loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Schronienie

Liczba produktów: 8

Schizmą rozdarci - Drugi tom cyklu Schronienie

29.34 Science fiction Rebis
29,34 zł

Herezją naznaczeni Tom 3

28.12 Science fiction Rebis
28,12 zł

Czas próby

37.68 Science fiction Rebis
37,68 zł

Fundamenty wiary

35.21 Science fiction Rebis
35,21 zł

„Schronienie” to cykl powieści z pogranicza fantasy i science fiction autorstwa amerykańskiego pisarza Davida Webera. W Polsce seria wydawana jest przez Dom Wydawniczy „Rebis”.
Seria „Schronienie” składa się z dziesięciu tomów: „Rafa Armageddonu”, „Schizmą Rozdarci”, „Herezją Naznaczeni”, „Potężna Forteca”, „Fundamenty Wiary”, „Trud i Cierpienie”, „Niczym Potężna Armia”, „Fundamenty piekła drżą”, „Na znak tryumfu” oraz „Czas próby”.
Seria „Schronienie” rozgrywa się w czasach Wojny z Gbabą morderczą rasą obcych zdecydowaną zlikwidować wszelkie inne inteligentne gatunki. Bitwa szybko kończy się anihilacją Federacji Terrańskiej. Jedyną nadzieją przetrwania gatunku ludzkiego jest mała kolonia na planecie Schronienie. Jej celem jest zapewnienie, że w przyszłości koloniści powrócą w kosmos i zniszczą Gbabę - śmiertelne zagrożenie dla ludzkości. Niestety, okazuje się, że megalomańscy administratorzy kolonii zmanipulowali umysły mieszkańców Schronienia, uwięzionych w opresyjnej, technofobicznej religii. Minęło osiem wieków, gdy w głęboko ukrytej jaskini pod powierzchnią Schronienia budzi się android o osobowości o imieniu Nimue Alban, przypominającej człowieka. Jej misją jest obalenie skorumpowanego i wszechpotężnego Kościoła Matki oraz przywrócenie technologii ludzkości, która pozwoli im ostatecznie zwyciężyć Gbabę. Nimue przyjmuje męską tożsamość i udaje mistycznego wojownika, seijina. Łączy siły z wyspiarskim państwem Charis i rozpoczyna proces wyzwolenia Schronienia, przywracając jego mieszkańcom wolność i nadzieję.
 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO