Nowoczesne kompendium fizyki

Książka

Nowoczesne kompendium fizyki

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788301158408
 • Ilość stron: 1184
 • Format: 14.5x21.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 213,70 PLN
Nasza cena 152,61 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 213,70 PLN
Nasza cena 152,61 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niezastąpione źródło wiedzy z zakresu fizyki! Szybki dostęp do informacji wymaganych na egzaminach i cenna pomoc przy rozwiązywaniu zadań i ćwiczeń. Książka zawiera: podstawowe wiadomości z 5 działów fizyki: mechanika, drgania i fale, elektryczność i magnetyzm, termodynamika, fizyka kwantowa; dodatek zawierający: rachunek błędów pomiarowych, rachunek wektorowy, elementy rachunku różniczkowego i całkowego oraz zestawienie jednostek SI; tabele stałych podstawowych i właściwości fizycznych materiałów; jednolite przedstawienie pojęć i wzorów fizycznych - dla każdej wielkości fizycznej podano w zwięzły sposób wszystkie właściwości, metody pomiaru, ważne prawa, wielkości pokrewne, stałe materiałowe, jednostki SI, wymiary, przekształcenia i przykłady zastosowań; przyjazny dla czytelnika układ książki; obszerny skorowidz; znaki graficzne, ułatwiające szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. Publikacja niezbędna fizykom, inżynierom, studentom uniwersytetów i uczelni technicznych, pracownikom naukowym, nauczycielom i uczniom szkół średnich.

Szczegóły

Tytuł: Nowoczesne kompendium fizyki

Autor: Stocker Horst

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

ISBN: 9788301158408

Tytuł oryginału: Taschenbuch der Physik

Język oryginału: niemiecki

Tłumacz: Krupski Aleksander, Serwotka Danuta, Wójtowicz Adam

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 1184

Format: 14.5x21.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.17 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Stocker Horst (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl