Historie filmowe

Książka

Historie filmowe

  • Wydawnictwo: Harlequin
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788323885085
  • Ilość stron: 400
  • Format: 13.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 23,99 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 23,99 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Historie filmowe - Mortimer Carole

Bracia Prince, reżyser, aktor i scenarzysta, nie przypuszczają, że scenariusze, które napisze im życie, będą ciekawsze niż niejeden film.

Pomysł na film
Nik Prince, sławny reżyser i zdobywca kilku Oscarów, ma pomysł na nowy film. Chciałby przenieść na ekran głośny bestseller ?Nie całkiem zwyczajny chłopiec?. Jednak nie może ustalić, kto ukrywa się pod pseudonimem J.I. Watson. Po wielu trudach udaje mu się dotrzeć do Jinx Nixon, która, jak sądzi Nik, napisała słynną powieść. Ale Jinx wyraźnie go unika i odmawia wszelkich wyjaśnień. Nik nie daje za wygraną i wkrótce odkrywa, że z tą książką wiąże się inna, bardziej poruszająca historia prawdziwego autora.

Wywiad z aktorem
Zak Prince, jeden z najprzystojniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia, przebył długą drogę, aby znaleźć się na szczycie. Dlatego tak bardzo ceni sobie prywatność, rzadko pojawia się na przyjęciach i nie udziela żadnych wywiadów. Jednak na prośbę brata robi wyjątek. Zgadza się na cykl rozmów o swojej karierze z młodą dziennikarką Tyler Wood. Spotykają się kilka razy. Zak nabiera do niej zaufania i mówi o sobie coraz więcej. Niespodziewanie w konkurencyjnej gazecie pojawiają się zdjęcia z ich wspólnych spotkań. Gdy Zak odkrywa, że Tyler posługiwała się fałszywym nazwiskiem, jest pewien, że został cynicznie wykorzystany.

Niedokończony scenariusz
Rik Prince właśnie rozpoczął pracę nad scenariuszem filmu na podstawie głośnego bestsellera ?Nie całkiem zwyczajny chłopiec?. Dla Rika napisanie dobrego scenariusza jest łatwiejsze niż rozmowy z bliskimi osobami. Podobnie jak dla Sapphie Benedickt, autorki thrillerów, z którą miał romans. Kiedyś byli sobie bliscy, ale nie potrafili ze sobą szczerze rozmawiać. Przypadkowe spotkanie sprawia, że Rik chciałby wyjaśnić dawne nieporozumienia. Dziwna i gwałtowna reakcja Sapphie wprawia go w zdumienie. Podejmuje jeszcze jedną próbę i zjawia się w jej domu. To, co zobaczy, zmieni całe jego życie.


Szczegóły: Historie filmowe - Mortimer Carole

Tytuł: Historie filmowe
Autor: Mortimer Carole
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Opowieści z pasją
ISBN: 9788323885085
Tytuł oryginału: Prince's Passion, Pleasure, Love-Child
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Łesyszak Monika, Dobrogojska Małgorzata, Hesko-Kołodzińska Małgorzata
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 400
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.3 kg


Recenzje: Historie filmowe - Mortimer Carole

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Inne pozycje tego autora: Mortimer Carole (1)