Media wolne czy bezwolne

Książka

Media wolne czy bezwolne

 • Wydawnictwo: Stopka
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788385734932
 • Ilość stron: 334
 • Format: 16.0x23.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1 -3 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,33 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,33 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Temat czwartej władzy co rusz powraca jak bumerang. Ostatecznie z każdym dniem jest coraz bardziej aktualny. Z okazji 30-lecia Stopki poważyliśmy się na rozważania o wolności mediów, choć to kruchy i kapryśny lód. Tom zawiera ponad dwadzieścia artykułów, m.in.: Kto nas cenzuruje, Show czy szok Media w społecznym i kulturowym krajobrazie epoki ponowoczesnej, Perfidia medialnej manipulacji, Widz wolny czy bezwolny, Pragmatyczne aspekty legend miejskich w prasie i internecie, Czy brytyjskie klasy niższe śmierdzą Czy Rok 1984 to plagiat Czyli o wolności i bezwolności mediów na przykładzie brytyjskich i hiszpańskich doświadczeń Georgea Orwella.


Szczegóły

Tytuł: Media wolne czy bezwolne

Autor: Praca zbiorowa

Wydawnictwo: Stopka

ISBN: 9788385734932

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 334

Format: 16.0x23.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.64 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×