Próbowałam już wszystkiego żeby schudnąć przełomowy program odchudzający - cud równowagi pH

,

Książka

Próbowałam już wszystkiego żeby schudnąć
przełomowy program odchudzający - cud równowagi pH

,

 • Wydawnictwo: Medium
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788387025946
 • Ilość stron: 412
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 24,33 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 24,33 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak dowodzą badania przeprowadzone przez autorów, znanych specjalistów w dziedzinie mikrobiologii, biochemii i żywienia, odkładanie się tłuszczu w organizmie jest reakcją obronną przed nadmiarem toksyn i zakwaszeniem, spowodowanym niewłaściwą dietą. Rozpoznanie tych mechanizmów fizjologicznych, przedstawionych w przystępny sposób w tej książce, doprowadziło do opracowania zamiast restrykcyjnych diet racjonalnego programu odżywiania się produktami zasadowymi, co najskuteczniej pomaga zachować zdrowie i idealną wagę. Cały program składa się z siedmiu etapów, i ostatecznie prowadzi do odzyskania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a co za tym idzie, zrzucenia zbędnych kilogramów. O skuteczności tej metody świadczą przytoczone tutaj relacje ludzi, którzy wprowadzili zasadowy tryb żywienia i nie tylko schudli, ale także zyskali energię i radość życia, a nawet doznali cudu uzdrowienia. Dlatego program ten otrzymał nazwę Cud pH. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat pokarmów i fizjologii żywienia. Gdy wiemy, jaka będzie reakcja organizmu na żywność, którą mamy do wyboru, łatwiej i bardziej świadomie możemy pokierować własnym życiem. Książka zawiera też bogaty zbiór przepisów na odżywcze, zdrowe i kolorowe posiłki.

Szczegóły

Tytuł: Próbowałam już wszystkiego żeby schudnąć

Podtytuł: przełomowy program odchudzający - cud równowagi pH

Autor: Young Robert O., Young Shelley Redford

Wydawnictwo: Medium

Seria: WIĘCEJ NIŻ ZDROWIE

ISBN: 9788387025946

Tytuł oryginału: The pH miracle weight loss

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Krawczyk Ula

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 412

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.508 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Young Robert O., Young Shelley Redford (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×