Piękna Polska Krajobrazy Polski

Książka

Piękna Polska Krajobrazy Polski

 • Wydawnictwo: DRAGON
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 978-83-615-8259-5
 • Ilość stron: 48
 • Format: 22.0x30.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,95 PLN
Nasza cena 10,66 PLN
Oszczędzasz 57%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,95 PLN
Nasza cena 10,66 PLN
Oszczędzasz 57%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Albumy z serii Piękna Polska prezentują różnorodność, a przede wszystkim piękno przyrody polskiej, świata fauny i flory. Ukazują fascynujące krajobrazy parków narodowych, najpiękniejszych miejsc w Polsce. Znakomitym walorem albumów są bardzo dobrze przygotowane informacje o przedstawianych roślinach i zwierzętach, zamkach i parkach.

Album prezentuje zróżnicowane piękno polskich krajobrazów - od nadmorskich klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr.


Szczegóły

Tytuł: Piękna Polska Krajobrazy Polski

Wydawnictwo: DRAGON

Seria: PIĘKNA POLSKA

Kod paskowy: 9788361582595

ISBN: 978-83-615-8259-5

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 48

Format: 22.0x30.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.52 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×