Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców
Promocja
  • Wydawnictwo: Sensus
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-12-03)
Cena przed promocją 39,90 PLN
Nasza cena: 25,02 PLN
Oszczędzasz 37%
Produkty promocyjne
wyprzedają się szybciej
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka

- Cześć, Pinku!

- Cześć!

Pink jest...

- Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam!

- Tak właśnie!

- O! I jeszcze mam wielu przyjaciół.

- Tak? A kogo?Pink ma aż troje przyjaciół. To: Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest - są dla siebie WAŻNI i okazują to sobie na wiele różnych sposobów.Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie WAŻNY. Przyjaciel to ktoś, kto się Tobą interesuje. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty.Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem!Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku!Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci.Urszula Młodnicka - ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym na co dzień zajmuje się z wielką radością. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą na świecie jest Aga (współautorka książek o Pinku).Agnieszka Waligóra - z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania. Od września 2011 r. wraz z mężem Mateuszem realizuje rowerową podróż przez świat, której pierwszy odcinek wiedzie przez Amerykę Południową. Relacje i zdjęcia zamieszczają na stronie www.nakrancach.pl.


Szczegóły: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka

Tytuł: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku!
Podtytuł: Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców
Autor: Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka
Wydawnictwo: Sensus
ISBN: 9788328379466
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 160
Format: 20x22.5 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Towarzystwo waszych dzieci na pewno was interesuje. Ale czy umiecie coś poradzić na problemy z przyjaźniami dziecięcymi, na nieporozumienia, rozstania i pretensje, od których wasze dziecko na pewno nie jest wolne, skoro rośnie w kręgu rówieśników? Włochaty, kreskówkowy Pink jest od dzisiaj waszym najlepszym doradcą w tych sprawach. Dzieci go polubią. Wy go pokochacie, bo dzięki jego przemyślnym pytaniom i rozterkom towarzyskim, znacznie lepiej zrozumiecie te kontakty u waszych dzieci. Potrzebna, urocza książka z pięknymi ilustracjami! 2021-11-13 20:51:59

Pink przyjacielem, czyli skomplikowane relacje rówieśnicze między dziećmi w szkole, na podwórku, w domu – tak najkrócej można powiedzieć o najnowszej książce dwóch przyjaciółek autorki i ilustratorki. Od nazywania uczuć i emocji poprzez zwykłą znajomość aż do przyjaźni. Mądre rozmowy mamy z Pinkiem wyjaśniają zawiłości relacji między stworkami, podpowiadają, radzą, nakierowują, dają do myślenia. Dodatkowe karty ćwiczeń „Teraz Ty” po każdym rozdziale zachęcają małego czytelnika do zgłębienia tematu przyjaźni w odniesieniu do swojej osoby. Kolorowa czcionka i wspaniałe, ciepłe i „puchate” ilustracje wprowadzają czytelnika w świat stworków i oddają niezwykły klimat tej książki. Książka idealna do wspólnego czytania rodzica z dzieckiem, samodzielnego czytania przez dziecko, ale też dla dorosłych, aby wiedzieli, jak rozmawiać ze swoją pociechą. Polecam małym i dużym. 2021-11-14 21:59:45

Książeczka idealna dla najmłodszych czytelników jak również dla rodziców. Przepiękna szata graficzna. Dzieci dzięki tej książeczce nauczą się co to jest przyjaźń. 2021-11-22 15:40:17

Gdy tylko zobaczyłam tę okładkę, to już czułam, że to będzie świetna książeczka dla dzieci. Pinku to stworek, który tak jak my wszyscy ma swoich przyjaciół (inne stworki), ma typowo dziecięce problemy jak na przykład: ona rozmawiała z naszym wrogiem, czy on się ze mnie śmieje. Oczywiście każdy z nas miał takie problemy w dzieciństwie i teraz wydają się nam one śmieszne, lecz wtedy wcale nam do śmiechu zapewne nie było.

Książka składa się z szesnastu krótkich rozdziałów i każdy dotyczy innego tematu. Autorki poruszają takie wątki jak przyjaźń, nowi znajomi, wybaczanie, zaufanie, popełnianie błędów i wiele, naprawdę wiele innych ważnych dla naszych dzieci tematów. Każda część uczy czegoś innego. Świetne w tej książeczce jest to, że ona jest zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Przyznam, że ja już zapomniałam, z jakimi problemami kiedyś się zmagało. Grześ jest jeszcze za mały na tego typu rzeczy, ale wszystko przed nami i super, że mogłam spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy, co może uczuwać dziecko, jak wytłumaczyć maluchowi, że postąpił źle, bądź, że nic więcej zrobić nie może. Dodatkowo na koniec każdego rozdziału jest zadanie do wykonania dla naszej pociechy, czy to napisanie imion przyjaciół czy narysowanie czegoś. Moim zdaniem to super zaangażuje małego słuchacza w tę historyjki, sprawi, że nie tylko będzie słuchał bądź czytał, ale również coś z tego wyniesie.

Książeczka wydana jest pięknie, okładka jest usztywniona, ilustracje przyciągają moje oko, tekst jest napisany dużą czcionką i nie ma go za, wiele, co sprawi, że starsza pociecha sama będzie mogła czytać tę książkę i na pewno nie będzie się przy niej nudzić.

Jednak książkę polecałabym starszym dzieciom, mam na myśli tu dzieci powyżej szóstego roku życia, bo jednak młodsze dzieci mogą zbyt wiele nie zrozumieć a i z zadaniami sobie nie poradzą. Wiadomo, że zawsze mama, czy tata może pomóc, ale to nie są zadania dla nas rodziców tylko dla naszych pociech.

Ogólnie książeczka jest rewelacyjna, gorąco wam ją polecam, tylko proponowałabym zacząć od pierwszej części, czyli „Jesteś ważny PINKU!”. Sama zaopatrzę mojego Grzesia jeszcze w pierwszy tom jak już podrośnie, bo na razie jest zdecydowanie za mały.
2021-11-30 21:10:48

Inne pozycje tego autora: Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka (1)

Promocja

Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku!
Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców

,

  • Wydawnictwo: Sensus
  • Oprawa: Miękka

- Cześć, Pinku!
- Cześć!
Pink jest...
- Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam!
- Tak właśnie!
- O! I jeszcze mam wielu przyjaciół.
- Tak? A kogo?

Pink ma aż troje przyjaciół. To: Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest - są dla siebie WAŻNI i okazują to sobie na wiele różnych sposobów.

Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie WAŻNY. Przyjaciel to ktoś, kto się Tobą interesuje. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty.

Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem!

Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku!

Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci.

Urszula Młodnicka - ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym na co dzień zajmuje się z wielką radością. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą na świecie jest Aga (współautorka książek o Pinku).

Agnieszka Waligóra - z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania. Od września 2011 r. wraz z mężem Mateuszem realizuje rowerową podróż przez świat, której pierwszy odcinek wiedzie przez Amerykę Południową. Relacje i zdjęcia zamieszczają na stronie www.nakrancach.pl.

Promocja:

Czytamkowe nowości grudnia

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,02 PLN
Oszczędzasz 37%
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-12-03)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka

Tytuł: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku!
Podtytuł: Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców
Autor: Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka
Wydawnictwo: Sensus
ISBN: 9788328379466
Języki: polski
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 160
Format: 20x22.5 cm
Oprawa: Miękka


Recenzje: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Towarzystwo waszych dzieci na pewno was interesuje. Ale czy umiecie coś poradzić na problemy z przyjaźniami dziecięcymi, na nieporozumienia, rozstania i pretensje, od których wasze dziecko na pewno nie jest wolne, skoro rośnie w kręgu rówieśników? Włochaty, kreskówkowy Pink jest od dzisiaj waszym najlepszym doradcą w tych sprawach. Dzieci go polubią. Wy go pokochacie, bo dzięki jego przemyślnym pytaniom i rozterkom towarzyskim, znacznie lepiej zrozumiecie te kontakty u waszych dzieci. Potrzebna, urocza książka z pięknymi ilustracjami! 2021-11-13 20:51:59

Pink przyjacielem, czyli skomplikowane relacje rówieśnicze między dziećmi w szkole, na podwórku, w domu – tak najkrócej można powiedzieć o najnowszej książce dwóch przyjaciółek autorki i ilustratorki. Od nazywania uczuć i emocji poprzez zwykłą znajomość aż do przyjaźni. Mądre rozmowy mamy z Pinkiem wyjaśniają zawiłości relacji między stworkami, podpowiadają, radzą, nakierowują, dają do myślenia. Dodatkowe karty ćwiczeń „Teraz Ty” po każdym rozdziale zachęcają małego czytelnika do zgłębienia tematu przyjaźni w odniesieniu do swojej osoby. Kolorowa czcionka i wspaniałe, ciepłe i „puchate” ilustracje wprowadzają czytelnika w świat stworków i oddają niezwykły klimat tej książki. Książka idealna do wspólnego czytania rodzica z dzieckiem, samodzielnego czytania przez dziecko, ale też dla dorosłych, aby wiedzieli, jak rozmawiać ze swoją pociechą. Polecam małym i dużym. 2021-11-14 21:59:45

Książeczka idealna dla najmłodszych czytelników jak również dla rodziców. Przepiękna szata graficzna. Dzieci dzięki tej książeczce nauczą się co to jest przyjaźń. 2021-11-22 15:40:17

Gdy tylko zobaczyłam tę okładkę, to już czułam, że to będzie świetna książeczka dla dzieci. Pinku to stworek, który tak jak my wszyscy ma swoich przyjaciół (inne stworki), ma typowo dziecięce problemy jak na przykład: ona rozmawiała z naszym wrogiem, czy on się ze mnie śmieje. Oczywiście każdy z nas miał takie problemy w dzieciństwie i teraz wydają się nam one śmieszne, lecz wtedy wcale nam do śmiechu zapewne nie było.

Książka składa się z szesnastu krótkich rozdziałów i każdy dotyczy innego tematu. Autorki poruszają takie wątki jak przyjaźń, nowi znajomi, wybaczanie, zaufanie, popełnianie błędów i wiele, naprawdę wiele innych ważnych dla naszych dzieci tematów. Każda część uczy czegoś innego. Świetne w tej książeczce jest to, że ona jest zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Przyznam, że ja już zapomniałam, z jakimi problemami kiedyś się zmagało. Grześ jest jeszcze za mały na tego typu rzeczy, ale wszystko przed nami i super, że mogłam spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy, co może uczuwać dziecko, jak wytłumaczyć maluchowi, że postąpił źle, bądź, że nic więcej zrobić nie może. Dodatkowo na koniec każdego rozdziału jest zadanie do wykonania dla naszej pociechy, czy to napisanie imion przyjaciół czy narysowanie czegoś. Moim zdaniem to super zaangażuje małego słuchacza w tę historyjki, sprawi, że nie tylko będzie słuchał bądź czytał, ale również coś z tego wyniesie.

Książeczka wydana jest pięknie, okładka jest usztywniona, ilustracje przyciągają moje oko, tekst jest napisany dużą czcionką i nie ma go za, wiele, co sprawi, że starsza pociecha sama będzie mogła czytać tę książkę i na pewno nie będzie się przy niej nudzić.

Jednak książkę polecałabym starszym dzieciom, mam na myśli tu dzieci powyżej szóstego roku życia, bo jednak młodsze dzieci mogą zbyt wiele nie zrozumieć a i z zadaniami sobie nie poradzą. Wiadomo, że zawsze mama, czy tata może pomóc, ale to nie są zadania dla nas rodziców tylko dla naszych pociech.

Ogólnie książeczka jest rewelacyjna, gorąco wam ją polecam, tylko proponowałabym zacząć od pierwszej części, czyli „Jesteś ważny PINKU!”. Sama zaopatrzę mojego Grzesia jeszcze w pierwszy tom jak już podrośnie, bo na razie jest zdecydowanie za mały.
2021-11-30 21:10:48Podobne do: Jesteś prawdziwym przyjacielem Pinku! - Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka

Inne pozycje tego autora: Młodnicka Urszula, Waligóra Agnieszka (1)


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×