Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej Pakiet

Książka

Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej
Pakiet

  • Wydawnictwo: BIS
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788375511611
  • Ilość stron: 1286
  • Format: 14.0x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 79,91 PLN
Nasza cena 53,74 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 79,91 PLN
Nasza cena 53,74 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej - Benzoni Juliette

Błękitna gwiazda.
Kiedy w 1918 roku ? po czterech latach spędzonych na wojnie ? książę Morosini wraca do swego pałacu w Wenecji, pragnie jedynie wieść wygodne, spokojne życie. Los jednak chce inaczej? Kobieta, którą kochał, od dawna związana jest z innym mężczyzną, a na majątku księcia ciąży zadłużenie. Morosini wkrótce też odkrywa, że jego matka została zamordowana i że bezcenny szafir, którym rodzina szczyciła się od wielu pokoleń, zwany Błękitną Gwiazdą, zniknął z jej domu bez śladu.

Róża Yorku.
Jesień 1922 roku. Tajemniczy Kolekcjoner z Warszawy Szymon Aronow - zwany Kulawym, powierza księciu Morosiniemu, znawcy starych klejnotów, niebezpieczną misję odszukania czterech kamieni szlachetnych skradzionych niegdyś ze Świątyni Jerozolimskiej. Po odnalezieniu szafiru zwanego ?Błękitną Gwiazdą" książę wyrusza do Anglii, gdzie ma się znajdować bezcenny diament - ?Róża Yorku". Zaczyna się szalona przygoda pełna niebezpieczeństw i emocji, bowiem ów kamień jest obiektem pożądania wielu osób, które zrobiłby wszystko, aby go zdobyć. Jaką rolę odgrywa w tej sprawie młodziutka Anielka Solmańska, która pragnąc miłości i pomocy Morosiniego, zarazem zdaje się prowadzić własną, podwójną grę?...

Opal księżniczki Sissi.
Jesień 1923 roku... Od kilku miesięcy Aldo Morosini żyje w przygnębieniu i apatii. Gdy jednak Kulawy z Warszawy proponuje mu, żeby wyjechał do Wiednia i śledził pewną młodą kobietę, która posiada opal księżniczki Sissi, książę odzyskuje swój dawny entuzjazm. Opal byłby trzecim z czterech drogocennych kamieni, które zaginęły podczas plądrowania Świątyni w Jerozolimie. Nowe wyzwanie sprowadza księcia antykwariusza do najpiękniejszych regionów Austrii, gdzie żywe są wciąż wspomnienia tragicznych wydarzeń w Mayerlingu i gdzie na drodze stają mu nieuchwytni złoczyńcy gotowi pokrzyżować jego plany.

Rubin Joanny Szalonej.
Książę Aldo Morosini po odnalezieniu i oddaniu Szymonowi Aronowi trzech z czterech klejnotów (Błękitnej Gwiazdy, Róży Yorku i opalu księżniczki Sissi), zrabowanych przed wiekami ze Świątyni Jerozolimskiej przez rzymskie wojska, rusza w ostatnią misję, najbardziej tajemniczą z dotychczasowych: do magicznej Pragi pamiętającej czasy alchemików i Golema. Aldo musi odnaleźć rubin królowej Joanny zwanej Szaloną, kamień niosący jedynie łzy i śmierć. Spokoju nie dają księciu nie tylko żądni bogactw złoczyńcy, ale także problemy osobiste. Jego życie, pod wpływem niespodziewanych okoliczności, zmienia się gwałtownie i nieodwracalnie?


Szczegóły: Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej - Benzoni Juliette

Tytuł: Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej
Podtytuł: Pakiet
Autor: Benzoni Juliette
Wydawnictwo: BIS
Seria: KOLEKCJONER Z WARSZAWY
ISBN: 9788375511611
Języki: polski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 1286
Format: 14.0x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 1.39 kg


Recenzje: Błękitna gwiazda / Róża Yorku / Opal księżniczki Sissi / Rubin Joanny Szalonej - Benzoni Juliette

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×