Promocja
  • Wydawnictwo: Akurat
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-10-29)
Cena przed promocją 39,90 PLN
Nasza cena: 22,74 PLN
Oszczędzasz 43%
Produkty promocyjne
wyprzedają się szybciej
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Eter - Aniela Wilk

W tej historii domek na końcu świata nie okaże się spełnionym snem o bezpiecznym azylu i wszechobecnym spokoju. Tutaj nic nie jest takie, jakim się wydaje. Pewne jest tylko jedno – namiętność, jaka łączy tych dwoje jest niebezpieczna i pociągająca niczym mroczne góry. Aniela Wilk stworzyła elektryzującą i trzymającą w napięciu opowieść, w której granica między thrillerem psychologicznym i erotyką jest cieńsza niż zwykle.„Eter” to powieść inna niż wszystkie. Aniela Wilk brawurowo łączy świat pełen tajemnic z namiętnością i pożądaniem. Wartka akcja, niebanalna intryga i lekkie pióro autorki sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń. Nie odłożycie jej, zanim nie poznacie zakończenia!Julia Kwiatkowska jest młodą ambitną graficzką, która ma za sobą nieudany związek i jeszcze bardziej nieudaną karierę w korporacji reklamowej. Kiedy dziedziczy po zmarłej ciotce domek w górach, chce go jak najszybciej sprzedać i wrócić do miasta, by kolejny raz zawalczyć o swoją pozycję zawodową.Jednak podczas pobytu w Karkonoszach dziewczyna ulega fascynacji tajemniczym mężczyzną, który w lokalnej stacji radiowej prowadzi nocne audycje skierowane do dorosłego słuchacza. Osobiste, mroczne i hipnotyzujące. Muzyka, którą serwuje radiowiec idealnie trafia w jej duszę, a głos spikera wywołuje dreszcze…Julia dokłada wszelkich starań, aby odkryć tożsamość mężczyzny i zbliżyć się do niego. Kiedy to się wreszcie udaje, relacja szybko przeradza się w gorący romans. Julia jest całkowicie zauroczona intrygującym, starszym od siebie mężczyzną. Wszystko zmienia się, gdy na górskim szlaku odkrywa zwłoki zaginionej dziewczyny.Rozkwit uczucia między Darkiem i Julką zbiega się w czasie z szaleństwem, jakie ogarnia prowincjonalne miasteczko. Na kolejne makabryczne odkrycie nie trzeba długo czekać. I choć oficjalnie brak jest podejrzanych, dziewczyna stopniowo odkrywa, że jej kochanek w swoich audycjach wspomina o miejscach, w których po pewnym czasie odnajdywane są ciała kolejnych młodych kobiet. Jej podejrzenia stają się coraz bardziej mroczne...Jaką tajemnicę skrywa w sobie Darek? Czy ktokolwiek zdoła ją odkryć? Jak potoczą się ich losy? I czy ich miłość ma szansę przezwyciężyć mrok?


Szczegóły: Eter - Aniela Wilk

Tytuł: Eter
Autor: Aniela Wilk
Wydawnictwo: Akurat
ISBN: 9788328719422
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 352
Format: 13x20.5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Eter - Aniela Wilk
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Jest to moje pierwsze spotkanie z Autorką, i stwierdzam, że jest ono bardzo udane. Eter to historia trzymana w napięciu, bo nie wiesz co się do końca wydarzy i w którą stronę podąży Autorka. Namiętność, która rodzi się w cieniu nieoczekiwanych zbrodni i kusi niczym wąż z raju.
„Ludzie uciekają w głuszę i do pustelni tylko w momencie, kiedy w ich życiu zamyka się jakiś wyjątkowo tragiczny okres.”
Julka postanawia na pewien czas zaszyć się w domku po ciotce. Jednak w społeczności, gdzie każdy się doskonale zna nie zostaje dobrze przyjęta, a najbliższy sąsiad to typ gbura i prostaka. Jednak sytuacja w jakiej znajduje się dziewczyna, nienawiść ze strony miejscowych powoduje, że właśnie w domu Darka znajduje chwilę wytchnienia i ochronę. Jednak kim jest Darek i co może wyniknąć z ich znajomości ? Czy Julia w pełni zaufa mężczyźnie, który jest tajemniczy i zarazem uwodzicielski ?
„Zastanawiacie się czasem, jak to jest widzieć niekończące piękno, ale zespolone z wielkim strachem ?”
Książka jest napisana z wyobraźnią i każdy jej detal jest szczegółowo opisany. To jedna kwestia, która nie do końca przypadła mi do gustu. Tak drobiazgowo opisywane miejsca, bądź analizy dokonywane przez głównych bohaterów w ich głowach. Trochę jednak wolałabym, żeby akcja była bardziej skoncentrowana na kryminalnej i romantycznej relacji, a nie rozległych, niekoniecznie wszędzie potrzebnych opisach wszystkiego. Warto zwrócić uwagę na charaktery bohaterów, bo byli oni bardzo fajnie wykreowani, z pomysłem i mieli zdecydowanie w sobie ogień.
Pomimo tego jednego aspektu pragnę Wam serdecznie polecić ten tytuł i oceniam go na mocną 8 !
2021-09-22 10:45:53

Senne, górskie miasteczko to przystań Dariusza, który chciał uciec od dawnego życia. Były dziennikarz śledczy i pisarz, na codzień pracuje ciężko fizycznie, a nocami prowadzi radiowe audycje.
Julia dziedziczy domek po ciotce i staje się sąsiadką Dariusza. Jest sporo młodsza, ładna i miła, a także kompletnie nieprzygotowana do życia w małym miasteczku. Za dnia przerażona i zmęczona, nocami oddaje się słuchania audycji, którą prowadzi interesujący mężczyzna, wabiący swoim głosem...

Chociaż minęło już kilka dni od lektury tej książki, to nadal jestem nią zachwycona. Pani Aniela w intrygujący sposób przedstawiła całą fabułę ,,Eteru", zarówno wprowadzając klimat małego, górskiego miasteczka (ciemne lasy, wiatr hulający wśród koron drzew, szczyty osnute mgłą), wątek kryminalny pełen tajemnic, zagadek oraz ukrytych ciał, a także romans pomiędzy głównymi bohaterami. A wszystko to opisane bardzo ciekawie, stylowo i z dużą dozą pomysłowości.
Poprzez lekturę tej książki mogłam przenieść się do Karkonoszy i poznać je chociaż troszeczkę. Podobały mi się wszystkie opisy surowej i trudnej górskiej natury, tak jak relacja Darka i Julii. Z każdym ich spotkaniem czułam iskrzące napięcie i pożądanie, nawet gdy oboje niezwykle ostrożnie wykazywali się chęcią pogłębiania wzajemnej ciekawości, fascynacji.
Cały czas mam w głowie obraz Julii, siedzącej w nocy, przy radiu i słuchającej audycji- słuchającej głosu mężczyzny, który rozbudza zmysły. Noc, ciemność, trzaskanie ognia w kominku, szalejący wiatr za oknem i ona- kobieta, skupiona na tym, by nie uronić ani jednego słowa... Ciary mam, jak tylko sobie pomyśle...
,,Eter" jest dla tych czytelników, którzy cenią sobie wartką i zagadkową sensację, a także dla tych, którzy w całym szale tragedii dziejących się dookoła, poszukują ciepła, zapomnienia i bliskości w osobie drugiej człowieka. Zaginięcia, pożądanie, górskie miasteczko, ludzkie znaleziska, miłość i nienawiść- ,,Eter" dostarczy Wam moc wrażeń i emocji. Polecam!❤
2021-10-11 18:14:16

"Była pyskata i błyskawicznie potrafiła rzucić ripostą. Więc inteligentna mimo nędznego wieku.

Jeśli człowiek mógł mieć jakąś wyczuwalną aurę, jego była wyjątkowo mroczna i nieprzystępna. Oschły, twardy, z mocnymi rysami twarzy i sylwetką zdradzającą olbrzymią sprawność i siłę fizyczną. "

Ciotka, której Julia nawet nie pamiętała, zostawiła jej w spadku swój dom w górach. Kobieta wybrała się do niego, żeby móc go obejrzeć i wyremontować przed sprzedażą, a jednocześnie odciąć się w nim od negatywnych wydarzeń z ostatniego czasu. Na miejscu okazało się, że sąsiadem jest stroniący od ludzi i pilnie strzegący swojej prywatności Dariusz. Początkowy dystans między sasiadami zaczął maleć pod wpływem niepokojących zdarzeń.

Eter to połączenie kilku gatunków, przez co książka przyciąga uwagę i intryguje. Autorce udało się stworzyć wciągającą historię pełną napięcia, niepewności i strachu, a w późniejszym czasie również rozpalającą zmysły. Przybliżone zostaje także zachowanie mieszkańców małych miejscowości, którzy chronią i blokują dostępu do swojej społeczności, z zaangażowaniem utrudniając aklimatyzację nowo przybyłym. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, szczególnie postać Dariusza. Zarówno on jak i Julia naznaczeni są przeszłością, która stopniowo jest przed nami odkrywana. Tajemnice i zwroty akcji zaskakują oraz mieszają w głowie czytelnika, sprawiają że co chwilę gubi się trop. Książka okazała się świetna, dostarczyła mnóstwa wrażeń i zdecydowanie długo nie pozwoli o sobie zapomnieć.
2021-10-19 17:21:32

Promocja
  • Wydawnictwo: Akurat
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami

W tej historii domek na końcu świata nie okaże się spełnionym snem o bezpiecznym azylu i wszechobecnym spokoju. Tutaj nic nie jest takie, jakim się wydaje. Pewne jest tylko jedno – namiętność, jaka łączy tych dwoje jest niebezpieczna i pociągająca niczym mroczne góry. Aniela Wilk stworzyła elektryzującą i trzymającą w napięciu opowieść, w której granica między thrillerem psychologicznym i erotyką jest cieńsza niż zwykle.

„Eter” to powieść inna niż wszystkie. Aniela Wilk brawurowo łączy świat pełen tajemnic z namiętnością i pożądaniem. Wartka akcja, niebanalna intryga i lekkie pióro autorki sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów mocnych wrażeń. Nie odłożycie jej, zanim nie poznacie zakończenia!

Julia Kwiatkowska jest młodą ambitną graficzką, która ma za sobą nieudany związek i jeszcze bardziej nieudaną karierę w korporacji reklamowej. Kiedy dziedziczy po zmarłej ciotce domek w górach, chce go jak najszybciej sprzedać i wrócić do miasta, by kolejny raz zawalczyć o swoją pozycję zawodową.

Jednak podczas pobytu w Karkonoszach dziewczyna ulega fascynacji tajemniczym mężczyzną, który w lokalnej stacji radiowej prowadzi nocne audycje skierowane do dorosłego słuchacza. Osobiste, mroczne i hipnotyzujące. Muzyka, którą serwuje radiowiec idealnie trafia w jej duszę, a głos spikera wywołuje dreszcze…

Julia dokłada wszelkich starań, aby odkryć tożsamość mężczyzny i zbliżyć się do niego. Kiedy to się wreszcie udaje, relacja szybko przeradza się w gorący romans. Julia jest całkowicie zauroczona intrygującym, starszym od siebie mężczyzną. Wszystko zmienia się, gdy na górskim szlaku odkrywa zwłoki zaginionej dziewczyny.

Rozkwit uczucia między Darkiem i Julką zbiega się w czasie z szaleństwem, jakie ogarnia prowincjonalne miasteczko. Na kolejne makabryczne odkrycie nie trzeba długo czekać. I choć oficjalnie brak jest podejrzanych, dziewczyna stopniowo odkrywa, że jej kochanek w swoich audycjach wspomina o miejscach, w których po pewnym czasie odnajdywane są ciała kolejnych młodych kobiet. Jej podejrzenia stają się coraz bardziej mroczne...

Jaką tajemnicę skrywa w sobie Darek? Czy ktokolwiek zdoła ją odkryć? Jak potoczą się ich losy? I czy ich miłość ma szansę przezwyciężyć mrok?

Promocja:

Czytamkowe bestsellery

Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,74 PLN
Oszczędzasz 43%
Wysyłka: Jutro (piątek 2021-10-29)
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Eter - Aniela Wilk

Tytuł: Eter
Autor: Aniela Wilk
Wydawnictwo: Akurat
ISBN: 9788328719422
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 352
Format: 13x20.5 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami


Recenzje: Eter - Aniela Wilk

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Jest to moje pierwsze spotkanie z Autorką, i stwierdzam, że jest ono bardzo udane. Eter to historia trzymana w napięciu, bo nie wiesz co się do końca wydarzy i w którą stronę podąży Autorka. Namiętność, która rodzi się w cieniu nieoczekiwanych zbrodni i kusi niczym wąż z raju.
„Ludzie uciekają w głuszę i do pustelni tylko w momencie, kiedy w ich życiu zamyka się jakiś wyjątkowo tragiczny okres.”
Julka postanawia na pewien czas zaszyć się w domku po ciotce. Jednak w społeczności, gdzie każdy się doskonale zna nie zostaje dobrze przyjęta, a najbliższy sąsiad to typ gbura i prostaka. Jednak sytuacja w jakiej znajduje się dziewczyna, nienawiść ze strony miejscowych powoduje, że właśnie w domu Darka znajduje chwilę wytchnienia i ochronę. Jednak kim jest Darek i co może wyniknąć z ich znajomości ? Czy Julia w pełni zaufa mężczyźnie, który jest tajemniczy i zarazem uwodzicielski ?
„Zastanawiacie się czasem, jak to jest widzieć niekończące piękno, ale zespolone z wielkim strachem ?”
Książka jest napisana z wyobraźnią i każdy jej detal jest szczegółowo opisany. To jedna kwestia, która nie do końca przypadła mi do gustu. Tak drobiazgowo opisywane miejsca, bądź analizy dokonywane przez głównych bohaterów w ich głowach. Trochę jednak wolałabym, żeby akcja była bardziej skoncentrowana na kryminalnej i romantycznej relacji, a nie rozległych, niekoniecznie wszędzie potrzebnych opisach wszystkiego. Warto zwrócić uwagę na charaktery bohaterów, bo byli oni bardzo fajnie wykreowani, z pomysłem i mieli zdecydowanie w sobie ogień.
Pomimo tego jednego aspektu pragnę Wam serdecznie polecić ten tytuł i oceniam go na mocną 8 !
2021-09-22 10:45:53

Senne, górskie miasteczko to przystań Dariusza, który chciał uciec od dawnego życia. Były dziennikarz śledczy i pisarz, na codzień pracuje ciężko fizycznie, a nocami prowadzi radiowe audycje.
Julia dziedziczy domek po ciotce i staje się sąsiadką Dariusza. Jest sporo młodsza, ładna i miła, a także kompletnie nieprzygotowana do życia w małym miasteczku. Za dnia przerażona i zmęczona, nocami oddaje się słuchania audycji, którą prowadzi interesujący mężczyzna, wabiący swoim głosem...

Chociaż minęło już kilka dni od lektury tej książki, to nadal jestem nią zachwycona. Pani Aniela w intrygujący sposób przedstawiła całą fabułę ,,Eteru", zarówno wprowadzając klimat małego, górskiego miasteczka (ciemne lasy, wiatr hulający wśród koron drzew, szczyty osnute mgłą), wątek kryminalny pełen tajemnic, zagadek oraz ukrytych ciał, a także romans pomiędzy głównymi bohaterami. A wszystko to opisane bardzo ciekawie, stylowo i z dużą dozą pomysłowości.
Poprzez lekturę tej książki mogłam przenieść się do Karkonoszy i poznać je chociaż troszeczkę. Podobały mi się wszystkie opisy surowej i trudnej górskiej natury, tak jak relacja Darka i Julii. Z każdym ich spotkaniem czułam iskrzące napięcie i pożądanie, nawet gdy oboje niezwykle ostrożnie wykazywali się chęcią pogłębiania wzajemnej ciekawości, fascynacji.
Cały czas mam w głowie obraz Julii, siedzącej w nocy, przy radiu i słuchającej audycji- słuchającej głosu mężczyzny, który rozbudza zmysły. Noc, ciemność, trzaskanie ognia w kominku, szalejący wiatr za oknem i ona- kobieta, skupiona na tym, by nie uronić ani jednego słowa... Ciary mam, jak tylko sobie pomyśle...
,,Eter" jest dla tych czytelników, którzy cenią sobie wartką i zagadkową sensację, a także dla tych, którzy w całym szale tragedii dziejących się dookoła, poszukują ciepła, zapomnienia i bliskości w osobie drugiej człowieka. Zaginięcia, pożądanie, górskie miasteczko, ludzkie znaleziska, miłość i nienawiść- ,,Eter" dostarczy Wam moc wrażeń i emocji. Polecam!❤
2021-10-11 18:14:16

"Była pyskata i błyskawicznie potrafiła rzucić ripostą. Więc inteligentna mimo nędznego wieku.

Jeśli człowiek mógł mieć jakąś wyczuwalną aurę, jego była wyjątkowo mroczna i nieprzystępna. Oschły, twardy, z mocnymi rysami twarzy i sylwetką zdradzającą olbrzymią sprawność i siłę fizyczną. "

Ciotka, której Julia nawet nie pamiętała, zostawiła jej w spadku swój dom w górach. Kobieta wybrała się do niego, żeby móc go obejrzeć i wyremontować przed sprzedażą, a jednocześnie odciąć się w nim od negatywnych wydarzeń z ostatniego czasu. Na miejscu okazało się, że sąsiadem jest stroniący od ludzi i pilnie strzegący swojej prywatności Dariusz. Początkowy dystans między sasiadami zaczął maleć pod wpływem niepokojących zdarzeń.

Eter to połączenie kilku gatunków, przez co książka przyciąga uwagę i intryguje. Autorce udało się stworzyć wciągającą historię pełną napięcia, niepewności i strachu, a w późniejszym czasie również rozpalającą zmysły. Przybliżone zostaje także zachowanie mieszkańców małych miejscowości, którzy chronią i blokują dostępu do swojej społeczności, z zaangażowaniem utrudniając aklimatyzację nowo przybyłym. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani, szczególnie postać Dariusza. Zarówno on jak i Julia naznaczeni są przeszłością, która stopniowo jest przed nami odkrywana. Tajemnice i zwroty akcji zaskakują oraz mieszają w głowie czytelnika, sprawiają że co chwilę gubi się trop. Książka okazała się świetna, dostarczyła mnóstwa wrażeń i zdecydowanie długo nie pozwoli o sobie zapomnieć.
2021-10-19 17:21:32


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×