - kompletny. Wielka szybkość, swoboda, umiejętność dryblingu na maksymalnym "gazie", a przy tym odpowiedzialny taktycznie. Nie wiem, czy wśród piłkarzy z którymi grałem spotkałem kogoś równie charyzmatycznego, co "Zibi"”.
- Adam Nawałka

Nad finalną wersją dzieła pracowali Zbigniew Boniek oraz Janusz Basałaj. Wybrane subiektywnie przez Bońka wydarzenia potęgują wyjątkowość jego historii. Zainteresowani polską piłką nożną powinni także sięgnąć po "Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim" oraz "Sebastian Mila. Autobiografia".

Cena 44,99 PLN
Nasza cena 32,61 PLN
Oszczędzasz 27%
Wysyłka: 1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz

Tytuł: Zbigniew Boniek
Podtytuł: Mecze mojego życia
Autor: Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz
Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788381296182
Tytuł tomu: Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia
Język oryginału: polski
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 320
Format: 15 x 21,5 cm
Oprawa: twarda
Waga: 1.2 kg


Recenzje: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×Podobne do: Zbigniew Boniek - Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz

Inne pozycje tego autora: Boniek Zbigniew, Basałaj Janusz (1)


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×