Dobranoc dla dorosłych 2

Film DVD

Dobranoc dla dorosłych 2

  • Producent: Telewizja Polska
  • EAN: 5902600067474
  • Format: 13.0x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 9,85 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,85 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

?Dobranoc dla dorosłych? to kontynuacja niezapomnianego cyklu programów satyrycznych ?bajki dla dorosłych?, emitowanych w latach 70., w niedzielne wieczory po Dzienniku Telewizyjnym. Narratorem cyklu jest także Jan Kobuszewski, który siedząc w swoim dużym, wygodnym fotelu opowiada widzom bajkę, która miała miejsce ?dawno, dawno temu?, albo ?nie tak dawno temu?. Każdą z nich kończy zaskakującą pointą, morałem, po której żegna się z widzami w kultowy już niemalże sposób ? ?Dobranoc Państwu!?.

Szczegóły

Nazwa: Dobranoc dla dorosłych 2

Producent: Telewizja Polska

Kod paskowy: 5902600067474

Języki: polski

Format: 13.0x19.0cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.08 kg

Scenariusz: Joanna Wilińska, Andrzej Nowicki, Feliks Derecki

Reżyseria: Janusz Rzeszewski

Obsada: Jan Kobuszewski, Olga Bielska, Bogusz Bilewski, Krystyna Borowicz, Andrzej Fedorowicz, Jerzy Cnota, Stanisław Brudny, Aleksander Dzwonkowski, Stefa Friedmann, Krzysztof Kalczyński, Jan Kociniak, Halina Kowalska, Włodzimierz Nowak, Tadeusz Pluciński, Ewa Smolińska, Karol Stępkowski, Kazimierz Wichniarz

Kraj produkcji: Polska

Dźwięk: polski - mono

Format obrazu: 4:3

Czas trwania: 1:58:00

Typ głównego nośnika: VI

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×