Gwiazdkowy Prosiaczek
Promocja
Zamów teraz a Twoje
zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Cena przed promocją 39,90 PLN
Nasza cena: 25,59 PLN
Oszczędzasz 35%
Produkty promocyjne
wyprzedają się szybciej
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

» Poznaj najlepsze książki 2021 roku!
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Aż w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw; w tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…Gwiazdkowy Prosiaczek jest pierwszą dziecięcą książką J.K. Rowling od czasu Harry’ego Pottera i pojawia się tuż po Ikabogu, znakomitej opowieści, którą autorka powróciła na scenę literatury dziecięcej. Ikabog został opublikowany w odcinkach w Internecie, aby wszystkie dzieci miały do niego wolny dostęp w czasie lockdownu, a następnie ukazał się w formie książki. Tantiemy z wydań książkowych autorka przeznaczyła w całości, za pośrednictwem organizacji charytatywnej Volant, na pomoc grupom najbardziej dotkniętym pandemią Covid-19.O autorce:

J.K. Rowling jest autorką siedmiotomowego cyklu „Harry Potter”, sprzedanego w nakładzie ponad 500 milionów egzemplarzy, przełożonego na 80 języków I zekranizowanego w postaci ośmiu bijących rekordy oglądalności filmów. Autorka napisała również trzy książki towarzyszące tej serii z myślą o działalności dobroczynnej, wśród nich Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, które stały się później inspiracją dla nowej serii filmów. Historię Harry’ego, już jako dorosłego, kontynuowała w sztuce teatralnej pt. Harry Potter i przeklęte dziecko, którą napisała wraz ze scenarzystą Jackiem Thorne’em i reżyserem Johnem Tiffanym.W roku 2020 powróciła do literatury dziecięcej za sprawą baśni Ikabog, która pierwotnie została  opublikowana  w  Internecie  jako ogólnodostępna  lektura dla dzieci w  okresie lockdownu, a następnie wydana w formie książkowej. Tantiemy ze sprzedaży książki zostały przekazane na rzecz grup szczególnie dotkniętych pandemią Covid-19.Pisarka dostąpiła wielu zaszczytów i otrzymała liczne nagrody literackie, w tym za powieści kryminalne pisane pod pseudonimem Robert Galbraith. Wspiera sporo inicjatyw humanitarnych poprzez swój fundusz Volant i jest założycielką fundacji Lumos, która walczy o reformę systemu opieki nad sierotami. Odkąd J.K. Rowling sięga pamięcią, pragnęła zostać pisarką i jest najszczęśliwsza, kiedy może dać upust swojej wyobraźni. Pisarka mieszka z rodziną w Szkocji.O ilustratorze:

Jim Field jest nagradzanym ilustratorem, twórcą postaci i reżyserem animacji. Jego doświadczenie obejmuje szeroki wachlarz projektów, od wideoklipów i czołówek po reklamę i książki.Pierwsza książka, którą zilustrował, Hej, kocie! otrzymała nagrodę Booktrust Roald Dahl Funny Prize i była nominowana do nagrody Kate Greenaway. Od tego czasu zilustrował wiele bestsellerowych, nagradzanych książek dla dzieci, między innymi Hej, żabo! oraz Mysz, która chciała być lwem, jak również beletrystyczną serię dla młodszych czytelników Królik i Misia, książki Davida Baddiela oraz Monsieur Roscoe On Holiday – dwujęzyczną książeczkę do nauki języka francuskiego, w której zadebiutował również jako autor tekstu.Jim dorastał w Farnborough, pracował w Londynie, a teraz mieszka w Paryżu z żoną i córeczką.


Szczegóły: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field

Tytuł: Gwiazdkowy Prosiaczek
Autor: J.K. Rowling, Jim Field
Wydawnictwo: Media Rodzina
ISBN: 9788382650082
Język oryginału: Angielski
Tłumacz: Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 320
Format: 13.5x20.5 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Magia, prawdziwa magia...

Jack ma przytulankę, którą kocha bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Tą wyjątkową przytulanką jest Daj Prosia, dla najlepszych przyjaciół w skrócie DP. Zabawka rozumie chłopca bez słów, pociesza go w trudnych chwilach i jest powiernikiem sekretów chłopca.
Pewnego dnia życie chłopca zmienia się diametralnie, gdy traci ukochanego DP. Nowa zabawka, którą otrzymuje w zamian i która ma zastąpić DP, nie przypada chłopcu do gust. Żadna zabawka, nawet identyczna, nie może przecież równać się z jedynym w swoim rodzaju DP.
W Wigilię Gwiazdkowy Prosiaczek ożywa i oznajmia chłopcu, że ma plan! Postanawia wyruszyć z Jackiem w niesamowitą podróż do Krainy Zgub, by pośród innych zabawek odszukać DP. Jakby nie było, Wigilia to czas magii i cudów.
Czy Jack odnajdzie przyjaciela i jakie tajemnice skrywa magiczna Kraina Zgub - przekonacie się o tym sięgając po "Gwiazdkowego Prosiaczka"!

J.K. Rowling stworzyła kolejną cudowną opowieść! "Gwiazdkowy Prosiaczek" to książka wyjątkowa, która zachwyca nie tylko treścią, ale również przepięknymi ilustracjami Jima Fielda. Dzięki tym cudownym ilustracjom Czytelnik jeszcze mocniej może wczuć się w historię. Ta książka to nie tylko opowieść o dziecku i jego ulubionej zabawce, którą próbuje odnaleźć. To opowieść o miłości i oddaniu, o przyjaźni i poświęceniu. Wreszcie to piękna historia o tym, jak bolesna bywa strata kogoś lub czegoś dla nas ważnego.
Ta książka przypomina Czytelnikowi o rzeczach i osobach, które kochał i które stracił z pola widzenia. O rzeczach zapomnianych czy też utraconych. Nie wspominając o nadziei i szczęściu, o których istnieniu sami często zapominamy.

"Gwiazdkowy Prosiaczek" to wzruszająca i pełna magii opowieść dla małych i dużych Czytelników. Nie jest to typowa świąteczna historyjka, jakich wiele na półkach w księgarniach czy bibliotekach. To jedna z tych wyjątkowych książek, obok których nie można przejść obojętnie i które warto czytać w rodzinnym gronie. Nie ma nic lepszego od wspólnego przeżywania magicznej przygody.
Serdecznie polecam!

PS. Jestem pewna, że po skończeniu tej książki pokochacie Gwiazdkowego Prosiaczka całym serduchem!
2021-11-05 15:21:06

Promocja

Gwiazdkowy Prosiaczek

,

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Aż w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw; w tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…

Gwiazdkowy Prosiaczek jest pierwszą dziecięcą książką J.K. Rowling od czasu Harry’ego Pottera i pojawia się tuż po Ikabogu, znakomitej opowieści, którą autorka powróciła na scenę literatury dziecięcej. Ikabog został opublikowany w odcinkach w Internecie, aby wszystkie dzieci miały do niego wolny dostęp w czasie lockdownu, a następnie ukazał się w formie książki. Tantiemy z wydań książkowych autorka przeznaczyła w całości, za pośrednictwem organizacji charytatywnej Volant, na pomoc grupom najbardziej dotkniętym pandemią Covid-19.

O autorce:
J.K. Rowling jest autorką siedmiotomowego cyklu „Harry Potter”, sprzedanego w nakładzie ponad 500 milionów egzemplarzy, przełożonego na 80 języków I zekranizowanego w postaci ośmiu bijących rekordy oglądalności filmów. Autorka napisała również trzy książki towarzyszące tej serii z myślą o działalności dobroczynnej, wśród nich Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, które stały się później inspiracją dla nowej serii filmów. Historię Harry’ego, już jako dorosłego, kontynuowała w sztuce teatralnej pt. Harry Potter i przeklęte dziecko, którą napisała wraz ze scenarzystą Jackiem Thorne’em i reżyserem Johnem Tiffanym.

W roku 2020 powróciła do literatury dziecięcej za sprawą baśni Ikabog, która pierwotnie została  opublikowana  w  Internecie  jako ogólnodostępna  lektura dla dzieci w  okresie lockdownu, a następnie wydana w formie książkowej. Tantiemy ze sprzedaży książki zostały przekazane na rzecz grup szczególnie dotkniętych pandemią Covid-19.

Pisarka dostąpiła wielu zaszczytów i otrzymała liczne nagrody literackie, w tym za powieści kryminalne pisane pod pseudonimem Robert Galbraith. Wspiera sporo inicjatyw humanitarnych poprzez swój fundusz Volant i jest założycielką fundacji Lumos, która walczy o reformę systemu opieki nad sierotami. Odkąd J.K. Rowling sięga pamięcią, pragnęła zostać pisarką i jest najszczęśliwsza, kiedy może dać upust swojej wyobraźni. Pisarka mieszka z rodziną w Szkocji.

O ilustratorze:
Jim Field jest nagradzanym ilustratorem, twórcą postaci i reżyserem animacji. Jego doświadczenie obejmuje szeroki wachlarz projektów, od wideoklipów i czołówek po reklamę i książki.

Pierwsza książka, którą zilustrował, Hej, kocie! otrzymała nagrodę Booktrust Roald Dahl Funny Prize i była nominowana do nagrody Kate Greenaway. Od tego czasu zilustrował wiele bestsellerowych, nagradzanych książek dla dzieci, między innymi Hej, żabo! oraz Mysz, która chciała być lwem, jak również beletrystyczną serię dla młodszych czytelników Królik i Misia, książki Davida Baddiela oraz Monsieur Roscoe On Holiday – dwujęzyczną książeczkę do nauki języka francuskiego, w której zadebiutował również jako autor tekstu.

Jim dorastał w Farnborough, pracował w Londynie, a teraz mieszka w Paryżu z żoną i córeczką.

Promocja:

Czytamkowe bestsellery

» Poznaj najlepsze książki 2021 roku!

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,59 PLN
Oszczędzasz 35%
Wysyłka: Dzisiaj
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field

Tytuł: Gwiazdkowy Prosiaczek
Autor: J.K. Rowling, Jim Field
Wydawnictwo: Media Rodzina
ISBN: 9788382650082
Język oryginału: Angielski
Tłumacz: Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 320
Format: 13.5x20.5 cm
Oprawa: miękka


Recenzje: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Magia, prawdziwa magia...

Jack ma przytulankę, którą kocha bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Tą wyjątkową przytulanką jest Daj Prosia, dla najlepszych przyjaciół w skrócie DP. Zabawka rozumie chłopca bez słów, pociesza go w trudnych chwilach i jest powiernikiem sekretów chłopca.
Pewnego dnia życie chłopca zmienia się diametralnie, gdy traci ukochanego DP. Nowa zabawka, którą otrzymuje w zamian i która ma zastąpić DP, nie przypada chłopcu do gust. Żadna zabawka, nawet identyczna, nie może przecież równać się z jedynym w swoim rodzaju DP.
W Wigilię Gwiazdkowy Prosiaczek ożywa i oznajmia chłopcu, że ma plan! Postanawia wyruszyć z Jackiem w niesamowitą podróż do Krainy Zgub, by pośród innych zabawek odszukać DP. Jakby nie było, Wigilia to czas magii i cudów.
Czy Jack odnajdzie przyjaciela i jakie tajemnice skrywa magiczna Kraina Zgub - przekonacie się o tym sięgając po "Gwiazdkowego Prosiaczka"!

J.K. Rowling stworzyła kolejną cudowną opowieść! "Gwiazdkowy Prosiaczek" to książka wyjątkowa, która zachwyca nie tylko treścią, ale również przepięknymi ilustracjami Jima Fielda. Dzięki tym cudownym ilustracjom Czytelnik jeszcze mocniej może wczuć się w historię. Ta książka to nie tylko opowieść o dziecku i jego ulubionej zabawce, którą próbuje odnaleźć. To opowieść o miłości i oddaniu, o przyjaźni i poświęceniu. Wreszcie to piękna historia o tym, jak bolesna bywa strata kogoś lub czegoś dla nas ważnego.
Ta książka przypomina Czytelnikowi o rzeczach i osobach, które kochał i które stracił z pola widzenia. O rzeczach zapomnianych czy też utraconych. Nie wspominając o nadziei i szczęściu, o których istnieniu sami często zapominamy.

"Gwiazdkowy Prosiaczek" to wzruszająca i pełna magii opowieść dla małych i dużych Czytelników. Nie jest to typowa świąteczna historyjka, jakich wiele na półkach w księgarniach czy bibliotekach. To jedna z tych wyjątkowych książek, obok których nie można przejść obojętnie i które warto czytać w rodzinnym gronie. Nie ma nic lepszego od wspólnego przeżywania magicznej przygody.
Serdecznie polecam!

PS. Jestem pewna, że po skończeniu tej książki pokochacie Gwiazdkowego Prosiaczka całym serduchem!
2021-11-05 15:21:06Podobne do: Gwiazdkowy Prosiaczek - J.K. Rowling, Jim Field


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×