Katol z Warszawy z Tomaszem P.Terlikowskim rozmawia Aleksandra Kasica

Książka

Katol z Warszawy
z Tomaszem P.Terlikowskim rozmawia Aleksandra Kasica

 • Wydawnictwo: Św. Stanisława BM
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788374224062
 • Ilość stron: 208
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 8,96 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 8,96 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Telewizja to przerażająca strata czasu, a na dodatek killer myślenia abstrakcyjnego, które leży u podstaw naszej cywilizacji.

(o telewizji)W życiu codziennym ksiądz to mężczyzna taki jak ja. Omylny, grzeszny, potrzebujący czasem pomocy, a czasem przyjaźni.

(o księżach)Inna rzecz, że akurat w czasie, gdy kobieta jest płodna, to i seks jest najbardziej by posłużyć się trafnym określeniem kapucyna ojca Ksawerego Knotza soczysty.

(o seksie)Eutanazja zawsze pozostaje aktem zabicia drugiego człowieka i jako taka zawsze jest niedopuszczalna. Tej oceny nie zmienia ani jakość życia, ani cierpienie, ani nawet wprost formułowana prośba o eutanazję. Ona jest zawsze aktem złym ().

(o eutanazji)Tomasz P. Terlikowski, urodzony w 1974 roku, doktor filozofii, dziennikarz, publicysta. Jest redaktorem naczelnym portalu Fronda.pl, publikuje w Gazecie Polskiej. Wcześniej pracował m.in. w Newsweeku, Życiu, Rzeczpospolitej i tygodniku Wprost. Napisał ponad 20 książek, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.


Szczegóły

Tytuł: Katol z Warszawy

Podtytuł: z Tomaszem P.Terlikowskim rozmawia Aleksandra Kasica

Wydawnictwo: Św. Stanisława BM

ISBN: 9788374224062

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 208

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.24 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×