Daleki rejs

Książka

Daleki rejs

 • Wydawnictwo: Literatura
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788376721828
 • Ilość stron: 64
 • Format: 15.0x21.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 21,90 PLN
Nasza cena 11,83 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 21,90 PLN
Nasza cena 11,83 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W domu nie za bardzo się układa. Z bratem nijak nie mogę się dogadać, chociaż mama apeluje o pokój. I w dodatku nie wiemy, gdzie jest tata. Na szczęście mam przyjaciela - Tajemniczego Dżejmsa. Piszemy sobie listy i wkładamy do dziupli. Dżejms jest śmieszny i świetnie mnie rozumie. Tylko nie wiem, skąd tak wiele o mnie wie... Powieść o poszukiwaniu przyjaźni, o radości z posiadania brata i o domu, w którym brakuje taty.

Szczegóły

Tytuł: Daleki rejs

Autor: Onichimowska Anna

Wydawnictwo: Literatura

Seria: TO LUBIĘ

ISBN: 9788376721828

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 64

Format: 15.0x21.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.18 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×