loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Responsywna siatka z baneramiResponsywna siatka z banerami


Podręczniki szkolne, repetytoria i opracowania

Sierpniowe dni zwiastują zbliżający się koniec wakacji i nadchodzący początek roku szkolnego. Od ostatniej Reformy Oświaty z 2017 roku dla wielu rodziców oraz dzieci wrzesień kojarzy się z nerwowym szykowaniem szkolnej wyprawki i poszukiwaniem podręczników, które często z roku na rok okazują się być już nieaktualne. Reforma oświaty – oprócz przywrócenia znanego nam z wcześniejszych lat systemu 8 – letniej szkoły podstawowej, 4-letniego liceum, 5-letniego technikum oraz likwidacji gimnazjów – przyniosła bowiem znaczne zmiany w zakresie podstawy programowej, co wiązało się z koniecznością aktualizacji używanych w szkołach podręczników. Być może zastanawiacie się, czy rok szkolny 2022/23 również zaskakuje pod względem zmian w rekomendowanych dla uczniów pomocy naukowych i czy czeka Was spora inwestycja w nadchodzących tygodniach. Mamy nadzieję rozjaśnić wszystkie wątpliwości, a przy okazji zapewniamy, że w naszej księgarni znajdziecie najkorzystniejsze rabaty na wszystkie aktualne podręczniki, które pozwolą Wam zakupić potrzebne pomoce szkolne w najlepszych cenach. Na inwestycję w komplet nowych podręczników muszą się przygotować rodzice uczniów kontynuujących naukę w 4 klasie szkoły ponadpodstawowej. W ofercie aktualnych podręczników znajdziecie książki najbardziej znanych wydawnictw edukacyjnych: Nowa Era, WSiP, GWO, Operon. Na podręcznikach i kartach pracy z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego znajdziecie specjalne oznaczenie informujące, że książka przeznaczona jest dla absolwentów szkoły podstawowej. Zakup nowych podręczników do religii czeka również uczniów klas 3 szkół ponadpodstawowych oraz szkół branżowych. Nowe wydania podręczników znajdziemy w ofercie Wydawnictwa Jedność (Szczęśliwi, którzy żyją pełnią życia – podręcznik dla klasy 3/4 liceum i technikum; W bogactwie miłości - podręcznik dla klasy 4 liceum i technikum cztero-letniego; Za progiem nadziei - podręcznik dla klasy 4 pięcio-letniego technikum; Jestem chrześcijaninem. Kocham Boga i ludzi – podręcznik dla klasy 3 szkoły branżowej I stopnia).  

 

Podręczniki do szkoły podstawowej

Jeśli jesteście rodzicami dzieci uczęszczających do szkół podstawowych, to wrześniowa inwestycja dotyczy jedynie zakupu książek do przedmiotów nieobowiązkowych takich jak religia/etyka i wychowanie do życia w rodzinie oraz do nauki drugiego języka obcego. Pozostałe podręczniki do nauki przedmiotów obowiązkowych powinna zapewnić szkoła. Warto jednak zwrócić uwagę na tegoroczną zmianę podstawy programowej w zakresie nauczania religii w klasie 3 i 7 szkoły podstawowej, co wiąże się ze zmianą obowiązujących podręczników. W tym roku szkolnym nowe wydania podręczników do religii znajdziemy w ofercie Wydawnictwa Św. Wojciech (Pan Jezus nas karmi – podręcznik z ćwiczeniami część 1 i 2 na każdy semestr dla klasy 3; Pan Jezus nas zbawia – podręcznik z ćwiczeniami część 1 i 2 na każdy semestr dla klasy 6), Wydawnictwie Jedność (Odkrywam królestwo Boże – podręcznik dla klasy 2; Bóg wskazuje nam drogę – podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla klasy 7) oraz Wydawnictwie WAM (Jezu, czekamy na Ciebie - podręcznik i ćwiczenia dla klasy 3; Prowadzę cię – podręcznik dla klasy 7).
 

Tanie podręczniki szkolne, zbiory zadań, zeszyty ćwiczeń i karty pracy - księgarnia internetowa

W naszej księgarni znajdziecie wszystkie aktualne wydania podręczników, zbiorów zadań, zeszytów ćwiczeń oraz kart pracy dla uczniów przedszkola, zerówki, szkół podstawowych, liceum, technikum i szkół branżowych obowiązujących po Reformie Oświaty z 2017 roku. Dbamy o aktualizację naszej oferty i zapewnienie jak najwyższych rabatów tak, by ułatwić Wam skompletowanie w jednym miejscu szkolnej wyprawki niezależnie od wieku Waszego dziecka. Polecamy już dziś zapoznać się również z pomocami naukowymi dedykowanymi dla uczniów szykujących się do egzaminu ósmoklasisty, do matury oraz do egzaminów kwalifikacyjnych po edukacji w szkołach branżowych. Dobry start we wrześniu z pomocą starannie opracowanych materiałów pomocniczych pozwoli przygotować się nastolatkom na czekające ich szkolne wyzwania i przede wszystkim pozwoli zdać egzaminy bez zbędnego stresu oraz z jak najlepszymi wynikami.

Poznaj wszystkie kategorie

Szkoła podstawowa - podręczniki

Liceum i technikum - podręczniki

Szkoła branżowa (zawodowa)

Książki i podręczniki dla przedszkolaków

Matura - repetytoria maturalne, książki do powtórki przed maturą

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań czytam@czytam.pl
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO